Orienteering Australia

Competitors entered to AWOC Club MTBO Championships / Vic MTBO Series #4

Event informationShow entries by class

Name: AWOC Club MTBO Championships / Vic MTBO Series #4
Organisers: Albury-Wodonga Orienteering Club / Bayside Kangaroos Orienteers
Date: Sunday 9 September 2018

The entry list is updated every five minutes.

39 competitors entered in total.

Albury-Wodonga Orienteering Club (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Prue DobbinAlbury-Wodonga Orienteering ClubCourse 3 Women1392686

Bayside Kangaroos Orienteers (17)

NameOrganisationClassPunching card number
Helen AlexanderBayside Kangaroos OrienteersScore502570
Carolyn CusworthBayside Kangaroos OrienteersScore9005210
Peter CusworthBayside Kangaroos OrienteersCourse 2 Men8654976
Tania ElderkinBayside Kangaroos OrienteersScore204103
John GavensBayside Kangaroos OrienteersCourse 3 Men7203947
Kate GavensBayside Kangaroos OrienteersCourse 2 Women7207408
Scott GavensBayside Kangaroos OrienteersCourse 1 Men7202840
Carolyn JacksonBayside Kangaroos OrienteersCourse 1 Women8633225
Heather LeslieBayside Kangaroos OrienteersCourse 3 Women7204448
Stuart LloydBayside Kangaroos OrienteersScore204252
Tom LothianBayside Kangaroos OrienteersCourse 1 Men7205857
Glenn MartiniBayside Kangaroos OrienteersCourse 1 Men2016992
Leo Oster HillBayside Kangaroos OrienteersScore2016990
Daniel OsterBayside Kangaroos OrienteersScore2016991
Bruce PatersonBayside Kangaroos OrienteersCourse 2 Men7676767
Sofie Van GunsterenBayside Kangaroos OrienteersCourse 2 Women2016993
Bill VandendoolBayside Kangaroos OrienteersCourse 2 Men7204446

Big Foot Orienteers (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Amanda MackieBig Foot OrienteersCourse 3 Women2065550
Hamish MackieBig Foot OrienteersCourse 1 Men8645940

Central Highlands Orienteering Club (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Ed SteenbergenCentral Highlands Orienteering ClubCourse 2 Men2025603

Dandenong Ranges Orienteering Club (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Graham WallisDandenong Ranges Orienteering ClubCourse 3 Men2057048

Eureka Orienteers (3)

NameOrganisationClassPunching card number
Ken DowlingEureka OrienteersCourse 3 Men8660487
Blake GordonEureka OrienteersCourse 4 Men7200210
Dale Ann GordonEureka OrienteersCourse 4 Women7200211

Melbourne Forest Racers (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Jayne SalesMelbourne Forest RacersCourse 2 Women1250780

Newcastle Orienteering Club (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Robert PrenticeNewcastle Orienteering ClubCourse 2 Men44243

Nillumbik Emus Orienteering Club (5)

NameOrganisationClassPunching card number
Melinda BuchananNillumbik Emus Orienteering ClubCourse 2 Women2016984
Helen EdmondsNillumbik Emus Orienteering ClubCourse 3 Women7003157
Robert EdmondsNillumbik Emus Orienteering ClubCourse 3 Men7003154
Luke GoodfellowNillumbik Emus Orienteering ClubCourse 1 Men2016981
Joyce RowlandsNillumbik Emus Orienteering ClubScore204204

No club membership (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Nick ConquestNo club membershipScore2016985

Tuckonie Orienteering Club (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Keith WadeTuckonie Orienteering ClubCourse 3 Men2073085

Wagga and Riverina Occasional Orienteers (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Angela FarrellWagga and Riverina Occasional OrienteersCourse 2 Women2036928

Yarra Valley Orienteering Club (4)

NameOrganisationClassPunching card number
Ralph KochYarra Valley Orienteering ClubCourse 4 Men2042674
Kathy LileyYarra Valley Orienteering ClubCourse 4 Women1931331
Cormac McCarthyYarra Valley Orienteering ClubCourse 2 Men2080250
Peta WhitfordYarra Valley Orienteering ClubCourse 4 Women502572