Orienteering Australia

Competitors entered to Stag's Head - OST 3 - Schools Selection Event 2

Event informationShow entries by organisation

Name: Stag's Head - OST 3 - Schools Selection Event 2
Organiser: Australopers
Date: Sunday 2 May 2021

The entry list is updated every five minutes.

126 competitors entered in total.

Course 1 M (9)

NameOrganisationPunching card number
Oskar BucirdeEsk Valley8005872
Kris ClausonAustralopers8628326
Matthew CohenAustralopers8652433
Jemery DayAustralopers2009863
Simon LouisAustralopers8203948
Jonathan McCombAustralopers8647255
Dion McKenzieAustralopers8641486
Xavier ScottAustralopers2136075
Ashley Van EssenPathfinders2130427

Course 2 M (7)

NameOrganisationPunching card number
Simon AllenAustralopers8664307
Sebastian BurgessAustralopers8001588
Paul EnkelaarAustralopers9102041
Hugh FitzgeraldAustralopers7200454
Hein PoortenaarAustralopers1470367
Anthony StonerAustralopers8646165
Mark WestAustralopers1391806

Course 2 W (3)

NameOrganisationPunching card number
Rachel AllenAustralopers8631656
Mikayla CooperAustralopers8636565
Ainsley ScottAustralopers8642018

Course 3 M (19)

NameOrganisationPunching card number
Charlie CooperAustralopers8664058
Mick CooperAustralopers8636571
Peter CroftsAustralopers1008148
Michael DowlingAustralopers1406107
Charles DragarAustralopers8664296
Jeff DunnAustralopers2009883
Louis ElsonAustralopers2009884
Thomas GardeAustralopers8664308
Harrison GerrardCasuals TAS2068747
Riley KerrEsk Valley8660481
Jett McCombAustralopers8652440
Owen MulcahyAustralopers8656789
Dirk NankervisEsk Valley1391765
Paul PacqueEsk Valley1406110
Ben PoortenaarAustralopers1405974
Geoff PowellAustralopers8045133
Niko StonerAustralopers8642013
Will WhittingtonAustralopers8633224
Jack WickhamEsk Valley2068739

Course 3 W (8)

NameOrganisationPunching card number
Meisha AustinAustralopers8664851
Liz CanningAustralopers1391762
Lucy HawthorneAustralopers1407953
Cathy McCombAustralopers8650877
Mandy McIntyreAustralopers2000788
Alison StubbsAustralopers8639438
Gayle WestAustralopers1391807
Karen Wild-AllenAustralopers8660010

Course 4 M (7)

NameOrganisationPunching card number
Martin BicevskisAustralopers8633235
Mike CalderAustralopers7207712
Dane CavanaghAustralopers8052736
Bert ElsonAustralopers8664060
Randall HopeAustralopers1391791
Roger MulcahyAustralopers4628852
Lindsay PenderAustralopers1391801

Course 4 W (12)

NameOrganisationPunching card number
Sophie BestEsk Valley8517387
Sussan BestEsk Valley8635916
Quinn BissettPathfinders1407951
Shey BissettPathfinders9101371
Chris BrownEsk Valley1406101
Sue HancockAustralopers405084
Zali McCombAustralopers8652432
Imojen PearceCasuals TAS4657033
Tara PowellAustralopers8680108
Hermione Powell-DaviesAustralopers8654984
Julia Powell-DaviesAustralopers8654971
Sally WayteAustralopers1398640

Course 5 M (7)

NameOrganisationPunching card number
Terry CavanaghAustralopers8665837
Simon CavendishAustralopers4661821
Renny DuckettAustralopers1391781
Ross KellyAustralopers334999
Warwick MooreAustralopers1391816
Callum StacherskiPathfinders2136083
Rohan WolfeAustralopers7207716

Course 5 W (18)

NameOrganisationPunching card number
Sonia AliYarra Valley Orienteering Club2009841
Elizabeth BicevskisAustralopers8643992
Janet BushAustralopers1391780
Jane CalderAustralopers2009842
Hilary CaneAustralopers9200581
Jane CatchpoleAustralopers4628859
Robyn ChapmanAustralopers1391782
Diana Cossar-BurgessAustralopers8449023
Jane CusickAustralopers1391777
Judy DavisAustralopers1391794
Eloise FisherAustralopers1011210
Helena GriggsAustralopers8664309
Jan HardyAustralopers1418737
Kate LucasAustralopers1391785
Beverley MillerAustralopers1391823
Miriam PalmerAustralopers8633237
Rosie RutledgeAustralopers7207976
Andrea SchiwyAustralopers8212502

Course 6 M (16)

NameOrganisationPunching card number
Euan BestEsk Valley8667633
Phil BestEsk Valley8652446
Callum DegenaarAustralopers8621418
Marcus DegenaarAustralopers8627893
Will EnkelaarAustralopers2101985
Alejandro FisherAustralopers7207402
Hugh GiblinAustralopers2133866
Felix GreenAustralopers4640901
Charlie GrovesAustralopers4410648
Austin HughesCasuals TAS4019526
Hudson HughesCasuals TAS4019527
Russell KerrEsk Valley9101754
Will StainsbyCasuals TAS4019520
Eddie StonerAustralopers8650370
Aiden ThurmCasuals TAS2068736
Toby Van EssenPathfinders2000775

Course 6 W (11)

NameOrganisationPunching card number
Wendy AndrewarthaAustralopers1391813
Esta BirdahicAustralopers8653195
Valerie BrammallEsk Valley1391841
Katie ClausonAustralopers4410656
Samantha DegenaarAustralopers4640925
Hannah GreenAustralopers4640906
Uta GreenAustralopers4019530
Verity LeonardCasuals TAS4410706
Ilanna McDougallEsk Valley2068742
Sandi PowellAustralopers8680075
Liana StubbsAustralopers8012030

Course 7 M (5)

NameOrganisationPunching card number
Osama AliYarra Valley Orienteering Club405643
Hamish AllenCasuals TAS4661848
Rodney MillerAustralopers1391824
James Van EssenPathfinders2133859
Ryan WattsCasuals TAS4661849

Course 8 M (1)

NameOrganisationPunching card number
Liam WolfeAustralopers

Course 8 W (3)

NameOrganisationPunching card number
Ella ClausonAustralopers4410659
Elsie ElsonAustralopers4612565
Elsie Van EssenPathfinders2130432