Orienteering Australia

Competitors entered to 2015 Vic Bush State Series 4 - Belltopper

Event informationShow entries by organisation

Name: 2015 Vic Bush State Series 4 - Belltopper
Organiser: Dandenong Ranges Orienteering Club
Date: Sunday 7 June 2015

The entry list is updated every five minutes.

142 competitors entered in total.

OV Course M1 (9)

NameOrganisationPunching card number
Bruce ArthurMelbourne Forest Racers741108
Nicholas CollinsBayside Kangaroos Orienteers9200099
Ben GoonanBendigo Orienteers9200355
Richard GoonanBendigo Orienteers9200360
Peter HobbsDandenong Ranges Orienteering Club7200123
Patrick JaffeMelbourne Forest Racers9005208
Bryan KeelyBendigo Orienteers888407
Robert MatthewsDandenong Ranges Orienteering Club1397503
Simon RouseDandenong Ranges Orienteering Club9101646

OV Course W1 (4)

NameOrganisationPunching card number
Belinda LawfordEureka Orienteers1409754
Eloise MatthewsDandenong Ranges Orienteering Club1397513
Laurina NeumannBendigo Orienteers9101988
Aislinn PrendergastEureka Orienteers9101683

OV Course M2 (22)

NameOrganisationPunching card number
Gary BuchanEureka Orienteers
Andrew CameronBendigo Orienteers1602702
Jimmy CameronBendigo Orienteers1392014
Louis CameronBendigo Orienteers1392411
Lachlan CherryBendigo Orienteers1392020
Peter CollinsBayside Kangaroos Orienteers7202837
Stephen CollinsBayside Kangaroos Orienteers364270
Carl DalheimMelbourne Forest Racers9601231
Max DalheimMelbourne Forest Racers9100499
Ian DaviesDandenong Ranges Orienteering Club658076
Even FossumBayside Kangaroos Orienteers7200116
Chris Godfred-SpenningBayside Kangaroos Orienteers204319
Rod GrayEureka Orienteers9040455
Tim HatleyBayside Kangaroos Orienteers2042980
Alexander IkinBayside Kangaroos Orienteers7201559
Glenn JamesBendigo Orienteers1206516
Geoff LawfordEureka Orienteers1409751
Cormac McCarthyYarra Valley Orienteering Club2080250
Chris NorwoodEureka Orienteers540604
Conan PrendergastEureka Orienteers2015210
Jim RussellBendigo Orienteers7003014
Ted van GeldermalsenYarra Valley Orienteering Club9101366

OV Course W2 (2)

NameOrganisationPunching card number
Nicola DalheimMelbourne Forest Racers9651020
Melissa GangemiYarra Valley Orienteering Club7003019

OV Course M3 (25)

NameOrganisationPunching card number
Mark BaxterNillumbik Emus Orienteering Club7202843
Mark BesleyDandenong Ranges Orienteering Club7418067
Russell BulmanYarra Valley Orienteering Club502924
John CarberryNillumbik Emus Orienteering Club430991
Ian ChennellEureka Orienteers641226
Don CherryBendigo Orienteers1392424
Peter DalwoodDandenong Ranges Orienteering Club7200124
Ryan DaviesDandenong Ranges Orienteering Club2053998
Ken DowlingEureka Orienteers204044
Robert EdmondsNillumbik Emus Orienteering Club7003154
Paul ElamTuckonie Orienteering Club9200103
Lincoln ErmNillumbik Emus Orienteering Club7200122
John ErwinEureka Orienteers7200213
Murray HannaBayside Kangaroos Orienteers2086609
Mark HennessyCentral Highlands Orienteering Club1602698
Geoff HudsonNillumbik Emus Orienteering Club9200101
David JaffeMelbourne Forest Racers7003017
David KnightBayside Kangaroos Orienteers502573
Martin KozmaBayside Kangaroos Orienteers9190313
Barry MooreNillumbik Emus Orienteering Club
Roch PrendergastEureka Orienteers1931353
Tony RadfordBendigo Orienteers9101422
Peter SearleBendigo Orienteers502585
Rob SimmonsAlbury-Wodonga Orienteering Club204068
Andrew SteerBendigo Orienteers7202842

OV Course W3 (8)

NameOrganisationPunching card number
Jenny BourneEureka Orienteers1409752
Sarah CorfeTuckonie Orienteering Club430994
Anitra DowlingEureka Orienteers204045
Margi FreemantleYarra Valley Orienteering Club9101377
Kerryn SearleBendigo Orienteers204254
Leisha SpowartBendigo Orienteers502569
Asha SteerDandenong Ranges Orienteering Club9005160
Janine SteerDandenong Ranges Orienteering Club204018

OV Course M4 (16)

NameOrganisationPunching card number
Geoff AdamsBayside Kangaroos Orienteers9101375
Bob CameronBendigo Orienteers2074216
John ChellewBendigo Orienteers1392684
Terry DavidsonBendigo Orienteers204310
Daryl FleayBendigo Orienteers1392597
David GoddardYarra Valley Orienteering Club204355
Blake GordonEureka Orienteers7200210
Campbell JamesBendigo Orienteers4406803
Rob LewisBayside Kangaroos Orienteers204193
John MeekingYarra Valley Orienteering Club204257
Dennis MewsBayside Kangaroos Orienteers7200125
Rex NivenNillumbik Emus Orienteering Club502588
David RowlandsBayside Kangaroos Orienteers204209
Lindsay ThomasTuckonie Orienteering Club204267
Tim WardropYarra Valley Orienteering Club430993
John WilkinsonBendigo Orienteers1396785

OV Course W4 (22)

NameOrganisationPunching card number
Anne ArthurMelbourne Forest Racers1398400
Jenny BallBendigo Orienteers1600042
Sheila CollsYarra Valley Orienteering Club430990
Jackie DempsterYarra Valley Orienteering Club204297
Prue DobbinBayside Kangaroos Orienteers1392686
Helen EdmondsNillumbik Emus Orienteering Club7003157
Anne GarveyTuckonie Orienteering Club502582
Ruth GoddardYarra Valley Orienteering Club204356
Dale Ann GordonEureka Orienteers7200211
Elizabeth HatleyBayside Kangaroos Orienteers204284
Judi HerkesBayside Kangaroos Orienteers204009
Schon HudsonNillumbik Emus Orienteering Club9200102
Pamela KingDandenong Ranges Orienteering Club7201558
Kathy LileyYarra Valley Orienteering Club1931331
Jennifer LindleyNillumbik Emus Orienteering Club2009864
Philippa Lohmeyer-CollinsBayside Kangaroos Orienteers430846
Libby MeekingYarra Valley Orienteering Club2048028
Laurie NivenNillumbik Emus Orienteering Club1392595
Judy PrendergastEureka Orienteers2042971
Alison RadfordBendigo Orienteers9101411
Dianne SearleBendigo Orienteers502595
Anna SkarbekMelbourne Forest Racers349666

OV Course M5 (7)

NameOrganisationPunching card number
Peter BlackYarra Valley Orienteering Club204262
Solomon CameronBendigo Orienteers1396783
John DempsterYarra Valley Orienteering Club204298
Ken MooreTuckonie Orienteering Club502579
John SheahanBayside Kangaroos Orienteers204029
Peter YeatesDandenong Ranges Orienteering Club530946
Charles ZerafaBayside Kangaroos Orienteers502567

OV Course W5 (8)

NameOrganisationPunching card number
Dorothy AdrianNillumbik Emus Orienteering Club204093
Helen AlexanderBayside Kangaroos Orienteers502570
Belinda DaleYarra Valley Orienteering Club502596
Susan DavidsonBendigo Orienteers204311
Debbie DoddDandenong Ranges Orienteering Club600777
Joyce RowlandsNillumbik Emus Orienteering Club204204
Jenny SheahanBayside Kangaroos Orienteers204030
Jan ThomasTuckonie Orienteering Club204268

OV Course M6 (7)

NameOrganisationPunching card number
Mason ArthurMelbourne Forest Racers1392685
Henry CameronBendigo Orienteers9101503
Magnus FossumBayside Kangaroos Orienteers7200350
Michael LoughnanBendigo Orienteers1392018
Aidan MayallBayside Kangaroos Orienteers1253122
Brody McCarthyYarra Valley Orienteering Club2054768
Jack WigneyBendigo Orienteers1392413

OV Course W6 (6)

NameOrganisationPunching card number
Leone CarberryNillumbik Emus Orienteering Club430847
Karina CherryBendigo Orienteers1396787
Alicia CiacicNillumbik Emus Orienteering Club1405871
Sarah DaviesDandenong Ranges Orienteering Club2036814
Kathryn KnightBayside Kangaroos Orienteers204303
Caitlyn SteerBendigo Orienteers1392446

OV Course M7 (1)

NameOrganisationPunching card number
Torren ArthurMelbourne Forest Racers1392599

OV Course W7 (2)

NameOrganisationPunching card number
Pat MewsBayside Kangaroos Orienteers223431
Stephanie RowlandsBayside Kangaroos Orienteers

OV Course W8 (3)

NameOrganisationPunching card number
Claire AdamsBayside Kangaroos Orienteers204287
Hannah AdamsBayside Kangaroos Orienteers
Sophie ArthurMelbourne Forest Racers2075069