Orienteering Australia

Competitors entered to Vic Autumn Series 3 - Nerrina, Ballarat

Event informationShow entries by organisation

Name: Vic Autumn Series 3 - Nerrina, Ballarat
Organisers: Orienteering Australia / VIC Victoria
Date: Sunday 24 March 2019

The entry list is updated every five minutes.

113 competitors entered in total.

1 M (14)

NameOrganisationPunching card number
Ian DaviesDandenong Ranges Orienteering Club658076
Robert FellOrienteering Victoria502597
Tim HatleyBayside Kangaroos Orienteers2042980
Peter HobbsDandenong Ranges Orienteering Club7200123
Fredrik JohanssonMelbourne Forest Racers9005199
Teemu KarjalainenMelbourne Forest Racers9201886
Jensen KeyMelbourne Forest Racers8644508
Warren KeyMelbourne Forest Racers8031878
Geoff LawfordEureka Orienteers8291030
Ian ParryNillumbik Emus Orienteering Club
Simon RouseDandenong Ranges Orienteering Club7011107
Jim RussellBendigo Orienteers8667837
Zdeněk SlezákNo club membership889311
Ted van GeldermalsenYarra Valley Orienteering Club8643994

1 W (4)

NameOrganisationPunching card number
Clare BrownridgeBendigo Orienteers7200204
Venla-Linnea KarjalainenMelbourne Forest Racers9201890
Natasha KeyMelbourne Forest Racers8642236
Belinda LawfordAbominable O-Men8290591

2 M (27)

NameOrganisationPunching card number
Geoff ArmstrongNillumbik Emus Orienteering Club8636815
Neil BarrBendigo Orienteers888244
Mark BesleyDandenong Ranges Orienteering Club7418067
Gary BuchanEureka Orienteers9002311
John ChellewBendigo Orienteers1392684
Stephen CollinsBayside Kangaroos Orienteers364270
Stephen DunbarBayside Kangaroos Orienteers204187
Ron FrederickNillumbik Emus Orienteering Club502598
Jim GlaspoleNillumbik Emus Orienteering Club7200120
Chris Godfred-SpenningBayside Kangaroos Orienteers7205862
David JaffeMelbourne Forest Racers8664853
Matthew KingBayside Kangaroos Orienteers364265
Aidan MayallBayside Kangaroos Orienteers1253122
Cormac McCarthyYarra Valley Orienteering Club2800629
Stuart McWilliamDandenong Ranges Orienteering Club8636566
Bruce PatersonVictorian ARDF Group7676767
Lincoln PatersonYarra Valley Orienteering Club2086623
Roch PrendergastEureka Orienteers1931353
Peter PrimeTuckonie Orienteering Club1931322
Tony RadfordBendigo Orienteers9101422
David RowlandsBayside Kangaroos Orienteers9201360
Peter SearleBendigo Orienteers8660484
Damian SpencerDandenong Ranges Orienteering Club7207986
John SteerBendigo Orienteers1392446
Greg TamblynBayside Kangaroos Orienteers9102279
Callum WhiteYarra Valley Orienteering Club1418746
Glen WhiteYarra Valley Orienteering Club1418740

2 W (14)

NameOrganisationPunching card number
Jenny BourneEureka Orienteers8190854
Sarah DaviesDandenong Ranges Orienteering Club2053998
Serryn EenjesBendigo Orienteers8641009
Julie FlynnBendigo Orienteers8631306
Margi FreemantleYarra Valley Orienteering Club8643993
Liliia GlushchenkoBayside Kangaroos Orienteers416750
Carolyn JacksonBayside Kangaroos Orienteers8633225
Päivi KarjalainenMelbourne Forest Racers
Moira KüfferYarra Valley Orienteering Club7204445
Heather O'DonnellYarra Valley Orienteering Club1418743
Alison RadfordBendigo Orienteers9101411
Caitlyn SteerBendigo Orienteers7202842
Sophie TavernaCentral Highlands Orienteering Club8652593
Helen WalpoleDandenong Ranges Orienteering Club2086632

3 M (18)

NameOrganisationPunching card number
Andy BlackDandenong Ranges Orienteering Club
Peter BlackYarra Valley Orienteering Club2042670
Ken DowlingEureka Orienteers8660487
David GoddardYarra Valley Orienteering Club2110752
Blake GordonEureka Orienteers7200210
Murray HannaBayside Kangaroos Orienteers2086609
Peter JonesEureka Orienteers2099400
Ralph KochYarra Valley Orienteering Club2042674
Alan KüfferYarra Valley Orienteering Club1392591
Brody McCarthyYarra Valley Orienteering Club8657689
John MeekingYarra Valley Orienteering Club204257
David PrenticeNillumbik Emus Orienteering Club406659
Ray ScaddanNo club membership
Dale TavernaCentral Highlands Orienteering Club1601480
Ewen TempletonVictorian ARDF Group7500500
James TempletonOrienteering Victoria
Lindsay ThomasTuckonie Orienteering Club204267
Peter YeatesDandenong Ranges Orienteering Club8641493

3 W (21)

NameOrganisationPunching card number
Sheila CollsYarra Valley Orienteering Club502921
Anitra DowlingEureka Orienteers204045
Raelee EenjesBendigo Orienteers1392428
Mary EnterBayside Kangaroos Orienteers204099
Ruth GoddardYarra Valley Orienteering Club2128300
Dale Ann GordonEureka Orienteers7200211
Victoria GreenhanNillumbik Emus Orienteering Club7207981
Elizabeth HatleyBayside Kangaroos Orienteers204284
Judi HerkesBayside Kangaroos Orienteers204009
Janet KingBayside Kangaroos Orienteers2082555
Pamela KingDandenong Ranges Orienteering Club8652591
Kathryn KnightBayside Kangaroos Orienteers2082537
Kathy LileyYarra Valley Orienteering Club1931331
Philippa Lohmeyer-CollinsBayside Kangaroos Orienteers2099379
Libby MeekingYarra Valley Orienteering Club2048028
Sylvia MurphyTuckonie Orienteering Club2048067
Judy PrendergastEureka Orienteers2042971
Pam PrimeTuckonie Orienteering Club204032
Dianne SearleBendigo Orienteers8654975
Wendy TavernaCentral Highlands Orienteering Club8664845
Jenelle TempletonVictorian ARDF Group204155

4 M (5)

NameOrganisationPunching card number
Aaron DeBuhrEureka Orienteers
Anttijussi KarjalainenMelbourne Forest Racers9201893
Greg PalmerNillumbik Emus Orienteering Club
Alexander RowlandsBayside Kangaroos Orienteers9201352
Mike SalvarisBayside Kangaroos Orienteers

4 W (4)

NameOrganisationPunching card number
Zoe FlemingBayside Kangaroos Orienteers
Rosie SalvarisBayside Kangaroos Orienteers2042999
Sue TreziseBayside Kangaroos Orienteers
Jocelyn WattsYarra Valley Orienteering Club2080250

5 M (1)

NameOrganisationPunching card number
Ashley WhiteYarra Valley Orienteering Club1414986

Score (5)

NameOrganisationPunching card number
Don FellNillumbik Emus Orienteering Club880003
Fiona FellNillumbik Emus Orienteering Club502591
Rod GrayEureka Orienteers8040455
Andrew HunterBayside Kangaroos Orienteers683113
Jan ThomasTuckonie Orienteering Club204268