Orienteering Australia

Competitors entered to 2018 Xmas 5Days Day 1 - Milson Park, Kirribilli

Event informationEnterShow entries by organisation

Name: 2018 Xmas 5Days Day 1 - Milson Park, Kirribilli
Organiser: Garingal Orienteers
Date: Thursday 27 December 2018

The entry list is updated every five minutes.

162 competitors entered in total.

Men A (25)

NameOrganisationPunching card number
Laurent BillotUringa Orienteers2037088
Nicholas BurridgeUgly Gully Orienteers8643004
Simeon BurrillBullecourt Boulder Bounders9005349
Martin DentRed Roos8631650
Gregory DominishGaringal Orienteers2048072
Olivier FrangeulNo club membership1601031
Mark FreemanBig Foot Orienteers8641070
Joseph GarbelliniEnoggeroos2082542
Samuel GarbelliniEnoggeroos8642015
Thomas GarbelliniEnoggeroos8640954
Alastair GeorgeBig Foot Orienteers8657686
Fedor IskhakovRed Roos1399374
Tom KennedyGaringal Orienteers2024103
Istvan KerteszGaringal Orienteers8210982
Angus LeungGaringal Orienteers2062803
Ian McKenzieUringa Orienteers2056431
Tate NeedhamRed Roos9005194
Zac NeedhamRed Roos2053120
Daniel PorepNo club membership
Ewan ShinglerBig Foot Orienteers8250602
Topi SyrjäläinenNo club membership1401230
Stephan WagnerSouthern Highlands Orienteers1602125
Michael WeinerUringa Orienteers2037147
Toby WilsonGaringal Orienteers8652590
Oscar WoolfordBush n Beach Orienteering Club2076509

Open Women (8)

NameOrganisationPunching card number
Alison BurrillBullecourt Boulder Bounders9200620
Rebecca GeorgeBig Foot Orienteers8655395
Lisa GrantGaringal Orienteers1931397
Nikolett HalmaiGaringal Orienteers9121083
Grace MolloyGoldseekers Orienteers8161803
Lilian PorepNo club membership2026306
Amylee RobertsonNewcastle Orienteering Club1602072
Lara Rogerson-WoodNo club membership

Women A (12)

NameOrganisationPunching card number
Melissa AnnettsGaringal Orienteers2024107
Karla BurnettGaringal Orienteers8037107
Michele DawsonGaringal Orienteers8471994
Kathie DentRed Roos7205866
Natalya FilippovaIllawarra Kareelah Orienteers1006956
Melissa GrantBennelong Northside Orienteers
Tshinta HopperBennelong Northside Orienteers2037084
Marina IskhakovaRed Roos1602101
Belinda KinneallyWestern and Hills Orienteers2037132
Catherine MurphyUringa Orienteers2048055
Clare MurphyUringa Orienteers2037615
Melissa ThomasBennelong Northside Orienteers44124

Men B (10)

NameOrganisationPunching card number
Peter AnnettsGaringal Orienteers1392476
Peter HopperBennelong Northside Orienteers8657696
Richard PattisonBennelong Northside Orienteers8651704
Michael RadajewskiParawanga Orienteers2108471
Angus SheddenSouthern Highlands Orienteers762601
Mark ShinglerBig Foot Orienteers8040162
Andrew SmithGaringal Orienteers8646110
Dan SmithWestern and Hills Orienteers2096703
Selwyn SweeneyWestern and Hills Orienteers2116430
Seth SweeneyWestern and Hills Orienteers2116412

Women B (17)

NameOrganisationPunching card number
Toni BachvarovaGaringal Orienteers8656768
Fiona CaristoEnoggeroos9102822
Melanie ChristieUringa Orienteers2103587
Sara GarbelliniEnoggeroos2082556
Tania KennedyGaringal Orienteers8657692
Sharon LambertBennelong Northside Orienteers2037091
Iida LehtonenGaringal Orienteers8644575
Andra LeungGaringal Orienteers2101984
Airdrie LongGaringal Orienteers2103600
Margaret PeelNewcastle Orienteering Club7668668
Linda SestaUringa Orienteers2037723
Deirdre SharkeyParawanga Orienteers2101998
Ruth SheddenSouthern Highlands Orienteers895155
Paula ShinglerBig Foot Orienteers8080563
Maria StankovaWestern and Hills Orienteers9200645
Saffron SweeneyWestern and Hills Orienteers2116417
Robin UppillOnkaparinga Hills Orienteering Club1392401

Men C (25)

NameOrganisationPunching card number
John AndersonGaringal Orienteers1399381
Ian BilmonUringa Orienteers402305
David BrayGaringal Orienteers1398386
Dylan BryantEnoggeroos1601729
Tony BryantEnoggeroos9200637
Ian DempseyNewcastle Orienteering Club2066403
Philip EelesSouthampton Orienteering Club1396122
Ian FroudeIllawarra Kareelah Orienteers402480
Paul GarbelliniEnoggeroos2084718
David JenkinsBushflyers9200776
Ian JessupGaringal Orienteers1931387
Hugh JorgensenRed Roos2052048
Jamie KennedyGaringal Orienteers1931307
Brett LeaversUringa Orienteers2130424
Ellis LeungGaringal Orienteers2084719
Jim MackayUringa Orienteers2056450
John MurrayWestern and Hills Orienteers2062804
Geoff PeelNewcastle Orienteering Club1400057
Wayne PepperBennelong Northside Orienteers402177
Johnny PetersenGaringal Orienteers7001111
Anthony PettersonGaringal Orienteers8647257
Owen RadajewskiParawanga Orienteers2103868
Dmitry StukovWestern and Hills Orienteers8654859
Paul SweeneyWestern and Hills Orienteers2116431
Adrian UppillOnkaparinga Hills Orienteering Club1395959

Women C (11)

NameOrganisationPunching card number
Carol BrownlieWullundigong Orienteers of the West1400702
Linda BurridgeUgly Gully Orienteers256637
Marion BurrillBullecourt Boulder Bounders256670
Vanessa FreemanBig Foot Orienteers353123
Sue FroudeIllawarra Kareelah Orienteers7205855
Salme FullerIllawarra Kareelah Orienteers258822
Helen MurphyUringa Orienteers2053128
Tamara NeedhamRed Roos2053129
Clare NethertonNo club membership
Joanna ParrBig Foot Orienteers2026307
Nea ShinglerBig Foot Orienteers8080405

Men D (18)

NameOrganisationPunching card number
Ken BrownlieWullundigong Orienteers of the West1392056
Philip BurrillBullecourt Boulder Bounders2053221
Ross DukerGaringal Orienteers9005183
Oliver FreemanBig Foot Orienteers1398391
Simon GeorgeBig Foot Orienteers8657536
Michael HanrattyGaringal Orienteers7201552
John HardingParawanga Orienteers9101994
Bryan HardyWullundigong Orienteers of the West7207984
Ron JunghansGaringal Orienteers8650869
Rudi LandsiedelNewcastle Orienteering Club1931382
Jim MerchantGaringal Orienteers2038384
Terry MurphyUringa Orienteers2053119
Peter OrrNewcastle Orienteering Club1400061
Rodney ParkinBennelong Northside Orienteers8660008
Dennis SparlingGaringal Orienteers2026303
Robert SprySouthern Highlands Orienteers1602109
Peter ThomasonBennelong Northside Orienteers2026311
Murray WithersEnoggeroos2034297

Women D (14)

NameOrganisationPunching card number
Elaine BennettNewcastle Orienteering Club7003013
Alison BryantEnoggeroos9200638
Anneke CorryNo club membership
Bryony CoxGaringal Orienteers7003160
Margaret DuguidIllawarra Kareelah Orienteers2056443
Penelope FieldUringa Orienteers2053106
Josephine GarbelliniEnoggeroos2082549
Jane HardyWullundigong Orienteers of the West264043
Barbara JunghansGaringal Orienteers8652586
Hind NeedhamRed Roos2053105
Maria OrrNewcastle Orienteering Club2053130
Katya StukovaWestern and Hills Orienteers9200783
Sue ThomsonGaringal Orienteers213692
Sharon WithersEnoggeroos2046668

Men E (5)

NameOrganisationPunching card number
Tim CoxGaringal Orienteers7003159
Elye DentRed Roos8652596
Ted MulherinWestern and Hills Orienteers1931384
Curtis PepperBennelong Northside Orienteers2101976
Ivan StukovWestern and Hills Orienteers2095098

Combined (17)

NameOrganisationPunching card number
Callum BryantEnoggeroos2056601
Miles BryantEnoggeroos2056608
Isabella BurridgeUgly Gully Orienteers256668
Alex CaristoEnoggeroos
Thomas CaristoEnoggeroos9201787
Eamon CorryNo club membership
Connor DentRed Roos1418741
Hayden DentRed Roos1418742
Layla DentRed Roos1418747
Alton FreemanBig Foot Orienteers9101999
Adrian GarbelliniEnoggeroos2082217
Alice RadajewskiParawanga Orienteers2108294
Tessa RadajewskiParawanga Orienteers2118685
Euan SheddenSouthern Highlands Orienteers41322
Rory SheddenSouthern Highlands Orienteers414413
Savanna SweeneyWestern and Hills Orienteers2116436
Shay SweeneyWestern and Hills Orienteers2116424