Orienteering Australia

Competitors entered to ACT Runners Shop Twilight Series Season Pass

Event informationShow entries by class

Name: ACT Runners Shop Twilight Series Season Pass
Organiser: Orienteering ACT
Date: Wednesday 21 October 2020

The entry list is updated every five minutes.

193 competitors entered in total.

Abominable O-Men (18)

NameOrganisationClassPunching card number
Conor BendleAbominable O-MenMod2: MMaster2089791
Banjo Bluett-JonesAbominable O-MenVEasy: WJunior2052049
Rui Bluett-JonesAbominable O-MenVEasy: WJunior9102002
Zaf Bluett-JonesAbominable O-MenVEasy: MJunior8001541
Jarrah BourneAbominable O-MenVEasy: MJunior2140255
Mark BourneAbominable O-MenMod1: MMaster8668725
Tanya FordAbominable O-MenMod2: WMaster9201364
Edith GrayAbominable O-MenMod2: WMaster8116911
Ryan HedgesAbominable O-MenMod1: MJunior2140260
Shannon JonesAbominable O-MenMod1: WMaster8655038
Heli LaajokiAbominable O-MenMod2: WJunior2091456
Daniel LiAbominable O-MenMod1: MOpen2118872
Ingrid Shelton AgarAbominable O-MenMod2: WJunior8092706
John Shelton AgarAbominable O-MenMod1: MMaster8051665
Patrick Shelton AgarAbominable O-MenMod1: MJunior8100404
Stephen StillAbominable O-MenMod1: MMaster8651713
Christopher WardAbominable O-MenMod1: MMaster2140206
Jennifer WebbAbominable O-MenMod2: WMaster9201060

Bennelong Northside Orienteers (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Eric MorrisBennelong Northside OrienteersMod1: MMaster8633233

Bushflyers (62)

NameOrganisationClassPunching card number
Chris AndersenBushflyersMod2: MMaster8670322
Peter AntcliffBushflyersMod1: MMaster8004627
Valerie BarkerBushflyersMod2: WMaster8007027
Jane BarnettBushflyersMod2: WMaster8518807
Toni BrownBushflyersMod1: WMaster8051962
Mary BullockBushflyersMod2: WMaster8004621
Carys ConnickBushflyersMod1: WJunior8004641
Lynwen ConnickBushflyersMod2: WMaster8004617
Alice CuddihyBushflyersVEasy: WJunior7702906
Genevieve CuddihyBushflyersVEasy: WMaster7692803
May CuddihyBushflyersVEasy: WJunior7022310
Paul de JonghBushflyersMod1: MOpen8241193
Tom de JonghBushflyersMod2: MMaster8230959
Owen GilchristBushflyersEasy: MJunior2140289
Sarah GoswellBushflyersEasy: WJunior2140259
Susan HallissyBushflyersMod2: WMaster8241070
Carol HardingBushflyersMod1: WMaster8001505
Susanne HarryssonBushflyersMod1: WMaster8004640
Andrew HobsonBushflyersMod1: MMaster8636021
Jo HobsonBushflyersMod2: WMaster8639411
Justine HobsonBushflyersMod1: WJunior8041810
Alison InglisBushflyersMod1: WMaster2038391
David JenkinsBushflyersMod2: MMaster8103228
Sally KingslandBushflyersMod2: WMaster2140292
Toby LangBushflyersMod1: Training8680081
Jason MacqueenBushflyersMod1: MMaster2140282
Hannu ManneringBushflyersMod2: MMaster44172
Ken MansellBushflyersMod2: MMaster8004633
Vicky MansellBushflyersMod2: WMaster8004624
Angus McKeeBushflyersMod2: MJunior8013425
Tamara McKeeBushflyersEasy: WMaster2001489
Roy MeuronenBushflyersMod1: MMaster2123231
Jacob MillerBushflyersMod2: MJunior1600571
Natalie MillerBushflyersMod1: WJunior1124327
Patrick MillerBushflyersMod1: MJunior8650360
Peter MillerBushflyersMod1: MMaster2038400
Tristan MillerBushflyersMod1: MJunior8644933
Michael MitchellBushflyersMod2: MMaster8004629
Elise PalethorpeBushflyersMod1: WJunior2036809
Ari PiiroinenBushflyersMod1: MMaster8004652
Jesse PiiroinenBushflyersMod1: MOpen8004644
Pauli PiiroinenBushflyersMod2: MMaster2020617
David PolandBushflyersMod1: MMaster8061959
Alan SargeantBushflyersMod2: MMaster41213
Leah ShoebridgeBushflyersEasy: WJunior2119139
Silke SpeierBushflyersMod1: WMaster8103227
Chris StocksBushflyersMod2: WMaster8103211
David StocksBushflyersMod1: MJunior8636575
Matthew StocksBushflyersMod1: MMaster8652588
Ryan StocksBushflyersMod1: MJunior8650871
Bodie TerrillBushflyersMod2: MJunior8103219
Greg TerrillBushflyersMod1: MMaster8103212
Zoe TerrillBushflyersMod2: WJunior8103240
Amber WalterBushflyersEasy: WJunior2140211
Heidi WalterBushflyersEasy: WOpen2140253
Kenji WalterBushflyersMod2: MMaster2140267
Harriet WilliamsonBushflyersVEasy: WJunior2001486
Julian WilliamsonBushflyersEasy: MJunior2001487
Brendan WilsonBushflyersMod1: MJunior8220202
Greg WilsonBushflyersMod1: MMaster8181070
Joseph WilsonBushflyersMod1: MJunior8021003
Felicity ZamboBushflyersMod1: WOpen8004630

Casuals ACT (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Angela MoranCasuals ACTMod2: WOpen

Dandenong Ranges Orienteering Club (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Chris BendleDandenong Ranges Orienteering ClubMod2: WMaster2080260
Merv BendleDandenong Ranges Orienteering ClubMod2: MMaster2118661

Garingal Orienteers (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Duncan CurrieGaringal OrienteersMod1: MJunior8651791

Grammar Junior (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Oliver LisingGrammar JuniorEasy: MJunior

Grammar Senior (3)

NameOrganisationClassPunching card number
Braedy JaugietisGrammar SeniorMod1: MJunior8519464
Matthew PurcellGrammar SeniorMod1: MMaster8311240
Matthew RobertsonGrammar SeniorMod2: MJunior8519471

No club membership (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Ben MansellNo club membershipEasy: MJunior8052720
Joshua MansellNo club membershipMod2: MJunior8005879

Parawanga Orienteers (43)

NameOrganisationClassPunching card number
Bryant AllenParawanga OrienteersMod1: MMaster409735
Narasimha Rao BandiParawanga OrienteersMod1: MMaster2074217
Lawrie BrownParawanga OrienteersMod1: MMaster2140278
Michelle CochraneParawanga OrienteersEasy: WMaster2118699
Tim CochraneParawanga OrienteersMod1: MMaster2116429
Ian CrellinParawanga OrienteersMod1: MMaster200064
Elizabeth DunbarParawanga OrienteersMod2: WMaster2118894
Nikolaus ElzParawanga OrienteersMod2: MOpen2095067
Darryl ErbacherParawanga OrienteersMod2: MMaster8641497
Martin EtheringtonParawanga OrienteersMod1: MMaster8002264
Helen FisherParawanga OrienteersMod2: WMaster2118670
Robert FisherParawanga OrienteersMod2: MMaster2087834
Thomas FisherParawanga OrienteersMod2: MJunior2087822
Tony GarrParawanga OrienteersMod1: MMaster8001554
Jon GlanvilleParawanga OrienteersMod1: MMaster2052041
Jan GoetessonParawanga OrienteersMod1: MMaster2095071
Layla GoshtiParawanga OrienteersMod2: WJunior44142
Sanda HalpinParawanga OrienteersMod2: WJunior2140281
Steven HalpinParawanga OrienteersMod2: MMaster2140293
Thurein HalpinParawanga OrienteersEasy: MJunior2140300
John HardingParawanga OrienteersMod2: MMaster8001134
James HeyesParawanga OrienteersMod1: MMaster1400718
David HoggParawanga OrienteersMod2: MMaster8020195
Makhaya HoggParawanga OrienteersMod1: MJunior8090101
Rohan HyslopParawanga OrienteersMod1: MMaster8090125
Ann IngwersenParawanga OrienteersMod2: WMaster8004650
Andrew KerrParawanga OrienteersMod1: MJunior8000360
Caitlyn ManitiParawanga OrienteersEasy: WJunior2116428
Joshua ManitiParawanga OrienteersEasy: MJunior2108460
Barbara MartinParawanga OrienteersMod2: WMaster8002257
Michael McAuliffeParawanga OrienteersMod2: MMaster2140244
Pat MiethkeParawanga OrienteersMod1: WMaster8002261
Colleen MockParawanga OrienteersMod1: WMaster41246
Bill MonaghanParawanga OrienteersMod2: MMaster1600560
Elliot PellefigueParawanga OrienteersMod2: Team2420708
Alice RadajewskiParawanga OrienteersMod2: WJunior8103225
Michael RadajewskiParawanga OrienteersMod1: MMaster8103231
Owen RadajewskiParawanga OrienteersMod1: MJunior8668968
Tessa RadajewskiParawanga OrienteersVEasy: WJunior8052772
Deirdre SharkeyParawanga OrienteersMod2: WMaster8103239
Anthony SlatyerParawanga OrienteersMod1: MMaster8004637
Phil WalkerParawanga OrienteersMod1: MMaster8665879
Geoff WoodParawanga OrienteersMod1: MMaster200093

Red Roos (53)

NameOrganisationClassPunching card number
Belinda AllisonRed RoosMod1: WMaster7191973
Judy AllisonRed RoosMod2: WMaster8001523
Robert AllisonRed RoosMod2: MMaster8004618
Michael BurtRed RoosMod1: MMaster8654977
Cath ChalmersRed RoosMod1: WMaster8642221
James ColwellRed RoosMod2: MJunior8635956
Mark ColwellRed RoosMod2: MMaster8643895
Connor DentRed RoosEasy: MJunior8668728
Elye DentRed RoosMod1: MJunior8652596
Hayden DentRed RoosMod2: MJunior8667637
Kathie DentRed RoosMod1: WMaster8667936
Layla DentRed RoosVEasy: WJunior1418747
Martin DentRed RoosMod1: MMaster8631650
Davin FifieldRed RoosMod1: MMaster8660002
Keith FifieldRed RoosMod1: MMaster8654979
Richard GallierRed RoosMod2: MOpen2140273
Stephen GoggsRed RoosMod2: Training8103213
Ewan GregsonRed RoosMod2: MJunior2074269
Fedor IskhakovRed RoosMod1: MMaster8667631
Ariadna IskhakovaRed RoosMod2: WJunior8002027
Marina IskhakovaRed RoosMod1: WMaster8670914
Veronika IskhakovaRed RoosVEasy: WJunior1399374
Allison JonesRed RoosMod1: WMaster1200903
Bill JonesRed RoosMod1: MMaster8635944
Kerryne JonesRed RoosMod2: WMaster9200773
Hugh JorgensenRed RoosMod1: MMaster2052048
Finn MarslandRed RoosMod1: MMaster2015130
Carol MastersRed RoosMod1: WMaster
Zoe McCraeRed RoosEasy: WJunior44245
Robert MouattRed RoosMod2: MMaster8020193
Edwina MulhearnRed RoosMod2: WMaster8004655
Hind NeedhamRed RoosMod2: WMaster8103237
Tate NeedhamRed RoosMod1: MMaster8002262
Max O'callaghanRed RoosEasy: MJunior1071213
Jonathan PickeringRed RoosMod2: MOpen2001499
William PickeringRed RoosEasy: MJunior2140251
Jonathan RicksRed RoosMod1: MMaster8103224
Aoife RotheryRed RoosMod2: WJunior8645938
Eoin RotheryRed RoosMod1: MMaster8640950
Allan SieperRed RoosMod2: MMaster2140280
Eve SieperRed RoosVEasy: WJunior2140298
Andrew SlatteryRed RoosMod1: MOpen8481848
Michael TedeschiRed RoosEasy: MMaster8103218
Alan ThompsonRed RoosEasy: MMaster249556
Sally VardyRed RoosMod1: WMaster2108464
Eric WainwrightRed RoosMod1: MMaster8655391
Alma WalterRed RoosVEasy: WJunior41249
Emily WalterRed RoosMod1: WMaster7207409
Isobel WalterRed RoosEasy: WJunior2140274
Max WalterRed RoosMod2: MJunior337196
Mica WalterRed RoosMod2: MJunior2103858
Mira WalterRed RoosEasy: WJunior2110776
Rob WalterRed RoosMod1: MMaster1200909

Weston Emus (6)

NameOrganisationClassPunching card number
Paul AubreyWeston EmusMod2: Team2140291
Grant BattersbyWeston EmusMod1: MMaster2074212
Andrew CheffersWeston EmusMod1: MMaster8002256
Braden McGrathWeston EmusMod1: MMaster8052754
Patrick OverallWeston EmusEasy: MJunior2140254
John SuominenWeston EmusMod2: MMaster8103221