Competitors entered to OY3 - QLD SPRINT CHAMPS - Alexandra Hills State High School

Event informationShow entries by organisation

Name: OY3 - QLD SPRINT CHAMPS - Alexandra Hills State High School
Organiser: Toohey Forest Orienteers
Date: Sunday 2 April 2017

The entry list is updated every five minutes.

104 competitors entered in total.

M/W10-N (5)

NameOrganisationPunching card number
Callum BryantEnoggeroos2056601
Cate NemethToohey Forest Orienteers2053229
Emrys RogersRange Runners Orienteering Club2098973
Matilda RogersRange Runners Orienteering Club2053207
Alara WilliamsRange Runners Orienteering Club2086760

W10A (1)

NameOrganisationPunching card number
Cassy ReinbottRange Runners Orienteering Club

W12A (2)

NameOrganisationPunching card number
Sara GarbelliniEnoggeroos2082556
Caitlin MurdochEnoggeroos

W14A (1)

NameOrganisationPunching card number
Ella RogersRange Runners Orienteering Club2053209

W16A (1)

NameOrganisationPunching card number
Laura de JongRange Runners Orienteering Club2068530

W17-20A (7)

NameOrganisationPunching card number
Zazi BrennanRange Runners Orienteering Club9101367
Ellie de JongRange Runners Orienteering Club2068532
Bronte GannonRange Runners Orienteering Club9200574
Mikaela GrayUgly Gully Orienteers9201052
Anastasia HeikkilaSunshine Orienteers Club
Winnie OakhillUgly Gully Orienteers9201057
Caroline PigerreUgly Gully Orienteers1396807

W21A (7)

NameOrganisationPunching card number
Katelyn EffeneyUgly Gully Orienteers1392060
Rachel EffeneyUgly Gully Orienteers1601735
Ruth EnsbeyBullecourt Boulder Bounders258850
Meredith GrayUgly Gully Orienteers417775
Heather MuirEnoggeroos1602068
Krystal NeumannEnoggeroos7999111
Anna SheldonUgly Gully Orienteers1006130

W35A (1)

NameOrganisationPunching card number
Alison BryantEnoggeroos9200638

W45A (7)

NameOrganisationPunching card number
Linda BurridgeUgly Gully Orienteers256637
Ulla HeikkilaSunshine Orienteers Club
Kayleen MorrisonEnoggeroos417780
Wendy ReadUgly Gully Orienteers1396330
Joanne RogersSunshine Orienteers Club2056575
Su Yan TayUgly Gully Orienteers1602118
Ann WhitehouseUgly Gully Orienteers2053988

W55A (4)

NameOrganisationPunching card number
Marion BurrillBullecourt Boulder Bounders256670
Geraldine ChatfieldUgly Gully Orienteers1396182
Juliana de NooyUgly Gully Orienteers1399601
Johanna Tavner-CornerToohey Forest Orienteers2065543

W65A (4)

NameOrganisationPunching card number
Rhonda BowlingEnoggeroos258477
Judith HayToohey Forest Orienteers7140849
Jacquie RandUgly Gully Orienteers1602144
Robin SpriggsUgly Gully Orienteers1931335

W75A (2)

NameOrganisationPunching card number
Pam CoxToohey Forest Orienteers258444
Barbara PopeUgly Gully Orienteers258422

M10A (3)

NameOrganisationPunching card number
Miles BryantEnoggeroos2056608
Adrian GarbelliniEnoggeroos2082217
Caelan WilliamsRange Runners Orienteering Club2084713

M12A (4)

NameOrganisationPunching card number
Dylan BryantEnoggeroos1601729
Paul GarbelliniEnoggeroos2084718
Chris NemethToohey Forest Orienteers1392063
Jack ReinbottRange Runners Orienteering Club2068453

M14A (2)

NameOrganisationPunching card number
Cayleb FidgeBullecourt Boulder Bounders2053224
Samuel GarbelliniEnoggeroos2075054

M16A (3)

NameOrganisationPunching card number
Jaiden FidgeBullecourt Boulder Bounders9101365
Blake ReinbottRange Runners Orienteering Club2068425
Grant ReinbottRange Runners Orienteering Club2068426

M17-20A (9)

NameOrganisationPunching card number
Nicholas BurridgeUgly Gully Orienteers9101516
Riley de JongRange Runners Orienteering Club9101998
Thomas GarbelliniEnoggeroos2082549
Daniel GrayUgly Gully Orienteers9101517
Ryan GrayUgly Gully Orienteers9201054
Alistair MatthewsToohey Forest Orienteers2086753
Cameron MorrisonEnoggeroos1396825
Jack NeumannEnoggeroos9005347
Rowan RamamurthyEnoggeroos7300066

M21A (6)

NameOrganisationPunching card number
Paulo Alvear FujiiEnoggeroos8631649
Aaron BreedNo club membership1602141
Simeon BurrillBullecourt Boulder Bounders9005349
Lachlan HowardEnoggeroos2067720
Anatoly KulikovUgly Gully Orienteers2086752
Mark NemethToohey Forest Orienteers1392073

M35A (3)

NameOrganisationPunching card number
Tony BryantEnoggeroos9200637
Brenton GrayUgly Gully Orienteers1601731
Patrik GunnarssonBig Foot Orienteers797246

M45A (8)

NameOrganisationPunching card number
Glenn BruceToohey Forest Orienteers
Wim de JongRange Runners Orienteering Club1601732
Joseph GarbelliniEnoggeroos2082542
Lance ReadUgly Gully Orienteers1180180
James ShulmeisterUgly Gully Orienteers9101369
Neil SimsonToohey Forest Orienteers9201058
Cameron StoreyToohey Forest Orienteers2111674
Cameron WilliamsRange Runners Orienteering Club2084725

M55A (6)

NameOrganisationPunching card number
Philip BurrillBullecourt Boulder Bounders2053221
Iain DuncanSunshine Orienteers Club
Peter EffeneyUgly Gully Orienteers9101508
Cliff HowardEnoggeroos258863
Gordon MuirEnoggeroos1602065
Guy PigerreUgly Gully Orienteers1399602

M65A (8)

NameOrganisationPunching card number
James BowlingEnoggeroos258420
Greg ChatfieldUgly Gully Orienteers1396168
James MitchellUgly Gully Orienteers258436
Mike MoynihanSunshine Orienteers Club2053246
Robert RapkinsEnoggeroos1931356
Tom SchultsUgly Gully Orienteers258900
Christopher SpriggsUgly Gully Orienteers1931336
Tony Tavner-CornerToohey Forest Orienteers9101322

M75A (2)

NameOrganisationPunching card number
Neville CobboldOrienteering Queensland213622
Clive PopeUgly Gully Orienteers9200361

M85A (1)

NameOrganisationPunching card number
Ray KellyUgly Gully Orienteers258404

Open Easy (1)

NameOrganisationPunching card number
Lisa de JongRange Runners Orienteering Club2068531

Open Moderate (6)

NameOrganisationPunching card number
Josephine GarbelliniEnoggeroos
Jen RamamurthyEnoggeroos2082212
Sundar RamamurthyEnoggeroos
Annette RogersRange Runners Orienteering Club1414989
Nicole WilliamsRange Runners Orienteering Club2086758
Sharon WithersEnoggeroos2046668