Competitors entered to 2017 ACT Saturday Series Season Pass

Event informationShow entries by organisation

Name: 2017 ACT Saturday Series Season Pass
Organiser: Orienteering ACT
Date: Saturday 3 June 2017

The entry list is updated every five minutes.

79 competitors entered in total.

Orange 1: M: Junior (5)

NameOrganisationPunching card number
Mark GlanvilleParawanga Orienteers2030210
Ben HobsonBushflyers7022310
Patrick MillerBushflyers2038392
Tristan MillerBushflyers2038401
Noah PolandBushflyers7012001

Orange 1: M: Masters (21)

NameOrganisationPunching card number
Marika AlessandriBushflyers
Bryant AllenParawanga Orienteers409735
Peter AntcliffBushflyers2057046
Valerie BarkerBushflyers1600556
Janice BattBushflyers2095082
Richard BattBushflyers2095091
Peter DaffernBushflyers2087821
Jon GlanvilleParawanga Orienteers2052041
Stephen GoggsRed Roos1602071
Nathan GuinnessParawanga Orienteers2025153
Andrew HobsonBushflyers7702906
Andrew JohnsonBushflyers2076526
Nick MelhuishParawanga Orienteers1399384
Peter MillerBushflyers2038400
Darren RossGrammar Junior2075031
Stephen StillAbominable O-Men2067702
Chris StocksBushflyers2067714
Matthew StocksBushflyers2054782
John SuominenWeston Emus2014115
Greg WilsonBushflyers9181070
Geoff WoodParawanga Orienteers200093

Orange 1: W: Junior (3)

NameOrganisationPunching card number
Teagan GuinnessParawanga Orienteers2025154
Tara MelhuishParawanga Orienteers2020606
Zoe MelhuishParawanga Orienteers2020620

Orange 1: W: Masters (5)

NameOrganisationPunching card number
Shannan ForrestParawanga Orienteers2019384
Ana HercegParawanga Orienteers2020605
Alison InglisBushflyers2038391
Anita ScherrerBushflyers7140946
Sally VardyRed Roos2108465

Orange 2: M: Junior (4)

NameOrganisationPunching card number
Joshua DaffernBushflyers2086574
Patrick Shelton AgarAbominable O-Men9041004
Brendan WilsonBushflyers2052047
Joseph WilsonBushflyers2052045

Orange 2: M: Masters (6)

NameOrganisationPunching card number
Conor BendleAbominable O-Men2089791
Merv BendleDandenong Ranges Orienteering Club2087816
John HardingParawanga Orienteers9101994
Robert MouattRed Roos41215
Jonathan RicksGrammar Junior2103867
Michael TedeschiRed Roos2048060

Orange 2: W: Junior (3)

NameOrganisationPunching card number
Rosemary GoggsRed Roos2086596
Justine HobsonBushflyers7041810
Natalie MillerBushflyers1124327

Orange 2: W: Masters (4)

NameOrganisationPunching card number
Chris BendleDandenong Ranges Orienteering Club2080260
Jo HobsonBushflyers7692803
Barbara MartinParawanga Orienteers9523399
Julia Waddell-WoodBushflyers2089803

Green: Men: Junior (22)

NameOrganisationPunching card number
James BatesGrammar Junior
Lincoln BattBushflyers2099371
Charlton BishopGrammar Junior
Darcy BuschGrammar Junior
Marcus DaffernBushflyers2091451
Sharang DesaiGrammar Junior2114984
Mark DixonGrammar Junior2114973
Aidan GuinnessParawanga Orienteers2019385
Michael GuthrieParawanga Orienteers2086592
Lachlan HoGrammar Junior9082005
Lucas HodgensGrammar Junior2092821
Ellen JohnsonBushflyers2074210
Tenzing JohnsonBushflyers2076512
Toby LangBushflyers2042972
Henry LhuedeBushflyers2036802
Alex RicksGrammar Junior2095068
Daniel RossGrammar Junior2075032
David StocksBushflyers2041365
Ryan StocksBushflyers2036809
Joseph TerrellGrammar Junior
Oliver TerrellGrammar Junior
Andrew WinfieldGrammar Junior

Green: Women: Junior (3)

NameOrganisationPunching card number
Celeste HodgensGrammar Junior2099243
Hannah VardyRed Roos2108480
Rosie Waddell-WoodBushflyers2086577

Green: Women: Master (1)

NameOrganisationPunching card number
Susan HallissyBushflyers9701024

Blue: Women: Junior (2)

NameOrganisationPunching card number
Elise NorthcoteBushflyers2108452
Caitlin WoottenGrammar Junior