Competitors entered to Victorian MTBO Championships - Sprint

Event informationShow entries by class

Name: Victorian MTBO Championships - Sprint
Organiser: Eureka Orienteers
Date: Saturday 18 March 2017

The entry list is updated every five minutes.

78 competitors entered in total.

Albury-Wodonga Orienteering Club (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Rick ArmstrongAlbury-Wodonga Orienteering ClubM60A2017017
Leigh PrivettAlbury-Wodonga Orienteering ClubM70A9101688

Bayside Kangaroos Orienteers (22)

NameOrganisationClassPunching card number
James ClarkBayside Kangaroos OrienteersM50A
Carolyn CusworthBayside Kangaroos OrienteersW60A204354
Peter CusworthBayside Kangaroos OrienteersM60A9005210
Prue DobbinBayside Kangaroos OrienteersW50A1392686
Thorlene EgertonBayside Kangaroos OrienteersW21A2048049
Scott GavensBayside Kangaroos OrienteersM21A7202840
Tim HatleyBayside Kangaroos OrienteersM50A2042980
Carolyn JacksonBayside Kangaroos OrienteersW21A2042978
Anthony JonesBayside Kangaroos OrienteersM40A2023882
Heather LeslieBayside Kangaroos OrienteersW50A7204448
Ian MackBayside Kangaroos OrienteersM60A1395373
Kevin MorrisBayside Kangaroos OrienteersM60A437238
Bruce PatersonBayside Kangaroos OrienteersM50A7676767
Mark PearsonBayside Kangaroos OrienteersM50A2023886
Angus RobinsonBayside Kangaroos OrienteersM21A8341995
Geoff RobinsonBayside Kangaroos OrienteersM21A888159
Brad SaundersBayside Kangaroos OrienteersM50A
Jenny SheahanBayside Kangaroos OrienteersW70A204030
John SheahanBayside Kangaroos OrienteersOpen 5204029
Jonathan SutcliffeBayside Kangaroos OrienteersM21A33064
Greg TamblynBayside Kangaroos OrienteersM60A9102279
Bill VandendoolBayside Kangaroos OrienteersM60A7204446

Bendigo Orienteers (5)

NameOrganisationClassPunching card number
Jason CarterBendigo OrienteersM40A1392425
John ChellewBendigo OrienteersM70A1392684
Serryn EenjesBendigo OrienteersW16A1398021
Jim RussellBendigo OrienteersM21A7003014
Jack WigneyBendigo OrienteersM16A1392413

Bennelong Northside Orienteers (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Michael HalmyBennelong Northside OrienteersM50A1602080

Bibbulmun Orienteers (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Ricky ThackrayBibbulmun OrienteersM21A9200454

Big Foot Orienteers (3)

NameOrganisationClassPunching card number
Fergus MackieBig Foot OrienteersM21A2037717
Hamish MackieBig Foot OrienteersM40A9101696
Lucy MackieBig Foot OrienteersW21A417912

Central Highlands Orienteering Club (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Stephen HanlonCentral Highlands Orienteering ClubM50A7200121
Ed SteenbergenCentral Highlands Orienteering ClubM40A2025603

Eureka Orienteers (7)

NameOrganisationClassPunching card number
Geordie DicksonEureka OrienteersOpen 5437234
Monica DicksonEureka OrienteersW50A7200208
Dale Ann GordonEureka OrienteersW70A7200211
Tony KeebleEureka OrienteersM50A7200215
Serge KurovEureka OrienteersM21A1301224
Michael MaherEureka OrienteersM50A204289
Maria PlyashechkoEureka OrienteersW21A887951

Garingal Orienteers (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Michael Ridley-SmithGaringal OrienteersM50A1399382

Kulgun 225 Orienteers (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Ian DaltonKulgun 225 OrienteersM40A9005200

Melbourne Forest Racers (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Jayne SalesMelbourne Forest RacersW21A1250780

Multi Terrain Bike Orienteers (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Craig SteffensMulti Terrain Bike OrienteersM40A9005185

Newcastle Orienteering Club (5)

NameOrganisationClassPunching card number
Glen CharltonNewcastle Orienteering ClubM21A1399371
Tim HackneyNewcastle Orienteering ClubM70A2041046
Andrew PowerNewcastle Orienteering ClubM50A9005184
Rhiannon PrenticeNewcastle Orienteering ClubW16A402489
Robert PrenticeNewcastle Orienteering ClubM60A44243

Nillumbik Emus Orienteering Club (4)

NameOrganisationClassPunching card number
Helen EdmondsNillumbik Emus Orienteering ClubW60A7003157
Robert EdmondsNillumbik Emus Orienteering ClubM60A7003154
Joyce RowlandsNillumbik Emus Orienteering ClubW80A204204
Josie YeatmanNillumbik Emus Orienteering ClubW50A7003156

No club membership (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Elizabeth DornomNo club membershipW21A

Onkaparinga Hills Orienteering Club (1)

NameOrganisationClassPunching card number
David TilbrookOnkaparinga Hills Orienteering ClubM70A245681

Range Runners Orienteering Club (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Tamsin BarnesRange Runners Orienteering ClubW40A1396810

Red Roos (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Fedor IskhakovRed RoosM21A1399374
Marina IskhakovaRed RoosW21A1602101

Southern Highlands Orienteers (1)

NameOrganisationClassPunching card number
David WestSouthern Highlands OrienteersM40A430830

Sunshine Orienteers Club (4)

NameOrganisationClassPunching card number
Debbie GordonSunshine Orienteers ClubW40A1392069
Stuart GordonSunshine Orienteers ClubM50A7003158
Colin KesselsSunshine Orienteers ClubM40A9200885
Richard RobinsonSunshine Orienteers ClubM60A1396820

Tintookies Orienteers (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Kay HaarsmaTintookies OrienteersW40A7200209

Tuckonie Orienteering Club (3)

NameOrganisationClassPunching card number
Julie SunleyTuckonie Orienteering ClubW50A2024108
Sean SunleyTuckonie Orienteering ClubM50A302899
Keith WadeTuckonie Orienteering ClubM70A2073085

Wellington (1)

NameOrganisationClassPunching card number
David KingWellingtonM50A355339

Wullundigong Orienteers of the West (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Ben CoetzerWullundigong Orienteers of the WestM50A1392055
Natasha SpargWullundigong Orienteers of the WestW21A9005326

Yarra Valley Orienteering Club (5)

NameOrganisationClassPunching card number
Graeme CadmanYarra Valley Orienteering ClubM80A502568
Tim DentYarra Valley Orienteering ClubM70A2042973
Ralph KochYarra Valley Orienteering ClubM70A2042674
Kathy LileyYarra Valley Orienteering ClubW70A1931331
Peta WhitfordYarra Valley Orienteering ClubW60A502572