Orienteering Australia

Competitors entered to Perseverance Dam Event and UMC Session 3

Event informationShow entries by organisation

Name: Perseverance Dam Event and UMC Session 3
Organiser: Range Runners Orienteering Club
Date: Sunday 20 May 2018

The entry list is updated every five minutes.

59 competitors entered in total.

Very Easy (19)

NameOrganisationPunching card number
Annabelle BurkeRange Runners Orienteering Club
Debbie BurkeRange Runners Orienteering Club
Felicity BurkeRange Runners Orienteering Club
Molly BurkeRange Runners Orienteering Club
Riley Cauley-GleesonNo club membership
Elliot HassallRange Runners Orienteering Club346904
Skye HassallRange Runners Orienteering Club426774
Xanthin LawsBullecourt Boulder Bounders
Caitlin LoaderRange Runners Orienteering Club
Rhys LoaderRange Runners Orienteering Club
Sara LoaderRange Runners Orienteering Club
Peta LovellRange Runners Orienteering Club346914
Annika MaddenRange Runners Orienteering Club
Cassy ReinbottRange Runners Orienteering Club
Deb ReinbottRange Runners Orienteering Club
Emrys RogersRange Runners Orienteering Club2098973
Matilda RogersRange Runners Orienteering Club2053207
Liam RyanNo club membership
Jacob WellingBullecourt Boulder Bounders

Easy (9)

NameOrganisationPunching card number
Samuel GladwinRange Runners Orienteering Club
Jade HassallRange Runners Orienteering Club426748
Ariona LawsBullecourt Boulder Bounders8646119
Brenda Lindsay-HolleyRange Runners Orienteering Club
Sean Lindsay-HolleyRange Runners Orienteering Club2098963
Deborah LoaderRange Runners Orienteering Club
Scott LoaderRange Runners Orienteering Club
Eric LovellRange Runners Orienteering Club2098977
Jacob MaddenRange Runners Orienteering Club

Non-competitive (2)

NameOrganisationPunching card number
Ben RankinNo club membership
Jacob RankinNo club membership

Moderate (17)

NameOrganisationPunching card number
Chris BurkeRange Runners Orienteering Club
Georgia BurkeRange Runners Orienteering Club
Isaac BurkeRange Runners Orienteering Club9201682
Lydia BurkeRange Runners Orienteering Club
Melinda BurkeRange Runners Orienteering Club
Nicholas BurkeRange Runners Orienteering Club
Simon BurkeRange Runners Orienteering Club
Sophie BurkeRange Runners Orienteering Club
Kiara MaddenRange Runners Orienteering Club
Ewan McFarlandBullecourt Boulder Bounders
Glyn ReinbottRange Runners Orienteering Club
Jack ReinbottRange Runners Orienteering Club2068453
Ella RogersRange Runners Orienteering Club2053209
Kyle RyanNo club membership
Breanna SimmonsRange Runners Orienteering Club426780
Bronwyn WellingBullecourt Boulder Bounders
Trinity WellingBullecourt Boulder Bounders8651721

Hard 2 3.0km (6)

NameOrganisationPunching card number
William CoxRange Runners Orienteering Club2053232
Felicity CrosatoRange Runners Orienteering Club2036816
Andrew FidgeBullecourt Boulder Bounders2053234
Cayleb FidgeBullecourt Boulder Bounders2053224
Maxine LovellRange Runners Orienteering Club2068456
Annette RogersRange Runners Orienteering Club1414989

Hard 1 5.5km (6)

NameOrganisationPunching card number
Jaiden FidgeBullecourt Boulder Bounders9101365
Ken LawsBullecourt Boulder Bounders8650368
Stewart MeelenRange Runners Orienteering Club1396814
Blake ReinbottRange Runners Orienteering Club2068425
Grant ReinbottRange Runners Orienteering Club2068426
Jess RogersRange Runners Orienteering Club8656805