Orienteering Australia

Competitors entered to Oceania 2019 - Riverina Run 3 Days- Multi Day Entry

Event informationShow entries by classShow entries by organisation

Name: Oceania 2019 - Riverina Run 3 Days- Multi Day Entry
Organisers: Orienteering ACT / Orienteering NSW
Date: Tuesday 1 October 2019 - Thursday 3 October 2019

The entry list is updated every five minutes.

Men B (62)

NameOrganisationPunching card number
Tim AshmanLincoln Orienteers2080253
Russell BlatchfordIllawarra Kareelah Orienteers1398393
Jaco BosmanSouth-West Orienteering Trekkers9201562
Tony BryantEnoggeroos8021977
Sebastian BurgessAustralopers1398638
Philip BurrillBullecourt Boulder Bounders2053221
Bill ButlerAustralopers1391825
Gary CarrollAustralopers1391795
Phil ClemLincoln Orienteers7207819
Guy Cory-WrightAuckland8657464
Dave CroftsAuckland8656827
Martin CrosbyAuckland8657381
Michael CroxfordNelson8171274
Andrew Cumming ThomParawanga Orienteers8652599
Colin CurrieGaringal Orienteers1399380
Charles DragarAustralopers9200392
Jeff DunnAustralopers8664056
Paul EnkelaarAustralopers9102041
Mark FreemanBig Foot Orienteers8641070
Simon GeorgeBig Foot Orienteers8657536
Jeff GreenwoodAuckland8071963
Murray HainesSunshine Orienteers Club2086749
Dhruv HariharanKnox Grammar School
Tony HillGaringal Orienteers8650870
Jack JanetzkiWagga and Riverina Occasional Orienteers9201680
Ian JessupGaringal Orienteers1931387
Mark JillardBushflyers2118540
Dion KeechMelbourne Forest Racers1405971
Jamie KennedyGaringal Orienteers8664304
Saxon KrauseBig Foot Orienteers8656784
Cormac McCarthyYarra Valley Orienteering Club2800629
David McGheeBennelong Northside Orienteers8655393
Nick MelhuishParawanga Orienteers8680018
Rob MurphyNorth West7051973
Tate NeedhamRed Roos9005194
Steve OramAuckland7771964
Tom O'SullivanKnox Grammar School
Paul PacqueEsk Valley1406110
Bruce PatersonVictorian ARDF Group7676767
Alexandre PeltierNo club membership2051461
Wayne PepperBennelong Northside Orienteers2131122
Roch PrendergastEureka Orienteers8000170
Gareth ProsserNo club membership2125686
Lance ReadUgly Gully Orienteers1180180
Paul SalmonAuckland1419840
David SchulzToohey Forest Orienteers354658
Angus SheddenSouthern Highlands Orienteers8260176
Mark ShinglerBig Foot Orienteers8040162
Andy SimpsonBig Foot Orienteers8645939
Robert SmithTintookies Orienteers2080255
David C StewartAuckland1418626
Anthony StonerAustralopers8646165
Graham TeahanRed Kiwi436794
Geoff TodkillNewcastle Orienteering Club2057060
John ToomeyAlbany & Denmark Hinterland Orienteering Club9101684
Pat van BerkelHutt Valley1421814
Ted van GeldermalsenYarra Valley Orienteering Club8643994
Robert VincentNewcastle Orienteering Club2053113
Michael WarltersUringa Orienteers8654985
Tim WebbDunedin8656778
Martin WilsonBerkshire Orienteers8230647
Isaac WongHKAYP8000288