Orienteering Australia

Competitors entered to Bendigo Bush Techniques Coaching Camp with Peter and Will

Event informationShow entries by classShow entries by organisation

Name: Bendigo Bush Techniques Coaching Camp with Peter and Will
Organiser: Orienteering Victoria
Date: Friday 23 February 2018 - Sunday 25 February 2018

The entry list is updated every five minutes.

Bayside Kangaroos Orienteers (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Stephen BirdBayside Kangaroos OrienteersExperienced

Bendigo Orienteers (11)

NameOrganisationClassPunching card number
Clare BrownridgeBendigo OrienteersExperienced
Don CherryBendigo OrienteersExperienced
Lachlan CherryBendigo OrienteersExperienced
Serryn EenjesBendigo OrienteersExperienced
Michael LoughnanBendigo OrienteersExperienced
Archie NeylonBendigo OrienteersExperienced
Alison RadfordBendigo OrienteersExperienced
Tony RadfordBendigo OrienteersExperienced
James RobertsonBendigo OrienteersExperienced
Jim RussellBendigo OrienteersExperienced
Matthew SchepisiBendigo OrienteersExperienced

Central Highlands Orienteering Club (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Sophie TavernaCentral Highlands Orienteering ClubExperienced
Wendy TavernaCentral Highlands Orienteering ClubExperienced

Dandenong Ranges Orienteering Club (7)

NameOrganisationClassPunching card number
Ian DaviesDandenong Ranges Orienteering ClubExperienced
Sarah DaviesDandenong Ranges Orienteering ClubExperienced
James LoveDandenong Ranges Orienteering ClubExperienced
Wayne LoveDandenong Ranges Orienteering ClubExperienced
Simon RouseDandenong Ranges Orienteering ClubExperienced
Asha SteerDandenong Ranges Orienteering ClubExperienced
Lanita SteerDandenong Ranges Orienteering ClubExperienced

Melbourne Forest Racers (16)

NameOrganisationClassPunching card number
Bruce ArthurMelbourne Forest RacersExperienced
Mason ArthurMelbourne Forest RacersExperienced
Sophie ArthurMelbourne Forest RacersBeginner
Torren ArthurMelbourne Forest RacersExperienced
Max DalheimMelbourne Forest RacersExperienced
Nicola DalheimMelbourne Forest RacersExperienced
David JaffeMelbourne Forest RacersExperienced
Patrick JaffeMelbourne Forest RacersExperienced
Mikkel Kaae-NielsenMelbourne Forest RacersExperienced
Aston KeyMelbourne Forest RacersExperienced
Jensen KeyMelbourne Forest RacersExperienced
Milla KeyMelbourne Forest RacersExperienced
Natasha KeyMelbourne Forest RacersExperienced
Warren KeyMelbourne Forest RacersExperienced
Jayne SalesMelbourne Forest RacersExperienced
Miia SalmiMelbourne Forest RacersExperienced

Nillumbik Emus Orienteering Club (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Lincoln ErmNillumbik Emus Orienteering ClubExperienced

Orienteering Victoria (2)

NameOrganisationClassPunching card number
William GardnerOrienteering VictoriaExperienced
Peter HodkinsonOrienteering VictoriaExperienced

Yarra Valley Orienteering Club (12)

NameOrganisationClassPunching card number
Margi FreemantleYarra Valley Orienteering ClubExperienced
Melissa GangemiYarra Valley Orienteering ClubExperienced
David GoddardYarra Valley Orienteering ClubExperienced
Ruth GoddardYarra Valley Orienteering ClubExperienced
Laura HowieYarra Valley Orienteering ClubBeginner
Brody McCarthyYarra Valley Orienteering ClubExperienced
Cormac McCarthyYarra Valley Orienteering ClubExperienced
Heather O'DonnellYarra Valley Orienteering ClubExperienced
Ted van GeldermalsenYarra Valley Orienteering ClubExperienced
Ashley WhiteYarra Valley Orienteering ClubExperienced
Callum WhiteYarra Valley Orienteering ClubExperienced
Glen WhiteYarra Valley Orienteering ClubExperienced