Orienteering Australia

Competitors entered to Metroleague #5 2018 - Darks Common, Lapstone

Event informationShow entries by organisation

Name: Metroleague #5 2018 - Darks Common, Lapstone
Organisers: Big Foot Orienteers / Orienteering NSW
Date: Sunday 22 July 2018

The entry list is updated every five minutes.

122 competitors entered in total.

Division 1 (16)

NameOrganisationPunching card number
Peter AnnettsGaringal Orienteers1392476
Lee CoadyWestern and Hills Orienteers9005152
Jock DavisBig Foot Orienteers1931376
Alastair GeorgeBig Foot Orienteers8657686
Benjamin HanleyNo club membership417912
Stephen HollowayWestern and Hills Orienteers2087836
Douglas JaySouthern Highlands Orienteers8652565
Alexander KaravaevIllawarra Kareelah Orienteers1006958
Istvan KerteszGaringal Orienteers1931365
Simon LouisIllawarra Kareelah Orienteers8203948
James McQuillanWestern and Hills Orienteers8660004
Richard MorrisBennelong Northside Orienteers8645941
Angus SheddenSouthern Highlands Orienteers762601
Andy SimpsonBig Foot Orienteers8645939
Andrew SmithGaringal Orienteers8646110
Bart VonhoffBig Foot Orienteers7208034

Division 2 (30)

NameOrganisationPunching card number
Toni BachvarovaGaringal Orienteers8656768
Robert BradleyWestern and Hills Orienteers9201742
John BrayanGaringal Orienteers2073095
Stuart ButlerBennelong Northside Orienteers2086613
Vivien de Remy de CourcellesWestern and Hills Orienteers2037131
Aniko Fozo-KerteszGaringal Orienteers8657691
Rebecca GeorgeBig Foot Orienteers8655395
Simon GeorgeBig Foot Orienteers402494
Matt HackettWestern and Hills Orienteers9200781
Nikolett HalmaiGaringal Orienteers9121083
Benny HolmgrenWestern and Hills Orienteers2054770
Peter HopperBennelong Northside Orienteers2037106
Tshinta HopperBennelong Northside Orienteers2037084
Alex KennedyGaringal Orienteers2024101
Jamie KennedyGaringal Orienteers1931307
Tom KennedyGaringal Orienteers2024103
Sharon LambertBennelong Northside Orienteers2037091
Angus LeungGaringal Orienteers2062803
Hamish MackieBig Foot Orienteers8645940
Clyde McGheeBennelong Northside Orienteers8652434
Ross MorrisonGaringal Orienteers2037092
Ant NolanUringa Orienteers1392466
Joanna ParrBig Foot Orienteers2026307
Wayne PepperBennelong Northside Orienteers402177
Joel PutnamBennelong Northside Orienteers2095093
Phillip RyanUringa Orienteers
Brett SewellBennelong Northside Orienteers9101118
Darren SlatteryBennelong Northside Orienteers2026319
Dan SmithWestern and Hills Orienteers2096703
Gordon WilsonBennelong Northside Orienteers9200883

Division 3 (28)

NameOrganisationPunching card number
Melissa AnnettsGaringal Orienteers2024107
Terry BluettBennelong Northside Orienteers1931383
Joshua BraidwoodWestern and Hills Orienteers2062817
John BulmanGaringal Orienteers2037101
Colin BurnettGaringal Orienteers7037111
Karla BurnettGaringal Orienteers8009447
Niamh CassarWestern and Hills Orienteers2116437
Emmanuelle ConvertWestern and Hills Orienteers2037130
Stuart DeaneGaringal Orienteers2037731
Natalya FilippovaIllawarra Kareelah Orienteers1006956
Riley GraingerGaringal Orienteers2084712
David GreenIllawarra Kareelah Orienteers9650130
Tania KennedyGaringal Orienteers8657692
John Le CarpentierSouthern Highlands Orienteers7200202
Julian LedgerBennelong Northside Orienteers1931337
Andra LeungGaringal Orienteers2101984
Ellis LeungGaringal Orienteers2084719
Airdrie LongGaringal Orienteers2103600
Jim MackayUringa Orienteers2056450
Jim MerchantGaringal Orienteers2038384
Bob MorganBennelong Northside Orienteers2052055
Nicola NyghBig Foot Orienteers250493
Dick OgilvieUringa Orienteers2036820
Rodney ParkinBennelong Northside Orienteers8660008
Tim PerryWestern and Hills Orienteers1931367
Jay SeehoWestern and Hills Orienteers1200915
Warwick SelbyGaringal Orienteers2048077
Ruth SheddenSouthern Highlands Orienteers895155

Division 4 (26)

NameOrganisationPunching card number
Carolyn DaviesGaringal Orienteers1602088
Alitia DougallBennelong Northside Orienteers9101687
Rod EckelsGaringal Orienteers364438
Maureen FitzpatrickWestern and Hills Orienteers335381
Jim ForbesGaringal Orienteers2026316
Ian FroudeIllawarra Kareelah Orienteers402480
Keith GoodeBig Foot Orienteers8649293
Robert HerkesGaringal Orienteers1799488
Carol JacobsonGaringal Orienteers2037097
Ken JacobsonGaringal Orienteers2037096
Ian JessupGaringal Orienteers1931387
Ron JunghansGaringal Orienteers8650869
Andrew LumsdenBig Foot Orienteers7201554
Andrew Mac DonaldBig Foot Orienteers8090363
Amanda MackieBig Foot Orienteers2065550
Ted MulherinWestern and Hills Orienteers1931384
Titus MurraySouthern Highlands Orienteers7300062
Curtis PepperBennelong Northside Orienteers2101976
Johnny PetersenGaringal Orienteers8001111
Rachael PovahBennelong Northside Orienteers2048814
Michael RoylanceBig Foot Orienteers417917
Robert SprySouthern Highlands Orienteers1602109
Garry StewartSouthern Highlands Orienteers2036808
Sandra StewartSouthern Highlands Orienteers1395366
James StuartIllawarra Kareelah Orienteers2073087
Dmitry StukovWestern and Hills Orienteers9200783

Division 5 (20)

NameOrganisationPunching card number
Jane BolandUringa Orienteers2056451
Justine BrindleyGaringal Orienteers9005313
Elizabeth BulmanGaringal Orienteers2037114
Melanie ChristieUringa Orienteers2103587
Kevin CurbyIllawarra Kareelah Orienteers2099388
Ross DukerGaringal Orienteers9005183
Sue FroudeIllawarra Kareelah Orienteers7205855
Karen LanganWestern and Hills Orienteers2064910
YC LeeGaringal Orienteers8020888
Elizabeth LewisSouthern Highlands Orienteers9201786
Dave LottyUringa Orienteers2056432
Lee LoweGaringal Orienteers2034994
Nerise McQuillanWestern and Hills Orienteers2041041
Peter MeyerSouthern Highlands Orienteers9005206
Janet MorrisWestern and Hills Orienteers2054788
Robert NewmanGaringal Orienteers2095100
Ron PallasUringa Orienteers1421093
Gayle ShepherdUringa Orienteers1400073
Maria StankovaWestern and Hills Orienteers9200645
Martine ValaisWestern and Hills Orienteers2101974

Easy (2)

NameOrganisationPunching card number
Lachlan CoadyWestern and Hills Orienteers2038375
Jonathan NolanUringa Orienteers2056434