Orienteering Australia

Competitors entered to Sprint Adelaide (All days entry only)

Event informationShow entries by organisation

Name: Sprint Adelaide (All days entry only)
Organisers: Orienteering Australia / Orienteering SA
Date: Friday 25 January 2019 - Monday 28 January 2019

The entry list is updated every five minutes.

69 competitors entered in total.

Open (38)

NameOrganisationPunching card number
Dante AfnanYalanga Orienteers8641498
Remi AfnanYalanga Orienteers9201365
Ruhi AfnanYalanga Orienteers8641487
Bridget AndersonOnkaparinga Hills Orienteering Club2013205
Bruce ArthurMelbourne Forest Racers8654850
Mason ArthurMelbourne Forest Racers8641499
Torren ArthurMelbourne Forest Racers8643988
Robert BennettNewcastle Orienteering Club8652589
Jenny CasanovaWallaringa Orienteering Club1392403
Max DalheimMelbourne Forest Racers8641495
William DaveyMelbourne Forest Racers2082546
Kathie DentRed Roos8667936
Martin DentRed Roos8631650
Abigail GeorgeTintookies Orienteers9201051
Alastair GeorgeBig Foot Orienteers8657686
Joanna GeorgeTintookies Orienteers8654974
Rebecca GeorgeNSW Stingers8655395
Angus HainesOnkaparinga Hills Orienteering Club8008500
Tyson HillyardWallaringa Orienteering Club9101996
Aston KeyMelbourne Forest Racers8642133
Jensen KeyMelbourne Forest Racers8644508
Natasha KeyMelbourne Forest Racers8642236
Warren KeyMelbourne Forest Racers8031878
Nathan LawsonMelbourne Forest Racers8645552
Tara MelhuishParawanga Orienteers8650352
Grace MolloyBig Foot Orienteers8161803
Meredith NormanTjuringa Orienteers9005346
Ethan PenckYalanga Orienteers8668787
Kristian RuuskaVictorian ARDF Group9574759
Leith SodenOnkaparinga Hills Orienteering Club348029
Emily SorensenTintookies Orienteers2046699
Olivia SprodTintookies Orienteers9101752
Lanita SteerDandenong Ranges Orienteering Club9005187
Blair TrewinYarra Valley Orienteering Club1931330
Simon UppillOnkaparinga Hills Orienteering Club1395955
Oliver WilliamsSA Arrows8368595
Joe WoodleyOrienteering Victoria8657664
Caitlin YoungBushflyers8653101

Medium (29)

NameOrganisationPunching card number
Sophie ArthurMelbourne Forest Racers8650878
Lucy BurleyYalanga Orienteers2118883
Steve CooperYalanga Orienteers352038
Peter CuttenWallaringa Orienteering Club407965
Peter DalwoodDandenong Ranges Orienteering Club8664850
Erica DimentTintookies Orienteers405708
Trevor DimentTintookies Orienteers405730
Nigel DobsonYalanga Orienteers245678
Brodie DobsonKeeffeYalanga Orienteers433942
Philip EelesSouthampton Orienteering Club1396122
David GeorgeTintookies Orienteers9101323
Ian GrivellTintookies Orienteers2099387
Max GrivellTintookies Orienteers2099394
Leila HendersonYalanga Orienteers2136077
Fern HillyardWallaringa Orienteering Club1396886
Carolyn JacksonBayside Kangaroos Orienteers8633225
Pamela KingDandenong Ranges Orienteering Club8652591
Peter KreminskiWallaringa Orienteering Club9101691
James LithgowGaringal Orienteers8652598
Jemima LloydTintookies Orienteers9102050
Desmond NormanTjuringa Orienteers9561007
Ana PenckYalanga Orienteers8654857
Jim RussellBendigo Orienteers204010
Zara SodenOnkaparinga Hills Orienteering Club348036
Damian SpencerDandenong Ranges Orienteering Club7207986
Adrian UppillOnkaparinga Hills Orienteering Club1395959
Robin UppillOnkaparinga Hills Orienteering Club1392401
Bill VandendoolBayside Kangaroos Orienteers7204446
Harry WaterhouseTjuringa Orienteers437266

Short (2)

NameOrganisationPunching card number
Janet HillyardTjuringa Orienteers44228
Milla KeyMelbourne Forest Racers9200357