Orienteering Australia

Competitors entered to 2017 Vic State Series 5 (middle) - Chewton

Event informationShow entries by organisation

Name: 2017 Vic State Series 5 (middle) - Chewton
Organiser: Melbourne Forest Racers
Date: Sunday 9 July 2017

The entry list is updated every five minutes.

132 competitors entered in total.

OV Course 1 (18)

NameOrganisationPunching card number
Lachlan CherryBendigo Orienteers1392020
Ian DaviesDandenong Ranges Orienteering Club658076
Warwick DavisTuckonie Orienteering Club7003153
Julie FrancisMelbourne Forest Racers14759
Ben GoonanBendigo Orienteers9200355
Richard GoonanBendigo Orienteers9200360
Peter HobbsDandenong Ranges Orienteering Club7200123
Glenn JamesBendigo Orienteers1206516
Fredrik JohanssonMelbourne Forest Racers9005199
Martin KozmaBayside Kangaroos Orienteers9190313
Alan KüfferAbominable O-Men1392591
Peter LadaYarra Valley Orienteering Club204370
Glenn MeyerMelbourne Forest Racers1391616
Brodie NankervisEsk Valley9005158
Conan PrendergastEureka Orienteers2015195
Simon RouseDandenong Ranges Orienteering Club7011107
Matthew SchepisiBendigo Orienteers9200762
Blair TrewinYarra Valley Orienteering Club1931330

OV Course M2 (19)

NameOrganisationPunching card number
Mason ArthurMelbourne Forest Racers1392685
Stephen BirdBayside Kangaroos Orienteers1539500
Andras BogdanovitsDandenong Ranges Orienteering Club1969032
Gary BuchanEureka Orienteers9002311
Andrew CameronBendigo Orienteers8636572
Jimmy CameronBendigo Orienteers8641494
John CarberryNillumbik Emus Orienteering Club2082533
Peter ForbesBendigo Orienteers1602691
Chris Godfred-SpenningBayside Kangaroos Orienteers204319
James GrayEureka Orienteers9102006
Rod GrayEureka Orienteers9040455
Tim HatleyBayside Kangaroos Orienteers2042980
Michael LoughnanBendigo Orienteers1392018
Wayne LoveDandenong Ranges Orienteering Club2099369
Brody McCarthyYarra Valley Orienteering Club7300058
Chris NorwoodEureka Orienteers8421248
David RowlandsBayside Kangaroos Orienteers9201360
Martin SteerDandenong Ranges Orienteering Club880001
Tim WardropYarra Valley Orienteering Club7202841

OV Course W2 (5)

NameOrganisationPunching card number
Clare BrownridgeBendigo Orienteers7200204
Melissa GangemiYarra Valley Orienteering Club7003019
Liliia GlushchenkoBayside Kangaroos Orienteers416750
Moira KüfferAbominable O-Men7204445
Jayne SalesMelbourne Forest Racers1250780

OV Course M3 (15)

NameOrganisationPunching card number
Geoff ArmstrongNillumbik Emus Orienteering Club8636815
Torren ArthurMelbourne Forest Racers1392599
Kelly BarrettNillumbik Emus Orienteering Club7522099
Mark BesleyDandenong Ranges Orienteering Club7418067
Charles BrownridgeBendigo Orienteers7202838
William DaveyMelbourne Forest Racers2082546
Ken DowlingEureka Orienteers204044
Darren EenjesBendigo Orienteers1392457
Campbell JamesBendigo Orienteers7978770
David KnightBayside Kangaroos Orienteers502573
Stuart McWilliamDandenong Ranges Orienteering Club402388
Bruce PatersonVictorian ARDF Group7676767
Roch PrendergastEureka Orienteers1931353
Ross RunnallsBendigo Orienteers7200205
Greg TamblynBayside Kangaroos Orienteers9102279

OV Course W3 (4)

NameOrganisationPunching card number
Karina CherryBendigo Orienteers1396787
Sarah DaviesDandenong Ranges Orienteering Club2036814
Anitra DowlingEureka Orienteers204045
Janine SteerDandenong Ranges Orienteering Club9005207

OV Course M4 (12)

NameOrganisationPunching card number
Geoff AdamsBayside Kangaroos Orienteers9101375
John ChellewBendigo Orienteers1392684
Tim DentYarra Valley Orienteering Club2042973
Tavish EenjesBendigo Orienteers1602699
Paul ElamTuckonie Orienteering Club9200103
Ron FrederickNillumbik Emus Orienteering Club502598
Murray HannaBayside Kangaroos Orienteers2086609
Mark HennessyCentral Highlands Orienteering Club1602698
Matthew KingBayside Kangaroos Orienteers364265
Aidan MayallBayside Kangaroos Orienteers1253122
Ewen TempletonBayside Kangaroos Orienteers7500500
John WilkinsonBendigo Orienteers1396785

OV Course W4 (4)

NameOrganisationPunching card number
Jenny BallBendigo Orienteers1600042
Prue DobbinBayside Kangaroos Orienteers1392686
Suzanne O'CallaghanBayside Kangaroos Orienteers1392689
Caitlyn SteerBendigo Orienteers7202842

OV Course M5 (11)

NameOrganisationPunching card number
Richard BiceEureka Orienteers204080
Peter DalwoodDandenong Ranges Orienteering Club7200124
Daryl FleayBendigo Orienteers1392597
David GoddardYarra Valley Orienteering Club204355
Blake GordonEureka Orienteers7200210
Peter JonesEureka Orienteers2099400
Ralph KochYarra Valley Orienteering Club2042674
John MeekingYarra Valley Orienteering Club204257
Dennis MewsBayside Kangaroos Orienteers7200125
Peter PrimeTuckonie Orienteering Club1931322
Peter YeatesDandenong Ranges Orienteering Club530946

OV Course W5 (13)

NameOrganisationPunching card number
Heather BiceEureka Orienteers7200212
Sheila CollsYarra Valley Orienteering Club502921
Anne GarveyTuckonie Orienteering Club502582
Ruth GoddardYarra Valley Orienteering Club204356
Judi HerkesBayside Kangaroos Orienteers204009
BJ JohnsonEureka Orienteers502574
Janet KingBayside Kangaroos Orienteers2082555
Pamela KingDandenong Ranges Orienteering Club7201558
Libby MeekingYarra Valley Orienteering Club2048028
Laurie NivenNillumbik Emus Orienteering Club1392595
Judy PrendergastEureka Orienteers2042971
Pam PrimeTuckonie Orienteering Club204032
Jenelle TempletonNillumbik Emus Orienteering Club204155

OV Course M6 (3)

NameOrganisationPunching card number
Graeme CadmanYarra Valley Orienteering Club502568
John DempsterYarra Valley Orienteering Club204298
Callum WhiteYarra Valley Orienteering Club1418746

OV Course W6 (6)

NameOrganisationPunching card number
Dorothy AdrianNillumbik Emus Orienteering Club204093
Helen AlexanderBayside Kangaroos Orienteers502570
Jackie DempsterYarra Valley Orienteering Club2087825
Debbie DoddDandenong Ranges Orienteering Club600777
Dale Ann GordonEureka Orienteers7200211
Joyce RowlandsNillumbik Emus Orienteering Club204204

OV Course M7 (2)

NameOrganisationPunching card number
Peter BeggsTuckonie Orienteering Club204101
James LoveDandenong Ranges Orienteering Club2110755

OV Course W7 (8)

NameOrganisationPunching card number
Kathleen BarrettMelbourne Forest Racers7713713
Alicia CiacicNillumbik Emus Orienteering Club7203955
Elizabeth HatleyBayside Kangaroos Orienteers204284
Amber LouwDandenong Ranges Orienteering Club2110778
Heather O'DonnellYarra Valley Orienteering Club1418743
Sophie TavernaCentral Highlands Orienteering Club1601480
Wendy TavernaCentral Highlands Orienteering Club1601475
Jocelyn WattsYarra Valley Orienteering Club2080250

OV Course M8 (1)

NameOrganisationPunching card number
Ashley WhiteYarra Valley Orienteering Club1414986

OV Course W8 (6)

NameOrganisationPunching card number
Claire AdamsBayside Kangaroos Orienteers204287
Sophie ArthurMelbourne Forest Racers2075069
Arika BogdanovitsDandenong Ranges Orienteering Club9595015
Luca BogdanovitsDandenong Ranges Orienteering Club1001021
Sammy LoveDandenong Ranges Orienteering Club
Pat MewsBayside Kangaroos Orienteers223431

OV Course M9 (2)

NameOrganisationPunching card number
Cliff BarrettMelbourne Forest Racers
Ryan CiacicNillumbik Emus Orienteering Club1405871

OV Course W9 (3)

NameOrganisationPunching card number
Hannah AdamsBayside Kangaroos Orienteers406657
Eleanor BarrettMelbourne Forest Racers
Meredith BarrettMelbourne Forest Racers