Orienteering Australia

Competitors entered to Vic MTBO Series #1 - Paddy's Swamp

Event informationShow entries by class

Name: Vic MTBO Series #1 - Paddy's Swamp
Organiser: Bayside Kangaroos Orienteers
Date: Saturday 12 May 2018

The entry list is updated every five minutes.

42 competitors entered in total.

Bayside Kangaroos Orienteers (20)

NameOrganisationClassPunching card number
Helen AlexanderBayside Kangaroos OrienteersScore502570
Melissa BivianoBayside Kangaroos OrienteersCourse 3 Women
Carolyn CusworthBayside Kangaroos OrienteersCourse 4 Women9005210
Peter CusworthBayside Kangaroos OrienteersCourse 2 Men8654976
Kate GavensBayside Kangaroos OrienteersCourse 2 Women
Scott GavensBayside Kangaroos OrienteersCourse 1 Men7202840
Tim HatleyBayside Kangaroos OrienteersCourse 2 Men2042980
Carolyn JacksonBayside Kangaroos OrienteersCourse 1 Women8633225
Anthony JonesBayside Kangaroos OrienteersCourse 1 Men2023882
Tom LothianBayside Kangaroos OrienteersCourse 1 Men
Glenn MartiniBayside Kangaroos OrienteersCourse 1 Men
Leo Oster HillBayside Kangaroos OrienteersScore
Daniel OsterBayside Kangaroos OrienteersScore
Bruce PatersonBayside Kangaroos OrienteersCourse 2 Men7676767
Mark PearsonBayside Kangaroos OrienteersCourse 2 Men2023886
Geoff RobinsonBayside Kangaroos OrienteersCourse 2 Men888159
Brad SaundersBayside Kangaroos OrienteersCourse 3 Men
Chris TaylorBayside Kangaroos OrienteersCourse 3 Men
Sofie Van GunsterenBayside Kangaroos OrienteersCourse 3 Women
Bill VandendoolBayside Kangaroos OrienteersCourse 2 Men7204446

Central Highlands Orienteering Club (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Ed SteenbergenCentral Highlands Orienteering ClubCourse 2 Men2025603

Dandenong Ranges Orienteering Club (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Graham WallisDandenong Ranges Orienteering ClubCourse 3 Men2057048

Eureka Orienteers (4)

NameOrganisationClassPunching card number
Monica DicksonEureka OrienteersCourse 3 Women7200208
Blake GordonEureka OrienteersCourse 4 Men7200210
Dale Ann GordonEureka OrienteersScore7200211
Mark ValentineEureka OrienteersCourse 3 Men204110

Melbourne Forest Racers (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Jayne SalesMelbourne Forest RacersCourse 2 Women1250780

Nillumbik Emus Orienteering Club (3)

NameOrganisationClassPunching card number
Melinda BuchananNillumbik Emus Orienteering ClubCourse 2 Women
Luke GoodfellowNillumbik Emus Orienteering ClubCourse 1 Men
Joyce RowlandsNillumbik Emus Orienteering ClubCourse 4 Women204204

No club membership (4)

NameOrganisationClassPunching card number
Gleb BelovNo club membershipCourse 1 Men
Moira ChalkNo club membershipCourse 1 Women
Lisa PageNo club membershipCourse 2 Women
Andrew TurnerNo club membershipScore

Orienteering Victoria (4)

NameOrganisationClassPunching card number
John BresolinOrienteering VictoriaCourse 3 Men
Andrew CampbellOrienteering VictoriaCourse 4 Men1398059
James MckoyOrienteering VictoriaCourse 1 Men
Alex RandallOrienteering VictoriaCourse 1 Men502594

Tuckonie Orienteering Club (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Keith WadeTuckonie Orienteering ClubCourse 3 Men2073085

Yarra Valley Orienteering Club (3)

NameOrganisationClassPunching card number
Ralph KochYarra Valley Orienteering ClubCourse 4 Men2042674
Kathy LileyYarra Valley Orienteering ClubCourse 4 Women1931331
Peta WhitfordYarra Valley Orienteering ClubCourse 4 Women502572