Orienteering Australia

Competitors entered to 2018 NSW MTBO Championship - Long Distance

Event informationShow entries by organisation

Name: 2018 NSW MTBO Championship - Long Distance
Organiser: Big Foot Orienteers
Date: Sunday 21 October 2018

The entry list is updated every five minutes.

59 competitors entered in total.

W16A (1)

NameOrganisationPunching card number
Serena DoyleUringa Orienteers9101317

W20A (1)

NameOrganisationPunching card number
Rhiannon PrenticeNewcastle Orienteering Club402489

W21A (5)

NameOrganisationPunching card number
Mary FienBig Foot Orienteers2025155
Marquita GeldermanNorth West8290667
Marina IskhakovaRed Roos1602101
Carolyn JacksonBayside Kangaroos Orienteers8633225
Tegan KnightbridgeNorth West8646186

W40A (1)

NameOrganisationPunching card number
Carolyn HauptGaringal Orienteers7200115

W50A (4)

NameOrganisationPunching card number
Deb BainPeninsula and Plains8002024
Sally DicksonPeninsula and Plains8002019
Carolyn MatthewsNewcastle Orienteering Club8664062
Janelle SchaferSunshine Orienteers Club1396828

W70A (3)

NameOrganisationPunching card number
Yett GeldermanNorth West2113429
Ann IngwersenParawanga Orienteers9200777
Peta WhitfordYarra Valley Orienteering Club502572

M12A (1)

NameOrganisationPunching card number
Nat CarrollSouthern Highlands Orienteers7204449

M21A (6)

NameOrganisationPunching card number
Ori GudesUringa Orienteers8657693
Fedor IskhakovRed Roos1399374
Simon LouisIllawarra Kareelah Orienteers8203948
Myall QuintNo club membership
Andrew SlatteryRed Roos8481848
Ricky ThackrayBibbulmun Orienteers8633228

M40A (5)

NameOrganisationPunching card number
Alex DuknerleyNo club membership
Tim GilesBig Foot Orienteers9101019
John HavranekGaringal Orienteers1931361
Michael Ridley-SmithGaringal Orienteers8641492
Serje RobidouxUringa Orienteers2800872

M50A (7)

NameOrganisationPunching card number
Greg BarbourBig Foot Orienteers8645226
John BrayanGaringal Orienteers2073095
Michael HalmyBennelong Northside Orienteers8200560
David KingWellington355339
Bob MorganBennelong Northside Orienteers2052055
Andrew PowerNewcastle Orienteering Club8636564
Tim TewNewcastle Orienteering Club2037744

M60A (14)

NameOrganisationPunching card number
Rob GardenNorth West8240649
Rudi LandsiedelNewcastle Orienteering Club1931382
Robert LewinNewcastle Orienteering Club8657144
James LithgowGaringal Orienteers8652598
Rodney ParkinBennelong Northside Orienteers8660008
Steve PyattNorth West1408027
Malcolm RobertsNewcastle Orienteering Club9101758
Eoin RotheryBig Foot Orienteers8640950
Michael SchaferSunshine Orienteers Club1396815
Jim SutherlandHutt Valley2113371
Graeme TaplinNewcastle Orienteering Club8660011
Geoff TodkillNewcastle Orienteering Club2057060
Bill VandendoolBayside Kangaroos Orienteers7204446
Robert VincentNewcastle Orienteering Club2053113

M70A (4)

NameOrganisationPunching card number
Chris GeldermanNorth West2113381
Frank IngwersenParawanga Orienteers2103590
Leigh PrivettAlbury-Wodonga Orienteering Club8641488
Michael WoodHutt Valley8653135

Recreational (4)

NameOrganisationPunching card number
Kristie CarrollSouthern Highlands Orienteers7207812
Martyn CarrollSouthern Highlands Orienteers7208036
Ian JessupGaringal Orienteers1931387
Roger WilliamsNewcastle Orienteering Club402457

eBike (3)

NameOrganisationPunching card number
Greg BaconNewcastle Orienteering Club430828
Tim HackneyNewcastle Orienteering Club2041046
Graeme OddyNewcastle Orienteering Club417914