Orienteering Australia

Competitors entered to ACT League #6, Ratall Creek, Jim Sawkins Memorial Event

Event informationShow entries by organisation

Name: ACT League #6, Ratall Creek, Jim Sawkins Memorial Event
Organiser: Red Roos
Date: Sunday 4 June 2017

The entry list is updated every five minutes.

101 competitors entered in total.

Red 1: Men: Open (3)

NameOrganisationPunching card number
Matthew CraneAbominable O-Men501062
Paul de JonghBushflyers364412
Tomas KrajcaRed Roos681866

Red 1: Men: Junior (1)

NameOrganisationPunching card number
Stephen MelhuishParawanga Orienteers9005186

Red 1: Men: Masters (7)

NameOrganisationPunching card number
Grant BluettAbominable O-Men2052049
Paul CuthbertBushflyers9200624
Martin DentRed Roos8631650
Jason McCraeRed Roos9101028
David PolandBushflyers1600561
Blair TrewinYarra Valley Orienteering Club1931330
Rob WalterRed Roos1200909

Red 2: Men: Junior (2)

NameOrganisationPunching card number
Noah PolandBushflyers7012001
Ryan StocksBushflyers2036809

Red 2: Men: Masters (4)

NameOrganisationPunching card number
Peter AntcliffBushflyers2057046
Graham AtkinsParawanga Orienteers41120
John ScownAbominable O-Men1931395
Matthew StocksBushflyers2054782

Red 2: W: Junior (1)

NameOrganisationPunching card number
Tara MelhuishParawanga Orienteers2020606

Red 2: W: Masters (1)

NameOrganisationPunching card number
Allison JonesRed Roos1200903

Red 3: Men: Junior (10)

NameOrganisationPunching card number
Ben HobsonBushflyers7022310
Andrew KerrParawanga Orienteers9101124
Toby LangBushflyers2042972
Mykal MarshamOrienteering ACT2086589
Patrick MillerBushflyers2038392
Tristan MillerBushflyers2038401
Jesse PiiroinenBushflyers2014120
David StocksBushflyers2041365
Brendan WilsonBushflyers2052047
Joseph WilsonBushflyers2052045

Red 3: Men: Masters (25)

NameOrganisationPunching card number
Chris AndersenBushflyers2074211
Bruce BarnettBushflyers2020619
Michael BurtRed Roos9200884
Tom de JonghBushflyers364411
James DerlackiNo club membership
Keith FifieldRed Roos44538
Craig GeorgeNo club membership
John HardingParawanga Orienteers9101994
Rohan HyslopParawanga Orienteers9200888
David JenkinsBushflyers2036806
Jack LaingParawanga Orienteers211680
Nick MelhuishParawanga Orienteers1399384
Peter MillerBushflyers2038400
Hugh MooreRed Roos409759
Tate NeedhamRed Roos9005194
Dick OgilvieUringa Orienteers2036820
Ari PiiroinenBushflyers2024109
Eoin RotheryBig Foot Orienteers8640950
John Shelton AgarAbominable O-Men9005341
Stephen StillAbominable O-Men2067702
John SuominenWeston Emus2014115
Eric WainwrightRed Roos9102821
Phil WalkerParawanga Orienteers9101021
Greg WilsonBushflyers9181070
Geoff WoodParawanga Orienteers200093

Red 3: W: Junior (2)

NameOrganisationPunching card number
Ella CuthbertBushflyers2073072
Zoe MelhuishParawanga Orienteers2020620

Red 3: W: Masters (8)

NameOrganisationPunching card number
Cath ChalmersBig Foot Orienteers8642221
Kathie DentRed Roos7205866
Ana HercegParawanga Orienteers2020605
Alison InglisBushflyers2038391
Colleen MockNo club membership41246
Anita ScherrerBushflyers7140946
Ann ScownAbominable O-Men1931396
Chris StocksBushflyers2067714

Red 3: Teams (1)

NameOrganisationPunching card number
Gavin MelgaardNo club membership

Red 4: Men: Masters (11)

NameOrganisationPunching card number
Bryant AllenParawanga Orienteers409735
Andrew Cumming ThomOrienteering ACT7003011
Geoffrey DabbBushflyers44109
Michael D'AscenzoBushflyers200079
Darryl ErbacherParawanga Orienteers44137
Andrew HobsonBushflyers7702906
Frank IngwersenParawanga Orienteers2103590
David JustNo club membership44169
Eino MeuronenBushflyers44166
Robert MouattRed Roos41215
Kevin PaineBushflyers9201046

Red 4: Women Open (1)

NameOrganisationPunching card number
Grace CraneAbominable O-Men1006143

Red 4: W: Masters (12)

NameOrganisationPunching card number
Valerie BarkerBushflyers1600556
Jane BarnettBushflyers2054787
Monika BinderParawanga Orienteers2067705
Robyn D'AscenzoBushflyers405068
Coral DowBushflyers2076513
Edith GrayAbominable O-Men9005192
Jo HobsonBushflyers7692803
Ann IngwersenParawanga Orienteers9200777
Kerryne JonesRed Roos9200773
Pat MiethkeParawanga Orienteers1403161
Maureen OgilvieUringa Orienteers2054783
Louise RoseRed Roos405620

Orange 1: M: Junior (1)

NameOrganisationPunching card number
Patrick Shelton AgarAbominable O-Men9041004

Orange 1: W: Masters (2)

NameOrganisationPunching card number
Edwina MulhearnRed Roos402420
Jill WalkerParawanga Orienteers200086

Orange 2: M: Junior (1)

NameOrganisationPunching card number
Alex DerlackiGrammar Senior2095094

Orange 2: W: Junior (2)

NameOrganisationPunching card number
Justine HobsonBushflyers7041810
Natalie MillerBushflyers1124327

Orange 2: Teams (1)

NameOrganisationPunching card number
Michael TedeschiRed Roos2048060

Green: Men: Junior (2)

NameOrganisationPunching card number
Elye DentRed Roos1418747
Michael GuthrieOrienteering ACT2086592

Green: Women: Junior (1)

NameOrganisationPunching card number
Aoife RotheryBig Foot Orienteers955511

Blue: Men: Junior (2)

NameOrganisationPunching card number
Connor DentRed Roos1418741
Hayden DentRed Roos1418742