Orienteering Australia

Competitors entered to Victorian Club Relays - Kookaburra Rises, Malmsbury

Event informationShow entries by organisationHide team lineups

Name: Victorian Club Relays - Kookaburra Rises, Malmsbury
Organiser: Melbourne Forest Racers
Date: Sunday 10 June 2018

The entry list is updated every five minutes.

46 teams entered in total.

1 (7)

NameTeam lineup
Bendigo Orienteers 1
1David Brownridge9200065
2Jim Russell7003014
3Michael Loughnan1392018
Dandenong Ranges Orienteering Club 1
1Simon Rouse7011107
2Asha Steer9005160
3Peter Hobbs7200123
Melbourne Forest Racers 1
1Aston Key9201456
2Patrick Jaffe8260498
3Brodie Nankervis8185590
Melbourne Forest Racers 2
1Kerrin Rattray9200882
2Teemu Karjalainen9201886
3Bruce Arthur8654850
Melbourne Forest Racers 3
1Natasha Key8642236
2Liis Johanson505569
3Kirsten Fairfax2057042
Melbourne Forest Racers 4
1Fredrik Johansson9005199
2
3
Yarra Valley Orienteering Club 1
1David Colls204168
2Glen White1418740
3Artem Osmerkin1421097

2 (16)

NameTeam lineup
Bayside Kangaroos Orienteers 1
1Stephen Collins364270
2Vic Sedunary9101379
3Tim Hatley2042980
Bayside Kangaroos Orienteers 2
1Martin Kozma9190313
2Greg Tamblyn9102279
3David Knight502573
Bayside Kangaroos Orienteers 3
1Liliia Glushchenko416750
2Stephen Bird8655035
3Philippa Lohmeyer-Collins2099379
Bendigo Orienteers 1
1Don Cherry1392424
2Andrew Wallace1396792
3Nick Byrne1601473
Bendigo Orienteers 2
1Jimmy Cameron8641494
2Andrew Cameron8636572
3Lachlan Cherry1392020
Dandenong Ranges Orienteering Club 1
1Ian Dodd580777
2Sarah Davies2036814
3Ian Davies658076
Dandenong Ranges Orienteering Club 2
1Damian Spencer7207986
2Helen Walpole2086632
3Stuart McWilliam8636566
Eureka Orienteers 1
1Rod Gray9040455
2James Gray9102006
3Roch Prendergast1931353
Melbourne Forest Racers 1
1Jensen Key8644508
2Mason Arthur8641499
3Warren Key8031878
Melbourne Forest Racers 2
1Dion Keech1405971
2Alan Daley431000
3David Jaffe7003017
Melbourne Forest Racers 3
1Clare Brownridge7200204
2Venla-Linnea Karjalainen9201890
3Sue Key8630848
Melbourne Forest Racers 4
1Rosie Dalheim9100996
2Max Dalheim8641495
3Nicola Dalheim8655397
Nillumbik Emus Orienteering Club 1
1John Carberry2123221
2Geoff Hudson2123223
3Peter Hill2123229
Yarra Valley Orienteering Club 1
1Brody McCarthy8657689
2Callum White1418746
3Cormac McCarthy2800629
Yarra Valley Orienteering Club 2
1Melissa Gangemi7003019
2Heather O'Donnell1418743
3Margi Freemantle9101377
Yarra Valley Orienteering Club 3
1Russell Bulman502924
2Ted van Geldermalsen9101366
3Peter Lada204370

3 (13)

NameTeam lineup
Bayside Kangaroos Orienteers 1
1Judi Herkes204009
2Matthew King364265
3
Bayside Kangaroos Orienteers 2
1Elizabeth Hatley204284
2Helen Alexander502570
3Janet King2082555
Bendigo Orienteers 1
1Henry Cameron9101503
2Solomon Cameron1396783
3Reuben Cameron1392017
Bendigo Orienteers 2
1Raelee Eenjes1392428
2Lorraine Leversha204122
3Jenny Ball1600042
Bendigo Orienteers 3
1Kerryn Searle204254
2Lachlan Kent1601477
3Peter Searle8660484
Dandenong Ranges Orienteering Club 1
1Peter Yeates8641493
2Debbie Dodd600777
3Mark Besley7418067
Eureka Orienteers 2
1Judy Prendergast2042971
2Dale Ann Gordon7200211
3Gary Buchan9002311
Melbourne Forest Racers 1
1Kate Francis
2Rodney Phillips
3Julie Francis14759
Melbourne Forest Racers 3
1Torren Arthur8643988
2Sophie Arthur8650878
3Milla Key9200357
Nillumbik Emus Orienteering Club 2
1Laurie Niven2123226
2Schon Hudson2123235
3Geoff Armstrong2123234
Yarra Valley Orienteering Club / Tuckonie Orienteering Club 3
1Sheila Colls502921
2Sylvia Murphy2048067
3
Yarra Valley Orienteering Club 1
1Ashley White1414986
2Ruth Goddard204356
3David Goddard204355
Yarra Valley Orienteering Club 2
1Barry McCrae1931301
2Libby Meeking2048028
3John Meeking204257

4 (1)

NameTeam lineup
Melbourne Forest Racers 1
1Paula Davey
2
3

5-Mixed (9)

NameTeam lineup
Bayside Kangaroos Orienteers / Nillumbik Emus Orienteering Club 1
1Nicole Baxter7202844
2Richard Sallmann2041551
3Mark Baxter7202843
Bayside Kangaroos Orienteers 2
1Michael Hubbert204089
2Murray Hanna2086609
3Andrew Hunter683113
Bendigo Orienteers 1
1Susan Davidson204311
2John Chellew1392684
3Terry Davidson204310
Bendigo Orienteers 2
1Hugo Byrne4406809
2Jacqui Knee7202845
3Isobel Byrne4406808
Bendigo Orienteers 3
1Serryn Eenjes8641009
2Darren Eenjes1392457
3Archie Neylon8636568
Central Highlands Orienteering Club 1
1Dale Taverna204038
2Sophie Taverna1601480
3Wendy Taverna1601475
Eureka Orienteers 1
1Aaron DeBuhr2015198
2Toby Cooper9102001
3Blake Gordon7200210
Melbourne Forest Racers 1
1Carl Dalheim8652436
2William Davey2082546
3Angus Hewitt2086614
Nillumbik Emus Orienteering Club 3
1Judy Hill2123240
2Helen Edmonds2123237
3Lauris Stirling2118877