Orienteering Australia

Competitors entered to 2018 Metro League #3 - Ropes Creek

Event informationShow entries by organisation

Name: 2018 Metro League #3 - Ropes Creek
Organiser: Western and Hills Orienteers
Date: Sunday 27 May 2018

The entry list is updated every five minutes.

136 competitors entered in total.

Div 1 (17)

NameOrganisationPunching card number
Peter AnnettsGaringal Orienteers
Keelan BirchGaringal Orienteers
Andrew BrownBig Foot Orienteers
Michele DawsonGaringal Orienteers
Benjamin FehlbergWestern and Hills Orienteers
Andrew HillWestern and Hills Orienteers
Reinaldo HoraWestern and Hills Orienteers
Douglas JaySouthern Highlands Orienteers
Istvan KerteszGaringal Orienteers
Simon LouisIllawarra Kareelah Orienteers
Dave MeyerSouthern Highlands Orienteers
Angus SheddenSouthern Highlands Orienteers
Ewan ShinglerBig Foot Orienteers
Mark ShinglerBig Foot Orienteers
Bart VonhoffBig Foot Orienteers
Dean WilliamsonSouthern Highlands Orienteers
Toby WilsonGaringal Orienteers

Div 2 (36)

NameOrganisationPunching card number
Toni BachvarovaGaringal Orienteers
David BrayGaringal Orienteers
John BrayanGaringal Orienteers
Stuart ButlerBennelong Northside Orienteers
Melvyn CoxBennelong Northside Orienteers
Graeme DawsonGaringal Orienteers
Vivien de Remy de CourcellesWestern and Hills Orienteers
Shane DoyleUringa Orienteers
Miles EllisBig Foot Orienteers
Rebecca GeorgeBig Foot Orienteers
Simon GeorgeBig Foot Orienteers
Matt HackettWestern and Hills Orienteers
Nikolett HalmaiGaringal Orienteers
Barbara HillGaringal Orienteers
Tony HillGaringal Orienteers
Benny HolmgrenWestern and Hills Orienteers
Peter HopperBennelong Northside Orienteers
Tshinta HopperBennelong Northside Orienteers
Alex KennedyGaringal Orienteers
Jamie KennedyGaringal Orienteers
Stefan KuehnBennelong Northside Orienteers
Finn MackayUringa Orienteers
Hamish MackieBig Foot Orienteers
Clyde McGheeBennelong Northside Orienteers
David McGheeBennelong Northside Orienteers
Helen ParkerWestern and Hills Orienteers
Joanna ParrBig Foot Orienteers
Paul PrudhoeCentral Coast Orienteers
Michael Ridley-SmithGaringal Orienteers
Brett SewellBennelong Northside Orienteers
Paula ShinglerBig Foot Orienteers
Darren SlatteryBennelong Northside Orienteers
Andrew SmithGaringal Orienteers
Dan SmithWestern and Hills Orienteers
Michael WarltersUringa Orienteers
Gordon WilsonBennelong Northside Orienteers

Div 3 (32)

NameOrganisationPunching card number
Melissa AnnettsGaringal Orienteers
Ross BarrGaringal Orienteers
Terry BluettBennelong Northside Orienteers
David BowermanCentral Coast Orienteers
Joshua BraidwoodWestern and Hills Orienteers
John BulmanGaringal Orienteers
Colin BurnettGaringal Orienteers
Karla BurnettGaringal Orienteers
Niamh CassarWestern and Hills Orienteers
Michael ClaydenGaringal Orienteers
Emmanuelle ConvertWestern and Hills Orienteers
Stuart DeaneGaringal Orienteers
David GreenIllawarra Kareelah Orienteers
Joanna HillGaringal Orienteers
Keith JayIllawarra Kareelah Orienteers
Belinda KinneallyWestern and Hills Orienteers
John Le CarpentierSouthern Highlands Orienteers
Andra LeungGaringal Orienteers
Ellis LeungGaringal Orienteers
Jim MackayUringa Orienteers
Jim MerchantGaringal Orienteers
Bob MorganBennelong Northside Orienteers
Simon NashBennelong Northside Orienteers
Dick OgilvieUringa Orienteers
Robyn PallasCentral Coast Orienteers
Rodney ParkinBennelong Northside Orienteers
Julia PrudhoeCentral Coast Orienteers
Jay SeehoWestern and Hills Orienteers
Warwick SelbyGaringal Orienteers
Ruth SheddenSouthern Highlands Orienteers
Peter ThomasonBennelong Northside Orienteers
Stephan WagnerSouthern Highlands Orienteers

Div 4 (25)

NameOrganisationPunching card number
Cheryl BluettBennelong Northside Orienteers
Carolyn DaviesGaringal Orienteers
Stephen DunlopWestern and Hills Orienteers
Salme FullerIllawarra Kareelah Orienteers
Keith GoodeBig Foot Orienteers
Robert HerkesGaringal Orienteers
Carol JacobsonGaringal Orienteers
Ken JacobsonGaringal Orienteers
Clare JessupGaringal Orienteers
Ian JessupGaringal Orienteers
Ron JunghansGaringal Orienteers
Tania KennedyGaringal Orienteers
Anette LarssonWestern and Hills Orienteers
Amanda MackieBig Foot Orienteers
Ted MulherinWestern and Hills Orienteers
John MurrayOrienteering NSW
Tim PerryWestern and Hills Orienteers
Johnny PetersenGaringal Orienteers
Rachael PovahBennelong Northside Orienteers
Michael RoylanceBig Foot Orienteers
Nea ShinglerBig Foot Orienteers
Garry StewartSouthern Highlands Orienteers
Sandra StewartSouthern Highlands Orienteers
James StuartIllawarra Kareelah Orienteers
Dmitry StukovWestern and Hills Orienteers

Div 5 (25)

NameOrganisationPunching card number
Justine BrindleyGaringal Orienteers
Louise BrooksSouthern Highlands Orienteers
Elizabeth BulmanGaringal Orienteers
Melanie ChristieUringa Orienteers
Margaret DuguidIllawarra Kareelah Orienteers
Rod EckelsGaringal Orienteers
Stephen HollowayWestern and Hills Orienteers
Adrienne KirbyUringa Orienteers
Karen LanganWestern and Hills Orienteers
YC LeeGaringal Orienteers
Dave LottyUringa Orienteers
Lee LoweGaringal Orienteers
Lyn MalmgronSouthern Highlands Orienteers
Nerise McQuillanWestern and Hills Orienteers
Peter MeyerSouthern Highlands Orienteers
Janet MorrisWestern and Hills Orienteers
Robert NewmanGaringal Orienteers
Maureen OgilvieUringa Orienteers
Ron PallasUringa Orienteers
Gayle ShepherdUringa Orienteers
Maria StankovaWestern and Hills Orienteers
Sue ThomsonGaringal Orienteers
Martine ValaisWestern and Hills Orienteers
Margaret WaughGaringal Orienteers
Vicki WilmottIllawarra Kareelah Orienteers

Easy (1)

NameOrganisationPunching card number
Vickie LeeGaringal Orienteers