Orienteering Australia

Competitors entered to Oceania 2019 - Riverina Run 3 Days- Multi Day Entry

Event informationShow entries by classShow entries by organisation

Name: Oceania 2019 - Riverina Run 3 Days- Multi Day Entry
Organisers: Orienteering ACT / Orienteering NSW
Date: Tuesday 1 October 2019 - Thursday 3 October 2019

The entry list is updated every five minutes.

Men A (92)

NameOrganisationPunching card number
Greg BarbourBig Foot Orienteers8645226
Neil BarrBendigo Orienteers888244
Greg BateNo club membership2025616
Matt BixleyPeninsula and Plains1415751
Ollie BixleyDunedin2097765
Paul BortonAuckland7740528
Stephen BradleyNo club membership1407655
Andrew BrennanRange Runners Orienteering Club9102053
Andrew BurnsNo club membership2073265
Wes CampbellWagga and Riverina Occasional Orienteers
Christophe ChazalmartinNo club membership1980552
Matthew CohenAustralopers8652433
Nick CollinsTaranaki8002000
Steve CooperYalanga Orienteers352038
Alistair Cory-WrightPeninsula and Plains8123123
William CoxRange Runners Orienteering Club2053232
Duncan CurrieGaringal Orienteers8646125
Warwick DavisTuckonie Orienteering Club8654983
Jemery DayAustralopers2009863
Cameron de L'IsleNorth West8625536
Cédric DedieuConvergence1396629
Martin DentRed Roos8631650
Fabien DevaudNo club membership9001038
Bill EdwardsHutt Valley8657475
Kieran EdwardsHutt Valley2096690
Oliver EdwardsHutt Valley2120538
Oliver EganPeninsula and Plains8657186
Stuart EnglebackWellington8652553
Jake EvansKnox Grammar School
Craig FeuerherdtBendigo Orienteers683124
Jordi FigarolaNo club membership8655272
Mark FraterAuckland8181067
Joseph GarbelliniEnoggeroos2082542
Thomas GarbelliniEnoggeroos8640954
Richard GardnerOctavian Droobers8271254
William GardnerOctavian Droobers8090493
Tony GarrParawanga Orienteers9101123
Alastair GeorgeBig Foot Orienteers8657686
David GeorgeTintookies Orienteers9101323
Jon GlanvilleParawanga Orienteers2052041
Angus HainesSA Arrows8008500
Jake HansonNo club membership9811433
Julian HayesAuckland9141063
Peter HobbsVIC Victoria7200123
Wilbert HollingerLagan Valley Orienteers8002148
Rohan HyslopParawanga Orienteers8090125
Fedor IskhakovRed Roos8667631
Simonius JagerNo club membership51067
Carsten JoergensenPeninsula and Plains7010250
Andrew JohnsonBushflyers2076526
Aston KeyMelbourne Forest Racers8642133
Jensen KeyMelbourne Forest Racers8644508
Warren KeyMelbourne Forest Racers8031878
Alex Koch-LowndesKnox Grammar School
Martin KozmaBayside Kangaroos Orienteers8654856
Martin KrauseBig Foot Orienteers8650377
Mathieu LandrieuConvergence1980120
Simon LouisAustralopers8203948
Peter McConaghyGaringal Orienteers7207325
Kenneth McLeanEsk Valley1391848
James McQuillanWestern and Hills Orienteers8660004
Bruce MederBush n Beach Orienteering Club887297
Stephen MelhuishParawanga Orienteers9005186
Robert MooreWagga and Riverina Occasional Orienteers7204450
Daniel MorcomTjuringa Orienteers1398395
Desmond NormanTjuringa Orienteers9561007
Jonty OramAuckland9001995
Bruce PeatCounties Manukau8657145
Craig PelvinDunedin8665503
Moss PelvinDunedin8653087
Mark PetrieSunshine Orienteers Club2027089
Nic PhillipsSouth-West Orienteering Trekkers2099969
David PolandBushflyers8061959
Noah PolandBushflyers8012001
Aaron PrincePeninsula and Plains8121109
Simon RouseDandenong Ranges Orienteering Club8122218
Ben SchulzUgly Gully Orienteers204315
Clayton ShadboltPeninsula and Plains2097780
Dylan ShermanKnox Grammar School
Darren SlatteryBennelong Northside Orienteers2026319
Scott SmithPeninsula and Plains7111999
Justin StaffordNewcastle Orienteering Club8664854
Matthew StocksBushflyers8652588
Greg TerrillBushflyers2108453
Keith TonkinBorder Liners8141158
Blair TrewinYarra Valley Orienteering Club8641490
Ian WarltersBush n Beach Orienteering Club
Felix WilliamsonWellington1419836
Andrew WisniewskiBig Foot Orienteers8660006
Stanley WoodsNo club membership2076094
Tony WoolfordBush n Beach Orienteering Club2075070
Tim WrightPeninsula and Plains