Orienteering Australia

Competitors entered to Vic Autumn-Spring 5 - Glenlyon Forest, Glenlyon

Event informationShow entries by organisation

Name: Vic Autumn-Spring 5 - Glenlyon Forest, Glenlyon
Organisers: Central Highlands Orienteering Club / Orienteering Victoria
Date: Sunday 1 August 2021

The entry list is updated every five minutes.

59 competitors entered in total.

1 M (7)

NameOrganisationPunching card number
David BrownridgeBendigo Orienteers8667837
Toby CooperBayside Kangaroos Orienteers8664301
Ian DaviesDandenong Ranges Orienteering Club658076
Ben GoonanBendigo Orienteers9200355
Simon RouseDandenong Ranges Orienteering Club8122218
Jim RussellBendigo Orienteers8626796
Warwick WilliamsEureka Orienteers8060165

1 W (2)

NameOrganisationPunching card number
Annabel BrennanCasuals VIC
Aislinn PrendergastEureka Orienteers8645246

2 M (14)

NameOrganisationPunching card number
Geoff ArmstrongNillumbik Emus Orienteering Club8065045
Mark BaxterNillumbik Emus Orienteering Club8022654
Charles BrownridgeBendigo Orienteers8516586
John CarberryNillumbik Emus Orienteering Club2082533
Don CherryBendigo Orienteers1392424
Ian CollinsTuckonie Orienteering Club364264
David JaffeMelbourne Forest Racers8664853
Dion KeechMelbourne Forest Racers8117871
Martin KozmaBayside Kangaroos Orienteers8654856
John LoveYarra Valley Orienteering Club
Stuart McWilliamDandenong Ranges Orienteering Club8000751
Lincoln PatersonYarra Valley Orienteering Club8001529
Ray ScaddanDandenong Ranges Orienteering Club2136098
Mike WhittonDandenong Ranges Orienteering Club

2 W (1)

NameOrganisationPunching card number
Liliia GlushchenkoBayside Kangaroos Orienteers416750

3 M (9)

NameOrganisationPunching card number
Gary BuchanEureka Orienteers9002311
John ChellewBendigo Orienteers1392684
Ian ChennellEureka Orienteers641226
Ken DowlingEureka Orienteers8660487
John GavensBayside Kangaroos Orienteers8667795
David GoddardYarra Valley Orienteering Club2110752
Matthew KingBayside Kangaroos Orienteers364265
Roch PrendergastEureka Orienteers8000170
Alexander RowlandsBayside Kangaroos Orienteers9201352

3 W (16)

NameOrganisationPunching card number
Helen AlexanderBayside Kangaroos Orienteers8635901
Anitra DowlingEureka Orienteers8000755
Mary EnterBayside Kangaroos Orienteers204099
Anne GarveyTuckonie Orienteering Club502582
Ruth GoddardYarra Valley Orienteering Club2128300
Judi HerkesBayside Kangaroos Orienteers8664848
Margaret KerteszEureka Orienteers8001526
Sue KeyMelbourne Forest Racers8002282
Janet KingBayside Kangaroos Orienteers2082555
Heather LeslieBayside Kangaroos Orienteers8667836
Georgina MackenYarra Valley Orienteering Club9101760
Laurie NivenNillumbik Emus Orienteering Club1392595
Suzanne O'CallaghanVictorian ARDF Group1392689
Alison RadfordBendigo Orienteers8655037
Anna SkarbekMelbourne Forest Racers349666
Eleanor WilliamsEureka Orienteers8240107

4 M (3)

NameOrganisationPunching card number
Christopher KentYarra Valley Orienteering Club8065049
Lucas KentYarra Valley Orienteering Club8007039
Frankie ShinDandenong Ranges Orienteering Club402388

4 W (3)

NameOrganisationPunching card number
Leone CarberryNillumbik Emus Orienteering Club430847
Adisa KozmaBayside Kangaroos Orienteers9070411
Judy PrendergastEureka Orienteers8001521

5 M (1)

NameOrganisationPunching card number
Neo KozmaBayside Kangaroos Orienteers2037616

5 W (2)

NameOrganisationPunching card number
Angelina KozmaBayside Kangaroos Orienteers8065050
Alison SkarbekMelbourne Forest Racers2136074

Score (1)

NameOrganisationPunching card number
Rod GrayEureka Orienteers8040455