Orienteering Australia

Competitors entered to St Helens - East Coast 3 Days

Event informationShow entries by organisation

Name: St Helens - East Coast 3 Days
Organiser: Esk Valley
Date: Saturday 9 March 2019 - Monday 11 March 2019

The entry list is updated every five minutes.

129 competitors entered in total.

W10 (1)

NameOrganisationPunching card number
Alice PattenEsk Valley4631626

W12 (1)

NameOrganisationPunching card number
Caitlin TerryNo club membership

W14 (2)

NameOrganisationPunching card number
Sophie BestEsk Valley1398647
Anabelle HawthorneEsk Valley1391817

W16 (1)

NameOrganisationPunching card number
Julia Powell-DaviesAustralopers8654971

W17-20A (1)

NameOrganisationPunching card number
Venla-Linnea KarjalainenMelbourne Forest Racers9201890

W21A (3)

NameOrganisationPunching card number
Quinn BissettPathfinders1407951
Rossamund BrennanAustralopers
Ksenia TorganovaOrienteering TasmaniaChiron, St Helens, Transit Flat St Helens

W35 (3)

NameOrganisationPunching card number
Clare HawthorneAustralopers9711003
Lucy HawthorneAustralopers1407953
Cathy McCombAustralopers8650877

W35-50AS (2)

NameOrganisationPunching card number
Nicole BryanAustralopers1391758Chiron, St Helens, Transit Flat St Helens
Suzanne De JerseyCasual Members TasChiron, St Helens

W40 (1)

NameOrganisationPunching card number
Sussan BestEsk Valley1391757Golden Fleece St Helens

W45 (3)

NameOrganisationPunching card number
Kim EnkelaarAustralopers9101693Transit Flat St Helens
Miriam PalmerAustralopers8633237
Deborah TerryNo club membership

W50 (5)

NameOrganisationPunching card number
Chris BrownEsk Valley1406101Chiron, St Helens, Transit Flat St Helens
Rachel GriggsAustralopers419026
Nicola NyghBig Foot Orienteers250493
Hermione Powell-DaviesAustralopers8654984
Karen Wild-AllenAustralopers8660010

W55 (7)

NameOrganisationPunching card number
Liz ButlerAustralopers1391822
Liz CanningAustralopers1391762
Sue HancockAustralopers405084
Christine MarshallAustralopers1391799
Donelda NilesEsk Valley1418735
Andrea SchiwyAustralopers8212502
Sally WayteAustralopers1398640

W60 (5)

NameOrganisationPunching card number
Jo-Anne BissettPathfinders8651722
Jane CalderAustralopers2009842
Jane CatchpoleAustralopers4628859
Judy DavisAustralopers1391794
Rosie RutledgeAustralopers1391783

W65 (4)

NameOrganisationPunching card number
Elizabeth BicevskisAustralopers406286
Robyn ChapmanAustralopers1391782
Jan HardyAustralopers1418737Transit Flat St Helens, Golden Fleece St Helens
Barbara TassellAustralopers1391751

W70 (2)

NameOrganisationPunching card number
Janet BushAustralopers1391780
Hilary CaneAustralopers9200581

W75 (1)

NameOrganisationPunching card number
Helena GriggsAustralopers1391779

W Open AS (1)

NameOrganisationPunching card number
Brea PearceEsk Valley1391756

M12 (1)

NameOrganisationPunching card number
Will EnkelaarAustralopers2101985Transit Flat St Helens

M12B (1)

NameOrganisationPunching card number
Samuel BarkerAustralopers4612691Transit Flat St Helens

M14 (2)

NameOrganisationPunching card number
Euan BestEsk Valley1398654Golden Fleece St Helens
Eddie StonerAustralopers8650370

M16 (3)

NameOrganisationPunching card number
Charlie CooperAustralopers9200578
Jett McCombAustralopers8652440
Niko StonerAustralopers8642013

M17-20A (1)

NameOrganisationPunching card number
Bayley FisherEsk Valley2068751

M35 (2)

NameOrganisationPunching card number
Dane CavanaghAustralopers840625
Matthew PattenEsk Valley8657694

M40 (1)

NameOrganisationPunching card number
Jock DavisBig Foot Orienteers1931376

M45 (4)

NameOrganisationPunching card number
Paul EnkelaarAustralopers9102041Transit Flat St Helens
Chris SchulzEsk Valley1418734
Anthony StonerAustralopers8646165
Bruce TerryNo club membership4612611

M50 (4)

NameOrganisationPunching card number
Jeff DunnAustralopers2009883
Paul PacqueEsk Valley1406110
Brett SpauldingAustralopers1470353
Bernard WalkerAustralopers8657690Chiron, St Helens, Transit Flat St Helens

M55 (5)

NameOrganisationPunching card number
Simon AllenAustralopers1398634
Mick CooperAustralopers8636571
Charles DragarAustralopers9200392
Hugh FitzgeraldAustralopers7200454
Dirk NankervisEsk Valley2009871Golden Fleece St Helens

M60 (4)

NameOrganisationPunching card number
Michael BurtRed Roos9200884
Peter CroftsAustralopers7207709
Peter CusickAustralopers1391776
Julian RoscoeAustralopers406300

M65 (6)

NameOrganisationPunching card number
Martin BicevskisAustralopers8633235
Rod BissettPathfinders9101368
Mike CalderAustralopers1391800
David MarshallAustralopers1391798
Lindsay PenderAustralopers1391801
Ian RathboneAustralopers1391815

M70 (5)

NameOrganisationPunching card number
Roger HarlowEsk Valley1391769
Greg HawthorneAustralopers7155158
James LaverAustralopers1398630
Warwick MooreAustralopers1391816Transit Flat St Helens, Golden Fleece St Helens
Peter ShawAustralopers406274

M75 (3)

NameOrganisationPunching card number
Terry CavanaghAustralopers8665837
Wayne GriggsAustralopers1403672
Ross KellyAustralopers334999

M Open AS (2)

NameOrganisationPunching card number
Nicholas AndrewarthaEsk Valley
Carlin WhiteEsk Valley9101698

M/W Open A (1)

NameOrganisationPunching card number
Gregg BarkerAustralopers4640986Transit Flat St Helens

M/W Open B (6)

NameOrganisationPunching card number
Phil BestEsk ValleyTransit Flat St Helens
Esta BirdahicAustralopers8653195
Sara BrainAustralopers1391805Chiron, St Helens, Transit Flat St Helens
Lynnda CoffeyEsk Valley7211162
Tim HarlowEsk Valley406259
Mary HawthorneAustralopers1391818

M/W Open C (2)

NameOrganisationPunching card number
Rebecca BarkerAustralopers4410666Transit Flat St Helens
Robert RogersAustralopers

M/W55+AS (2)

NameOrganisationPunching card number
Renny DuckettAustralopers1391781
Beverley MillerAustralopers1391823

M21E (8)

NameOrganisationPunching card number
Karl BicevskisAustralopers8664302
Matthew CohenAustralopers8652433
Jemery DayAustralopers2009863
Paul LigginsAustralopers9200775Chiron, St Helens, Transit Flat St Helens
Jonathan McCombAustralopers8647255
Kenneth McLeanEsk Valley1391848
Brodie NankervisEsk Valley9005158
Simon UppillOnkaparinga Hills Orienteering Club1395955

W21E (5)

NameOrganisationPunching card number
Bridget AndersonOnkaparinga Hills Orienteering Club2013205
Krystal NeumannEnoggeroos7999111
Ekaterina SavkinaEsk Valley9101621
Ainsley ScottAustralopers8642018
Olivia SprodTintookies Orienteers9101752

M17-20E (11)

NameOrganisationPunching card number
Dante AfnanYalanga Orienteers8641498
Joshua AllenAustralopers8625462
Duncan CurrieGaringal Orienteers8646125
William DaveyMelbourne Forest Racers2082546
Thomas GarbelliniEnoggeroos8640954
Alastair GeorgeBig Foot Orienteers8657686
Daniel GrayUgly Gully Orienteers8644940
Angus HainesOnkaparinga Hills Orienteering Club8008500
Brody McCarthyYarra Valley Orienteering Club8657689
Xavier ScottAustralopers861511
Will WhittingtonAustralopers8633224

W17-20E (7)

NameOrganisationPunching card number
Rachel AllenAustralopers8631656
Mikayla CooperAustralopers8636565
Amy EnkelaarAustralopers9101511Transit Flat St Helens, Golden Fleece St Helens
Zali McCombAustralopers8652432
Eleanor McLeanEsk Valley1398650
Arabella PhillipsEsk Valley8653103
Emily SorensenTintookies Orienteers2046699