Orienteering Australia

Competitors entered to Victorian Autumn Series 2 - Mt Lofty, Redesdale

Event informationShow entries by organisation

Name: Victorian Autumn Series 2 - Mt Lofty, Redesdale
Organiser: Nillumbik Emus Orienteering Club
Date: Sunday 15 April 2018

The entry list is updated every five minutes.

126 competitors entered in total.

OV Course 1 (21)

NameOrganisationPunching card number
Bruce ArthurMelbourne Forest Racers8654850
Ilka BarrBendigo Orienteers1396788
David BrownridgeBendigo Orienteers9200065
Gary BuchanEureka Orienteers9002311
Anna DowlingWellington Ranges9005155
Zoe DowlingWellington Ranges9005159
Robert FellNillumbik Emus Orienteering Club502597
Ben GoonanBendigo Orienteers9200355
Richard GoonanBendigo Orienteers9200360
Patrick JaffeMelbourne Forest Racers9005208
Fredrik JohanssonMelbourne Forest Racers9005199
Aston KeyMelbourne Forest Racers8642133
Jensen KeyMelbourne Forest Racers8644508
Natasha KeyMelbourne Forest Racers8642236
Warren KeyMelbourne Forest Racers8031878
Belinda LawfordAbominable O-Men8290591
Geoff LawfordEureka Orienteers8291030
Brodie NankervisMelbourne Forest Racers9005158
Simon RouseDandenong Ranges Orienteering Club7011107
Jim RussellBendigo Orienteers7003014
Blair TrewinYarra Valley Orienteering Club1931330

OV Course M2 (7)

NameOrganisationPunching card number
Ian DaviesDandenong Ranges Orienteering Club658076
Tim HatleyBayside Kangaroos Orienteers2042980
Michael LoughnanBendigo Orienteers8636573
Chris NorwoodEureka Orienteers8421248
Artem OsmerkinYarra Valley Orienteering Club1421097
Bruce PatersonVictorian ARDF Group7676767
Martin SteerDandenong Ranges Orienteering Club880001

OV Course W2 (1)

NameOrganisationPunching card number
Asha SteerDandenong Ranges Orienteering Club9005160

OV Course M3 (24)

NameOrganisationPunching card number
Geoff ArmstrongNillumbik Emus Orienteering Club8636815
Mason ArthurMelbourne Forest Racers8641499
Neil BarrBendigo Orienteers888244
Mark BaxterNillumbik Emus Orienteering Club7202843
Mark BesleyDandenong Ranges Orienteering Club7418067
Stephen BirdBayside Kangaroos Orienteers8655035
John CarberryNillumbik Emus Orienteering Club2082533
John ChellewBendigo Orienteers1392684
Stephen CollinsBayside Kangaroos Orienteers364270
Stephen DunbarBayside Kangaroos Orienteers204187
Robert EdmondsNillumbik Emus Orienteering Club7003154
Don FellNillumbik Emus Orienteering Club880003
Peter HillNillumbik Emus Orienteering Club1411335
Geoff HudsonNillumbik Emus Orienteering Club9200101
David JaffeMelbourne Forest Racers7003017
David KnightBayside Kangaroos Orienteers502573
Ralph KochYarra Valley Orienteering Club2042674
Stuart McWilliamDandenong Ranges Orienteering Club8636566
Archie NeylonBendigo Orienteers1600058
Roch PrendergastEureka Orienteers1931353
Tony RadfordBendigo Orienteers9101422
David RowlandsBayside Kangaroos Orienteers9201360
Ross RunnallsBendigo Orienteers7200205
Damian SpencerDandenong Ranges Orienteering Club7207986

OV Course W3 (9)

NameOrganisationPunching card number
Jenny BourneEureka Orienteers8190854
Sarah DaviesDandenong Ranges Orienteering Club2036814
Mary EnterBayside Kangaroos Orienteers204099
Julie FlynnBendigo Orienteers8631306
Carolyn JacksonBayside Kangaroos Orienteers8633225
Moira KüfferYarra Valley Orienteering Club7204445
Caitlyn SteerBendigo Orienteers7202842
Janine SteerDandenong Ranges Orienteering Club9005207
Helen WalpoleDandenong Ranges Orienteering Club2086632

OV Course M4 (12)

NameOrganisationPunching card number
Charles BrownridgeBendigo Orienteers7202838
Paul ElamTuckonie Orienteering Club9200103
Lincoln ErmNillumbik Emus Orienteering Club7200122
John ErwinEureka Orienteers7200213
Matthew KingBayside Kangaroos Orienteers364265
Alan KüfferYarra Valley Orienteering Club1392591
Richard SallmannBayside Kangaroos Orienteers
Peter SearleBendigo Orienteers502585
Greg TamblynBayside Kangaroos Orienteers9102279
Bill VandendoolBayside Kangaroos Orienteers7204446
Callum WhiteYarra Valley Orienteering Club1418746
John WilkinsonBendigo Orienteers1396785

OV Course W4 (5)

NameOrganisationPunching card number
Jenny BallBendigo Orienteers1600042
Prue DobbinBayside Kangaroos Orienteers1392686
Helen EdmondsNillumbik Emus Orienteering Club7003157
Heather O'DonnellYarra Valley Orienteering Club1418743
Kerryn SearleBendigo Orienteers204254

OV Course M5 (9)

NameOrganisationPunching card number
Peter BlackYarra Valley Orienteering Club2042670
Terry DavidsonBendigo Orienteers204310
Tim DentYarra Valley Orienteering Club2042973
David GoddardYarra Valley Orienteering Club204355
Kevin MorrisBayside Kangaroos Orienteers7200119
Peter PrimeTuckonie Orienteering Club1931322
John SteerBendigo Orienteers1392446
Dennis TrewinYarra Valley Orienteering Club11162
Peter YeatesDandenong Ranges Orienteering Club530946

OV Course W5 (14)

NameOrganisationPunching card number
Sheila CollsYarra Valley Orienteering Club502921
Fiona FellNillumbik Emus Orienteering Club502591
Margi FreemantleYarra Valley Orienteering Club9101377
Anne GarveyTuckonie Orienteering Club502582
Ruth GoddardYarra Valley Orienteering Club204356
Elizabeth HatleyBayside Kangaroos Orienteers204284
Janet KingBayside Kangaroos Orienteers2082555
Pamela KingDandenong Ranges Orienteering Club7201558
Laurie NivenNillumbik Emus Orienteering Club1392595
Judy PrendergastEureka Orienteers2042971
Pam PrimeTuckonie Orienteering Club204032
Alison RadfordBendigo Orienteers9101411
Sophie TavernaCentral Highlands Orienteering Club1601480
Wendy TavernaCentral Highlands Orienteering Club1601475

OV Course M6 (3)

NameOrganisationPunching card number
Graeme CadmanYarra Valley Orienteering Club502568
Lawrie EdwardNo club membership204050
Ted van GeldermalsenYarra Valley Orienteering Club9101366

OV Course W6 (10)

NameOrganisationPunching card number
Helen AlexanderBayside Kangaroos Orienteers502570
Leone CarberryNillumbik Emus Orienteering Club430847
Dale Ann GordonEureka Orienteers7200211
Judi HerkesBayside Kangaroos Orienteers204009
Schon HudsonNillumbik Emus Orienteering Club9200102
BJ JohnsonEureka Orienteers502574
Kathy LileyOrienteering Victoria1931331
Sylvia MurphyTuckonie Orienteering Club2048067
Joyce RowlandsNillumbik Emus Orienteering Club204204
Dianne SearleBendigo Orienteers502595

OV Course M7 (6)

NameOrganisationPunching card number
Andrew HunterBayside Kangaroos Orienteers683113
Bob LeicesterBayside Kangaroos Orienteers204140
Aidan MayallBayside Kangaroos Orienteers1253122
John PrestonEureka Orienteers9101017
Alexander RowlandsBayside Kangaroos Orienteers9201352
Ashley WhiteYarra Valley Orienteering Club1414986

OV Course W7 (2)

NameOrganisationPunching card number
Nicole BaxterBayside Kangaroos Orienteers7202844
Kathryn KnightBayside Kangaroos Orienteers2082537

OV Course W8 (3)

NameOrganisationPunching card number
Sophie ArthurMelbourne Forest Racers8650878
Suzanne O'CallaghanBayside Kangaroos Orienteers1392689
Kay PrestonEureka Orienteers9101016