Orienteering Australia

Competitors entered to MFR Sprints 3: Princes Hill (rescheduled from February 14)

Event informationShow entries by organisation

Name: MFR Sprints 3: Princes Hill (rescheduled from February 14)
Organiser: Melbourne Forest Racers
Date: Sunday 28 February 2021

The entry list is updated every five minutes.

107 competitors entered in total.

A (86)

NameOrganisationPunching card number
Geoff AdamsBayside Kangaroos Orienteers8004657
Helen AlexanderBayside Kangaroos Orienteers8635901
Geoff ArmstrongNillumbik Emus Orienteering Club8065045
Bruce ArthurMelbourne Forest Racers8654850
Ian BakerBayside Kangaroos Orienteers204001
Meaghan BarryCasuals VIC
Mark BaxterNillumbik Emus Orienteering Club8022654
Raul Becerra ValladaresCasuals VIC
Gavin BennetteYarra Valley Orienteering Club8022659
Bill BorrieEureka Orienteers8636029
Russell BulmanYarra Valley Orienteering Club502924
Max CarrMelbourne Forest Racers403884
Stephen CollinsBayside Kangaroos Orienteers8668722
Robert CollisCasuals VIC
Sheila CollsYarra Valley Orienteering Club8004486
Toby CooperMelbourne Forest Racers8664301
Nicola DalheimMelbourne Forest Racers8655397
Ian DaviesDandenong Ranges Orienteering Club658076
Warwick DavisTuckonie Orienteering Club8020385
Debbie DoddDandenong Ranges Orienteering Club8000172
Stephen DunbarBayside Kangaroos Orienteers204187
Rhys EddyDandenong Ranges Orienteering Club
Adam EvansCasuals VIC
Vida FoxMelbourne Forest Racers2043205
Kate FrancisMelbourne Forest Racers8647254
Margi FreemantleYarra Valley Orienteering Club8643993
Melissa GangemiYarra Valley Orienteering Club8657143
Kate GavensBayside Kangaroos Orienteers8004659
David GoddardYarra Valley Orienteering Club2110752
Ruth GoddardYarra Valley Orienteering Club2128300
Murray HannaBayside Kangaroos Orienteers8635942
Elizabeth HatleyBayside Kangaroos Orienteers204284
Tim HatleyBayside Kangaroos Orienteers8667937
Judi HerkesBayside Kangaroos Orienteers8664848
Peter HobbsDandenong Ranges Orienteering Club8660013
Michael HubbertBayside Kangaroos Orienteers204089
Jeff HughesNillumbik Emus Orienteering Club204349
Carolyn JacksonBayside Kangaroos Orienteers8269014
David JaffeMelbourne Forest Racers8664853
Dion KeechMelbourne Forest Racers1405971
Margaret KerteszEureka Orienteers8001526
Aston KeyMelbourne Forest Racers8642133
Sue KeyMelbourne Forest Racers8002282
Pamela KingDandenong Ranges Orienteering Club8652591
Martin KozmaBayside Kangaroos Orienteers8654856
Carolyn LaytonNillumbik Emus Orienteering Club2110756
Rob LewisMelbourne Forest Racers204193
Kathy LileyYarra Valley Orienteering Club8636569
Philippa Lohmeyer-CollinsBayside Kangaroos Orienteers2099379
Tom LothianBayside Kangaroos Orienteers8635915
Sarah LoveDandenong Ranges Orienteering Club8664310
Wayne LoveDandenong Ranges Orienteering Club8664299
Nick MaddockDandenong Ranges Orienteering Club8481981
Cormac McCarthyYarra Valley Orienteering Club8636046
Barbara McCraeYarra Valley Orienteering Club8001516
Barry McCraeYarra Valley Orienteering Club8020382
Stuart McWilliamDandenong Ranges Orienteering Club8000751
Todd NeveCasuals VIC8002287
Suzanne O'CallaghanVictorian ARDF Group1392689
Heather O'DonnellYarra Valley Orienteering Club8001547
Ian ParryNillumbik Emus Orienteering Club2086629
Bruce PatersonVictorian ARDF Group8234328
Rodney PhillipsMelbourne Forest Racers8657698
Aislinn PrendergastEureka Orienteers8645246
Conan PrendergastCasuals VIC8013468
Judy PrendergastEureka Orienteers8001521
Roch PrendergastEureka Orienteers8000170
Kerrin RattrayMelbourne Forest Racers8000527
James RobertsonBendigo Orienteers683116
Simon RouseDandenong Ranges Orienteering Club8122218
Jayne SalesMelbourne Forest Racers1250780
Ron ScholesYarra Valley Orienteering Club2042976
Anna SkarbekMelbourne Forest Racers349666
Ewen TempletonBayside Kangaroos Orienteers8170248
Jenelle TempletonNillumbik Emus Orienteering Club7500500
Erin van der PeetBayside Kangaroos Orienteers8639435
Matt van der PeetBayside Kangaroos Orienteers8409777
Ted van GeldermalsenYarra Valley Orienteering Club8643994
Helen WalpoleDandenong Ranges Orienteering Club8001549
Tim WardropYarra Valley Orienteering Club7202841
Jocelyn WattsYarra Valley Orienteering Club8007040
Glen WhiteYarra Valley Orienteering Club8001594
Jacqui WhiteDandenong Ranges Orienteering Club
Warwick WilliamsEureka Orienteers8060165
Ilze YeatesDandenong Ranges Orienteering Club8001524
Peter YeatesDandenong Ranges Orienteering Club8641493

B (21)

NameOrganisationPunching card number
Claire AdamsBayside Kangaroos Orienteers9101375
Hannah AdamsBayside Kangaroos Orienteers406657
Mason ArthurMelbourne Forest Racers8641499
Sophie ArthurMelbourne Forest Racers8650878
Torren ArthurMelbourne Forest Racers8643988
Maya BennetteYarra Valley Orienteering Club7211208
Joel CrothersDandenong Ranges Orienteering Club2110773
Connor JacksonBayside Kangaroos Orienteers2042978
Milla KeyMelbourne Forest Racers8002097
Angelina KozmaBayside Kangaroos Orienteers8065050
Neo KozmaBayside Kangaroos Orienteers2037616
Joshua LaytonNillumbik Emus Orienteering Club2110760
Matthew LaytonNillumbik Emus Orienteering Club2110753
Sammy LoveDandenong Ranges Orienteering Club8667641
Alison SkarbekMelbourne Forest Racers2136074
Lydia StottYarra Valley Orienteering Club220935
Toby van der PeetBayside Kangaroos Orienteers7409777
Emily WardropYarra Valley Orienteering Club430993
Ashley WhiteYarra Valley Orienteering Club8001591
Callum WhiteYarra Valley Orienteering Club8065053
Eleanor WilliamsEureka Orienteers8240107