Competitors entered to 2018 Squads

Event informationShow entries by organisation

Name: 2018 Squads
Organiser: Orienteering Australia
Date: Monday 1 January 2018

The entry list is updated every five minutes.

69 competitors entered in total.

Preformance (16)

NameOrganisationPunching card number
Bridget AndersonOrienteering SA
Andrew BarnettOrienteering ACT
Matthew CraneOrienteering ACT
Martin DentOrienteering ACT
Bryan KeelyOrienteering Association of WA
Natasha KeyOrienteering Victoria
Tomas KrajcaOrienteering ACT
Belinda LawfordOrienteering ACT
Henry McNultyOrienteering Association of WA
Brodie NankervisOrienteering Tasmania
Krystal NeumannOrienteering Queensland
Aislinn PrendergastOrienteering Victoria
Kerrin RattrayOrienteering SA
Vanessa RoundOrienteering SA
Lanita SteerOrienteering Victoria
Simon UppillOrienteering SA

Development (15)

NameOrganisationPunching card number
Robert BennettOrienteering NSW
Nicola BlatchfordOrienteering NSW
Clare BrownridgeOrienteering Victoria
Aidan DawsonOrienteering NSW
Michele DawsonOrienteering NSW
Jarrah DayOrienteering Tasmania
Anna DowlingOrienteering Tasmania
Matt DoyleOrienteering Victoria
Leon KeelyOrienteering Victoria
Ian LawfordOrienteering ACT
Jasmine NeveOrienteering Victoria
Matthew SchepisiOrienteering Victoria
Anna SheldonOrienteering Queensland
Olivia SprodOrienteering SA
Toby WilsonOrienteering NSW

Junior (20)

NameOrganisationPunching card number
Dante AfnanOrienteering SA
Rachel AllenOrienteering Tasmania
Simeon BurrillOrienteering Queensland
Duncan CurrieOrienteering NSW
Ellie de JongOrienteering Queensland
Joseph DickinsonOrienteering Tasmania
Zoe DowlingOrienteering Tasmania
Alastair GeorgeOrienteering NSW
Rebecca GeorgeOrienteering NSW
Patrick JaffeOrienteering Victoria
Aston KeyOrienteering Victoria
Jo Anna MaynardOrienteering Association of WA
Tara MelhuishOrienteering ACT
Patrick MillerOrienteering ACT
Tristan MillerOrienteering ACT
Meredith NormanOrienteering SA
Winnie OakhillOrienteering Queensland
Caroline PigerreOrienteering Queensland
Noah PolandOrienteering ACT
Asha SteerOrienteering Victoria

Talent (16)

NameOrganisationPunching card number
Joshua AllenOrienteering Tasmania
Mikayla CooperOrienteering Tasmania
Ella CuthbertOrienteering ACT
Jaiden FidgeOrienteering Queensland
Jed FlemingOrienteering Tasmania
Abigail GeorgeOrienteering SA
Joanna GeorgeOrienteering SA
Mikaela GrayOrienteering Queensland
Ryan GrayOrienteering Queensland
Angus HainesOrienteering SA
Andrew KerrOrienteering ACT
Brody McCarthyOrienteering Victoria
Zoe MelhuishOrienteering ACT
Arabella PhillipsOrienteering Tasmania
Grant ReinbottOrienteering Queensland
Caitlin YoungOrienteering ACT

Admin (2)

NameOrganisationPunching card number
Ian ProsserOrienteering ACT
Jim RussellOrienteering Victoria