Orienteering Australia

Competitors entered to Day 3 Flinders Ranges Weekend - Rawnsley

Event informationShow entries by organisation

Name: Day 3 Flinders Ranges Weekend - Rawnsley
Organiser: Tjuringa Orienteers
Date: Monday 14 June 2021

The entry list is updated every five minutes.

110 competitors entered in total.

Course 1 Female (1)

NameOrganisationPunching card number
Lauren GillisNo club membership2009862

Course 1 Male (7)

NameOrganisationPunching card number
Max GrivellTintookies Orienteers2099394
Jack MarschallTintookies Orienteers8516240
John PatiniotisOnkaparinga Hills Orienteering Club
Ethan PenckYalanga Orienteers8668787
Guy SchubertOnkaparinga Hills Orienteering Club8004841
Simon UppillOnkaparinga Hills Orienteering Club8655407
Barry WheelerTintookies Orienteers405742

Course 2 Female (6)

NameOrganisationPunching card number
Evalin BrautigamOnkaparinga Hills Orienteering Club8007038
Lucy BurleyYalanga Orienteers2118883
Abigail GeorgeTintookies Orienteers8065047
Joanna GeorgeTintookies Orienteers8654974
Vanessa RoundTintookies Orienteers1392410
Zara SodenOnkaparinga Hills Orienteering Club8516587

Course 2 Male (7)

NameOrganisationPunching card number
Remi AfnanYalanga Orienteers9201365
Toby CazzolatoTjuringa Orienteers8300104
Steve CooperYalanga Orienteers8133148
Andrew McCombOnkaparinga Hills Orienteering Club8630823
Luke OvertonWallaringa Orienteering Club8001592
Mark OvertonWallaringa Orienteering Club8001518
Leith SodenOnkaparinga Hills Orienteering Club8045131

Course 3 Female (13)

NameOrganisationPunching card number
Lexie AshforthWallaringa Orienteering Club2136092
Gemma BurleyYalanga Orienteers2134503
Zoe CarterTjuringa Orienteers2075080
Evelyn ColwellOnkaparinga Hills Orienteering Club2099390
Abbie FaulknerTjuringa Orienteers2134510
Fern HillyardWallaringa Orienteering Club1396886
Jemima LloydTintookies Orienteers9102050
Kate MarschallTintookies Orienteers2056605
Anne OkeOnkaparinga Hills Orienteering Club8004848
Ana PenckYalanga Orienteers8654857
Meredith RaschWallaringa Orienteering Club8001546
Bridget UppillOnkaparinga Hills Orienteering Club8666126
Nadia VelaitisNo club membership407990

Course 3 Male (24)

NameOrganisationPunching card number
Ruhi AfnanYalanga Orienteers8641487
Tim AshmanLincoln Orienteers2080253
Michael BurtRed Roos9200884
Lewis CarterTjuringa Orienteers2082214
Ben CazzolatoTjuringa Orienteers8300469
Phil ClemLincoln Orienteers7207819
Craig ColwellOnkaparinga Hills Orienteering Club405731
Trevor DimentTintookies Orienteers405730
Nigel DobsonYalanga Orienteers8035473
Robin EnglishWallaringa Orienteering Club229982
David GeorgeTintookies Orienteers9101323
Ian GrivellTintookies Orienteers2099387
Phil HazellTintookies Orienteers1392481
Tyson HillyardWallaringa Orienteering Club9101996
Paul HoopmannTjuringa Orienteers8007029
Doug JohnstonTjuringa Orienteers7031270
Aylwin LimTjuringa Orienteers2136100
Daniel MorcomTjuringa Orienteers8664065
Mitchell MorcomTjuringa Orienteers8657137
Robert TuckerYalanga Orienteers352009
Adrian UppillOnkaparinga Hills Orienteering Club8001520
Gerhard VelaitisYalanga Orienteers407936
Michael WestoverWallaringa Orienteering Club44235
David WintersLincoln Orienteers2056606

Course 4 Female (15)

NameOrganisationPunching card number
Sandra AfnanYalanga Orienteers9101014
Marian ArthurTintookies Orienteers407960
Patsy BurleyYalanga Orienteers2134512
Elise ClemLincoln Orienteers7208033
Erica DimentTintookies Orienteers2133876
Keren FaulknerTjuringa Orienteers2133849
Susan GeorgeTintookies Orienteers1395956
Leila HendersonYalanga Orienteers8024709
Lan KellyTjuringa Orienteers8061067
Teri McCombOnkaparinga Hills Orienteering Club407937
Ruth NicolsonYalanga Orienteers407976
Zita SankauskasOrienteering SA405726
Carol SuchOnkaparinga Hills Orienteering Club405750
Robin UppillOnkaparinga Hills Orienteering Club8518808
Sienna WhiteLincoln Orienteers2000797

Course 4 Male (12)

NameOrganisationPunching card number
John AndersonOnkaparinga Hills Orienteering Club354668
Clive ArthurTintookies Orienteers204228
Marcus CazzolatoTjuringa Orienteers8200836
Austin ClemLincoln Orienteers8001136
Peter KreminskiWallaringa Orienteering Club9101691
Heinz LeuenbergerOrienteering SA229548
Ben MarschallTintookies Orienteers2082219
Doug McMurrayYalanga Orienteers407951
Dave NicolsonYalanga Orienteers352038
Al SankauskasOrienteering SA405727
John SuchOnkaparinga Hills Orienteering Club407953
Ben WhiteLincoln Orienteers2000786

Course 5 Female (7)

NameOrganisationPunching card number
Tori ApolloniWallaringa Orienteering Club2056610
Lyn BarnettTjuringa Orienteers8670913
Jessica JarvisWallaringa Orienteering Club8643889
Annabel LloydTintookies Orienteers2084705
Sharron NoskeLincoln Orienteers2130412
Natalie StillTjuringa Orienteers2133851
Paquita WhiteLincoln Orienteers2130415

Course 5 Male (8)

NameOrganisationPunching card number
Achilles BarnettTjuringa Orienteers8643892
Patrick BurleyYalanga Orienteers
Finn JohnstonTjuringa Orienteers7130204
Josh MagareyTjuringa Orienteers
Max OchotaTjuringa Orienteers2134508
Andrew StillTjuringa Orienteers
Duncan StillTjuringa Orienteers8100408
Jamie StillTjuringa Orienteers

Course 6 Female (3)

NameOrganisationPunching card number
Noelene AndersonOnkaparinga Hills Orienteering Club354659
Julia LloydTintookies Orienteers2130406
Bella WhiteLincoln Orienteers2130422

Course 8 Female (2)

NameOrganisationPunching card number
Scarlett AshforthWallaringa Orienteering Club407923
Mia HillyardWallaringa Orienteering Club1911982

Course 8 Male (3)

NameOrganisationPunching card number
Leo BarnettTjuringa Orienteers
Patrick HillyardWallaringa Orienteering Club44226
Hugo WestoverWallaringa Orienteering Club

Course 8 Groups (1)

NameOrganisationPunching card number
Sean MagareyTjuringa Orienteers

Group Entrants (1)

NameOrganisationPunching card number
Angela MagareyTjuringa Orienteers