Competitors entered to ANZ Challenge & Schools Team Services

Event informationEnterShow entries by organisation

Name: ANZ Challenge & Schools Team Services
Organiser: Orienteering Australia
Date: Wednesday 31 May 2017

The entry list is updated every five minutes.

40 competitors entered in total.

ANZ (40)

NameOrganisationPunching card number
Dante AfnanYalanga Orienteers9101325
Ruhi AfnanYalanga Orienteers407987
Rachel AllenAustralopers8631656
Ross BarrGaringal Orienteers2036851
Graham BraidOrienteering Association of WA9102003
Ella CuthbertBushflyers2073072
Nicola DalheimMelbourne Forest Racers9651020
Debbie DaveyWagga and Riverina Occasional Orienteers1602074
Jock DavisBig Foot Orienteers1931376
Jennifer EnderbyNewcastle Orienteering Club9200646
Anna FitzgeraldGoldseekers Orienteers9160376
Steve FlickBennelong Northside Orienteers2036812
Julia GannonRange Runners Orienteering Club2068430
Laurel GannonRange Runners Orienteering Club9101370
Neil GannonRange Runners Orienteering Club9101319
Alastair GeorgeBig Foot Orienteers9101122
Dale Ann GordonEureka Orienteers7200211
Mikaela GrayUgly Gully Orienteers9201052
Ryan GrayUgly Gully Orienteers9201054
Angus HainesOnkaparinga Hills Orienteering Club2054777
Andrew KerrParawanga Orienteers9101124
John Le CarpentierSouthern Highlands Orienteers7200202
Kathy LileyYarra Valley Orienteering Club1931331
Tara MelhuishParawanga Orienteers2020606
Zoe MelhuishParawanga Orienteers2020620
Patrick MillerBushflyers2038392
Lynda RapkinsEnoggeroos1931355
Eoin RotheryBig Foot Orienteers938040
Anita ScherrerBushflyers7140946
Ewan ShinglerBig Foot Orienteers9002506
Tony SimpkinsLOST1391617
Scott SimsonNewcastle Orienteering Club7200118
John SuttonRed Roos200094
Alex TarrYarra Valley Orienteering Club204082
Janet TarrYarra Valley Orienteering Club204083
Su Yan TayUgly Gully Orienteers1602118
Rachel WestBibbulmun Orienteers1391620
Karen Wild-AllenAustralopers1398633
Gordon WilsonBennelong Northside Orienteers9200883
Caitlin YoungBushflyers1602093