Orienteering Australia

Competitors entered to Oceania 2019 - Event 4a Australian Schools Sprint Championships

Event informationEnterShow entries by organisation

Name: Oceania 2019 - Event 4a Australian Schools Sprint Championships
Organisers: Orienteering ACT / Orienteering Australia / Orienteering NSW
Date: Tuesday 1 October 2019

The entry list is updated every five minutes.

72 competitors entered in total.

Senior Boys (17)

NameOrganisationPunching card number
Dante AfnanOrienteering SA8641498
Joshua AllenOrienteering Tasmania8625462
Mason ArthurOrienteering Victoria8641499
William DaveyOrienteering Victoria2082546
Patrick DuftyOrienteering WA1399628
Mason EvesOrienteering WA1407399
Bayley FisherOrienteering Tasmania2068753
Max GrivellOrienteering SA2099394
Jensen KeyOrienteering Victoria8644508
Jack MarschallOrienteering SA2056604
Brody McCarthyOrienteering Victoria8657689
Archie NeylonOrienteering Victoria8636568
Ethan PenckOrienteering SA8668787
Ben PoortenaarOrienteering Tasmania1405974
Tom PoortenaarTAS Foresters1407959
Shaun RichardsOrienteering WA9101685
Leith SodenOrienteering SA348029

Senior Girls (10)

NameOrganisationPunching card number
Sally BarlowOrienteering Victoria
Jemima Bradfield SmithOrienteering Victoria1100998
Mikayla CooperOrienteering Tasmania8636565
Serryn EenjesOrienteering Victoria8641009
Abigail GeorgeOrienteering SA9201051
Joanna GeorgeOrienteering SA8654974
Eleanor McLeanOrienteering Tasmania1398650
Arabella PhillipsOrienteering Tasmania8653103
Sarah RichardsOrienteering WA9101681
Caitlyn SteerOrienteering Victoria7202842

Junior Boys (27)

NameOrganisationPunching card number
Remi AfnanOrienteering SA9201365
Torren ArthurOrienteering Victoria8643988
Euan BestOrienteering Tasmania8667633
Aldo BosmanOrienteering WA9201509
Eckart BosmanOrienteering WA9201507
Toby CazzolatoOrienteering SA8300104
Joseph ColemanOrienteering WA1421099
Charlie CooperOrienteering Tasmania9200578
Marcus DegenaarOrienteering Tasmania4640923
Henri du ToitOrienteering Victoria8680057
Liam DuftyOrienteering WA1407376
Lachlan FeuerherdtOrienteering Victoria1400074
Oscar JohnstonOrienteering SA8111005
Riley KerrOrienteering Tasmania8660481
Saxon KrauseBig Foot Orienteers8656784
James LoveOrienteering Victoria8654858
Isaac MaddenOrienteering WA1391626
Jett McCombOrienteering Tasmania8652440
Riley McFarlaneOrienteering WA8670507
Mitchell MorcomOrienteering SA8657137
Liam PhillipsOrienteering WA2099968
John SteerOrienteering Victoria1397491
Mitchell StephensOrienteering SA7300427
Eddie StonerOrienteering Tasmania8650370
Niko StonerOrienteering Tasmania8642013
Tom WeihartOrienteering SA9051121
Callum WhiteOrienteering Victoria1418746

Junior Girls (18)

NameOrganisationPunching card number
Sophie ArthurOrienteering Victoria8650878
Sophie BestOrienteering Tasmania7207980
Kate BraidOrienteering WA1399375
Lucy BurleyOrienteering SA2118883
Zoe CarterOrienteering SA2128296
Zali DaleOrienteering WA7207989
Sasha EvesOrienteering WA1407372
Abbie FaulknerOrienteering SA2128275
Milla KeyOrienteering Victoria9200357
Jemima LloydOrienteering SA9102050
Amber LouwOrienteering Victoria2110778
Caitlin MaddenOrienteering WA408648
Zali McCombOrienteering Tasmania8652432
Ana PenckOrienteering SA8654857
Tara PowellOrienteering Tasmania8680108
Julia Powell-DaviesOrienteering Tasmania8654971
Sophie TavernaOrienteering Victoria8652593
Sienna WhiteOrienteering SA