Orienteering Australia

Competitors entered to Heathcote Hagaby

Event informationShow entries by organisation

Name: Heathcote Hagaby
Organiser: Bendigo Orienteers
Date: Sunday 4 March 2018

The entry list is updated every five minutes.

72 competitors entered in total.

Course 1 (18)

NameOrganisationPunching card number
Clare BrownridgeBendigo Orienteers7200204
David BrownridgeBendigo Orienteers9200065
Ben GoonanBendigo Orienteers9200355
Richard GoonanBendigo Orienteers9200360
Patrick JaffeMelbourne Forest Racers8260498
Belinda LawfordAbominable O-Men8290591
Geoff LawfordEureka Orienteers8291030
Steve LeicesterBayside Kangaroos Orienteers204399
Iain MacDonaldBendigo Orienteers9201690
Brody McCarthyYarra Valley Orienteering Club7300058
Christopher NauntonBendigo Orienteers8200577
Todd NeveMelbourne Forest Racers1392408
Simon RouseDandenong Ranges Orienteering Club7011107
Jim RussellBendigo Orienteers7003014
Matthew SchepisiBendigo Orienteers9200762
Blair TrewinYarra Valley Orienteering Club1931330
Ted van GeldermalsenYarra Valley Orienteering Club9101366
Andrew WallaceBendigo Orienteers1396792

Course 2 (33)

NameOrganisationPunching card number
Jenny BourneEureka Orienteers8190854
Charles BrownridgeBendigo Orienteers7202838
Nick ByrneBendigo Orienteers1601473
Andrew CameronBendigo Orienteers8636572
John ChellewBendigo Orienteers1392684
Ian CollinsTuckonie Orienteering Club364264
Warwick DavisTuckonie Orienteering Club8654983
Prue DobbinBayside Kangaroos Orienteers1392686
Anitra DowlingEureka Orienteers204045
Ken DowlingEureka Orienteers204044
Paul ElamTuckonie Orienteering Club9200103
Daryl FleayBendigo Orienteers1392597
Julie FlynnBendigo Orienteers8631306
Peter ForbesBendigo Orienteers1602691
Margi FreemantleYarra Valley Orienteering Club9101377
Rod GrayEureka Orienteers9040455
Dan GreigWullundigong Orienteers of the West409621
Mark HennessyCentral Highlands Orienteering Club1602698
Carolyn JacksonBayside Kangaroos Orienteers8633225
David JaffeMelbourne Forest Racers7003017
David JonesBendigo Orienteers204217
Heather JonesBendigo Orienteers204105
Jacqui KneeBendigo Orienteers7202845
Alan KufferYarra Valley Orienteering Club1392591
Nigel McGuckianBendigo Orienteers1396782
Derek MorrisBendigo Orienteers1000791
Roch PrendergastEureka Orienteers1931353
Peter PrimeTuckonie Orienteering Club1931322
Alison RadfordBendigo Orienteers9101411
Tony RadfordBendigo Orienteers9101422
Jayne SalesMelbourne Forest Racers1250780
Peter SearleBendigo Orienteers502585
Bill VandendoolBayside Kangaroos Orienteers7204446

Course 3 (14)

NameOrganisationPunching card number
Nicole BaxterNo club membership
Sheila CollsYarra Valley Orienteering Club502921
Terry DavidsonBendigo Orienteers204310
Lincoln ErmNillumbik Emus Orienteering Club7200122
Anne GarveyTuckonie Orienteering Club502582
David GoddardYarra Valley Orienteering Club204355
Ruth GoddardYarra Valley Orienteering Club204356
Louise HallBendigo Orienteers1204161
Cormac McCarthyYarra Valley Orienteering Club2800629
Judy PrendergastEureka Orienteers2042971
Pam PrimeTuckonie Orienteering Club204032
Richard SallmannNo club membership
Dianne SearleBendigo Orienteers502595
Caitlyn SteerBendigo Orienteers7202842

Course 4 (5)

NameOrganisationPunching card number
Susan DavidsonBendigo Orienteers204311
Bob LeicesterBayside Kangaroos Orienteers204140
John SteerBendigo Orienteers1392446
Sophie TavernaCentral Highlands Orienteering Club1601480
Wendy TavernaCentral Highlands Orienteering Club1601475

Course 5 (2)

NameOrganisationPunching card number
Hugo ByrneBendigo Orienteers4406809
Isobel ByrneBendigo Orienteers4406808