Orienteering Australia

Competitors entered to Sydney Metro League #1

Event informationShow entries by organisation

Name: Sydney Metro League #1
Organiser: Illawarra Kareelah Orienteers
Date: Sunday 18 April 2021

The entry list is updated every five minutes.

206 competitors entered in total.

Division 1 (23)

NameOrganisationPunching card number
Peter AnnettsGaringal Orienteers8636043
Greg BarbourBig Foot Orienteers8117847
Niamh CassarWestern and Hills Orienteers8644578
Melvyn CoxBennelong Northside Orienteers402378
Vivien de Remy de CourcellesWestern and Hills Orienteers8680013
Shaun DevineGaringal Orienteers2128298
Gary FarebrotherWestern and Hills Orienteers8004682
Aniko Fozo-KerteszGaringal Orienteers8657691
Alan GardeBig Foot Orienteers2036856
Alastair GeorgeBig Foot Orienteers8657686
Riley GraingerGaringal Orienteers2084712
James LithgowGaringal Orienteers8652598
Clyde McGheeBennelong Northside Orienteers8652434
Ian McKenzieUringa Orienteers8338448
James McQuillanWestern and Hills Orienteers8660004
Richard MorrisBennelong Northside Orienteers8020467
Richard PattisonBennelong Northside Orienteers8651704
Nea ShinglerBig Foot Orienteers8004677
Dan SmithWestern and Hills Orienteers8670353
Emily SorensenTintookies Orienteers8007028
Selwyn SweeneyWestern and Hills Orienteers8667932
Melissa ThomasBennelong Northside Orienteers8668729
Bart VonhoffBig Foot Orienteers8668790

Division 2 (38)

NameOrganisationPunching card number
Sheralee BaileyBennelong Northside Orienteers1972611
David BrayGaringal Orienteers8643908
John BrayanGaringal Orienteers2073095
Serena DoyleUringa Orienteers8002650
Shane DoyleUringa Orienteers8646162
Wayne EliotUringa Orienteers9101690
Jake EvansBig Foot Orienteers8150502
Rebecca GeorgeBig Foot Orienteers8655395
Simon GeorgeBig Foot Orienteers8657536
Barbara HillGaringal Orienteers8652439
Tony HillGaringal Orienteers8650870
Tshinta HopperBennelong Northside Orienteers8657696
Douglas JaySouthern Highlands Orienteers8652565
Tom KennedyGaringal Orienteers2024103
Arpad KocsikGaringal Orienteers8091273
Hamish MackieBig Foot Orienteers8645940
Kelvin MengUringa Orienteers8643885
Ant NolanUringa Orienteers7002144
Curtis PepperBennelong Northside Orienteers2101976
Paul PrudhoeCentral Coast Orienteers8001274
Craig RoachSouthern Highlands Orienteers8001280
Noah SamuelKnox Grammar School2144983
Brett SewellBennelong Northside Orienteers8656791
Angus SheddenSouthern Highlands Orienteers8260176
Mark ShinglerBig Foot Orienteers8040162
Paula ShinglerBig Foot Orienteers8080563
Andy SimpsonBig Foot Orienteers8022637
Darren SlatteryBennelong Northside Orienteers2026319
Alex SmithKnox Grammar School2144981
Michael SmithBig Foot Orienteers
David StanleyGaringal Orienteers8664057
Callum WalandKnox Grammar School8061416
Michael WarltersUringa Orienteers8654985
Cameron WillIllawarra Kareelah Orienteers8670917
Dean WilliamsonSouthern Highlands Orienteers9005182
Gordon WilsonBennelong Northside Orienteers8650865
Archie WyseKnox Grammar School2144985
Leo XuKnox Grammar School2144984

Division 3 (43)

NameOrganisationPunching card number
Hanna BaracsiGaringal Orienteers956
Lena BaracsiGaringal Orienteers956
Luca BaracsiGaringal Orienteers8061103
Julia BarbourBig Foot Orienteers8030605
Louise BarbourBig Foot Orienteers8362005
Ross BarrGaringal Orienteers8660005
Warren BaxWestern and Hills Orienteers8117882
Joshua BraidwoodWestern and Hills Orienteers2062817
Karla BurnettGaringal Orienteers8009447
Lee CoadyWestern and Hills Orienteers8639409
Emmanuelle ConvertWestern and Hills Orienteers2037130
Rochelle CoxGaringal Orienteers7003016
Ben CumminsSouthern Highlands Orienteers1406080
Mitchell DelamotteSouthern Highlands Orienteers8022391
John FitzsimmonsSouthern Highlands Orienteers2130420
Stuart FordIllawarra Kareelah Orienteers7207822
Peter FozoGaringal Orienteers8643986
Andrew GoddardGaringal Orienteers8644572
Helen GolderSouthern Highlands Orienteers8020383
David GreenIllawarra Kareelah Orienteers8253300
Keith JayIllawarra Kareelah Orienteers8665089
Hugh JorgensenRed Roos2052048
Kieran JosephGaringal Orienteers8001269
Melissa JosephGaringal Orienteers8001277
Jamie KennedyGaringal Orienteers8667642
Tania KennedyGaringal Orienteers8657692
Ellis LeungGaringal Orienteers2084719
Andrea LuxGaringal Orienteers45388
Andrew MacDonaldBig Foot Orienteers8090363
Amanda MackieBig Foot Orienteers8667624
Ken MillsIllawarra Kareelah Orienteers2067708
Jo ParrBig Foot Orienteers2026307
Rachael PovahBennelong Northside Orienteers8004689
Warwick SelbyGaringal Orienteers8652594
Peter ShepherdIllawarra Kareelah Orienteers2058322
Lyra SimpsonBig Foot Orienteers8649289
Nick StanleyGaringal Orienteers8002151
Paul SweeneyWestern and Hills Orienteers2116431
Alex TarrYarra Valley Orienteering Club7207987
Martine ValaisWestern and Hills Orienteers2101974
Kwok Wai WanGaringal Orienteers2125709
Larry WeissGaringal Orienteers1400070
Shiona WillIllawarra Kareelah Orienteers2076504

Division 4 (32)

NameOrganisationPunching card number
Melanie ChristieUringa Orienteers2103587
Paul ColemanUringa Orienteers7207823
Dave DorlingBennelong Northside Orienteers9722005
Alitia DougallBennelong Northside Orienteers9101687
Sue FroudeIllawarra Kareelah Orienteers7205855
Ori GudesUringa Orienteers8643920
Barry HanlonWestern and Hills Orienteers402493
Val HodsdonSouthern Highlands Orienteers8001142
Peter HopperBennelong Northside Orienteers8001139
Carol JacobsonGaringal Orienteers2037097
Ken JacobsonGaringal Orienteers2037096
Cameron JosephGaringal Orienteers2037623
Stefan KuehnBennelong Northside Orienteers8666051
Sharon LambertBennelong Northside Orienteers8004664
John Le CarpentierSouthern Highlands Orienteers8117896
Jim MackayUringa Orienteers8643871
David McGheeBennelong Northside Orienteers8655393
Jim MerchantGaringal Orienteers8020296
Ian MillerWestern and Hills Orienteers8643911
Bob MorganBennelong Northside Orienteers2052055
Rodney ParkinBennelong Northside Orienteers8660008
Wayne PepperBennelong Northside Orienteers2133868
Julia PrudhoeCentral Coast Orienteers8117872
Dan RedfernGaringal Orienteers8117877
Anthony SaundersWestern and Hills Orienteers8643881
Jay SeehoWestern and Hills Orienteers1200915
Linda SestaUringa Orienteers8667371
Garry StewartSouthern Highlands Orienteers8635963
Dmitry StukovWestern and Hills Orienteers8654859
Saffron SweeneyWestern and Hills Orienteers2116417
Samuel TsangBennelong Northside Orienteers8000759
Stephan WagnerSouthern Highlands Orienteers1602125

Division 5 (35)

NameOrganisationPunching card number
Terry BluettBennelong Northside Orienteers8001273
John BulmanGaringal Orienteers8664846
David ChristieUringa Orienteers1931363
Martin CroninSouthern Highlands Orienteers7207810
Barbara DawsonGaringal Orienteers8006162
Rod EckelsGaringal Orienteers364438
Imogen FauldsCasuals NSW
Keith GoodeBig Foot Orienteers8649293
Angela HaynesBig Foot Orienteers8000757
John HodsdonSouthern Highlands Orienteers8000528
Ian JessupGaringal Orienteers1931387
Ron JunghansGaringal Orienteers8117886
Karen LanganWestern and Hills Orienteers2064910
Julian LedgerBennelong Northside Orienteers8001527
Dave LottyUringa Orienteers2056432
Andrew LumsdenBig Foot Orienteers8645942
Linda MandinBennelong Northside Orienteers2033912
Emily MooreCasuals NSW
Ted MulherinWestern and Hills Orienteers1931384
Dick OgilvieUringa Orienteers2036820
Ron PallasUringa Orienteers1421093
Dom PitotBennelong Northside Orienteers8045209
Michael RoylanceBig Foot Orienteers417917
Matilda SaundersWestern and Hills Orienteers2133869
Janice SeehoWestern and Hills Orienteers2036850
Gayle ShepherdUringa Orienteers8004692
Dennis SparlingGaringal Orienteers2026303
Robert SprySouthern Highlands Orienteers8004666
Maria StankovaWestern and Hills Orienteers9200645
Sandra StewartSouthern Highlands Orienteers8635982
James StuartIllawarra Kareelah Orienteers8635906
Savanna SweeneyWestern and Hills Orienteers8519787
Janet TarrYarra Valley Orienteering Club204083
Peter ThomasonBennelong Northside Orienteers2026311
Constance ValaisWestern and Hills Orienteers2125694

Division 6 (22)

NameOrganisationPunching card number
Cheryl BluettBennelong Northside Orienteers8639406
Becco BoydeSouthern Highlands Orienteers8102173
Jacinta BraidwoodWestern and Hills Orienteers2087812
Louise BrooksSouthern Highlands Orienteers2087840
Elizabeth BulmanGaringal Orienteers8001270
Linda ChanWestern and Hills Orienteers2038385
Stephanie ChanWestern and Hills Orienteers2065541
Lachlan CoadyWestern and Hills Orienteers2038375
Justine de Remy de CourcellesWestern and Hills Orienteers2037742
Sara JafferIllawarra Kareelah Orienteers
Elizabeth LewisSouthern Highlands Orienteers9201786
Airdrie LongGaringal Orienteers2103600
Arthur LusherGaringal Orienteers8001279
Lyn MalmgronSouthern Highlands Orienteers1931316
Helen MillsIllawarra Kareelah Orienteers2046692
Robert NewmanGaringal Orienteers8004440
Stephanie NichollsGaringal Orienteers2019388
Maureen OgilvieUringa Orienteers2054783
Kirsten PitotBennelong Northside Orienteers1181141
Rory SheddenSouthern Highlands Orienteers414413
Anneke Strupitis-HaddrickGaringal Orienteers8004847
Ken Strupitis-HaddrickGaringal Orienteers8065051

Easy (4)

NameOrganisationPunching card number
Levi CoadyWestern and Hills Orienteers2036597
Michael HalmyBennelong Northside Orienteers8200560
Euan SheddenSouthern Highlands Orienteers41322
Oscar VonhoffBig Foot Orienteers7208034

Spectator (3)

NameOrganisationPunching card number
Anne LillieCasuals NSW
Janet MorrisWestern and Hills Orienteers2054788
Ruth SheddenSouthern Highlands Orienteers895155

Volunteer (6)

NameOrganisationPunching card number
Kevin CurbyIllawarra Kareelah Orienteers2099388
Margaret DuguidIllawarra Kareelah Orienteers2056443
Ian FroudeIllawarra Kareelah Orienteers8004840
Vicki WilmottIllawarra Kareelah Orienteers8140956
Eunice WilsonIllawarra Kareelah Orienteers2076504
Jim WilsonIllawarra Kareelah Orienteers2075067