Orienteering Australia

Competitors entered to Victorian Club Relay Championships

Event informationShow entries by organisationHide team lineups

Name: Victorian Club Relay Championships
Organiser: Nillumbik Emus Orienteering Club
Date: Sunday 7 April 2019

The entry list is updated every five minutes.

49 teams entered in total.

1 (10)

NameTeam lineup
Bayside Kangaroos Orienteers 1
1Tim Hatley2042980
2Thorlene Egerton2048049
3Jonathan Sutcliffe8645241
Bendigo Orienteers 1
1Christopher Naunton8200577
2David Brownridge9200065
3Jim Russell7003014
Bendigo Orienteers 2
1Clare Brownridge7200204
2Archie Neylon8636568
3Leisha Spowart9201785
Dandenong Ranges Orienteering Club 1
1Simon Rouse7011107
2Ian Davies658076
3Peter Hobbs7200123
Eureka Orienteers 1
1Aislinn Prendergast8645246
2Rod Gray9040455
3Geoff Lawford8291030
Melbourne Forest Racers 1
1Bruce Arthur8654850
2Matthew Schepisi9200762
3Teemu Karjalainen9201886
Melbourne Forest Racers 2
1Fredrik Johansson9005199
2Todd Neve1392408
3Warren Key8031878
Melbourne Forest Racers 3
1Mason Arthur8641499
2Jensen Key8644508
3William Davey2082546
Melbourne Forest Racers 4
1Natasha Key8642236
2
3
Yarra Valley Orienteering Club 1
1Blair Trewin1931330
2Glen White1418740
3Ted van Geldermalsen9101366

2 (19)

NameTeam lineup
Bayside Kangaroos Orienteers 2
1Philippa Lohmeyer-Collins2099379
2Prue Dobbin1392686
3Stephen Collins364270
Bayside Kangaroos Orienteers 3
1Liliia Glushchenko416750
2
3Chris Godfred-Spenning7205862
Bayside Kangaroos Orienteers 4
1Greg Tamblyn9102279
2Andrew Hunter683113
3Matthew King364265
Bayside Kangaroos Orienteers 5
1Stephen Dunbar204187
2Martin Kozma8654856
3Murray Hanna2086609
Bendigo Orienteers 1
1Andrew Cameron8636572
2Nigel McGuckian1396782
3Julie Flynn8631306
Bendigo Orienteers 2
1Alison Radford9101411
2Neil Barr888244
3Tony Radford9101422
Bendigo Orienteers 3
1Caitlyn Steer7202842
2John Steer1397491
3David Jones204217
Central Highlands Orienteering Club 1
1Dale Taverna1601480
2Sophie Taverna8652593
3Wendy Taverna8664845
Dandenong Ranges Orienteering Club 1
1Sarah Davies2053998
2Ian Dodd580777
3Damian Spencer7207986
Dandenong Ranges Orienteering Club 2
1Peter Dalwood8664850
2Helen Walpole2086632
3Stuart McWilliam8636566
Eureka Orienteers 1
1Blake Gordon7200210
2Jenny Bourne8190854
3Ian Chennell641226
Melbourne Forest Racers 1
1Venla-Linnea Karjalainen9201890
2Päivi Karjalainen9201885
3Jayne Sales1250780
Melbourne Forest Racers 2
1Carl Dalheim8652436
2Dion Keech1405971
3David Jaffe8664853
Melbourne Forest Racers 3
1Sue Key8630848
2
3
Nillumbik Emus Orienteering Club 1
1Victoria Greenhan7207981
2Geoff Armstrong8636815
3John Carberry2082533
Nillumbik Emus Orienteering Club 2
1Josie Yeatman7003156
2William Henley
3Jim Glaspole7200120
Yarra Valley Orienteering Club 1
1Callum White1418746
2Cormac McCarthy2800629
3Brody McCarthy8657689
Yarra Valley Orienteering Club 2
1Melissa Gangemi8657143
2Heather O'Donnell1418743
3Margi Freemantle9101377
Yarra Valley Orienteering Club 3
1Barry McCrae1931301
2Lincoln Paterson2086623
3Artem Osmerkin1421097

3 (10)

NameTeam lineup
Bayside Kangaroos Orienteers 1
1Elizabeth Hatley204284
2Helen Alexander502570
3Judi Herkes204009
Bayside Kangaroos Orienteers 2
1Kevin Morris7200119
2Rosie Salvaris2042999
3Janet King2082555
Bendigo Orienteers 1
1Gary Grealy1600041
2Daryl Fleay1392597
3Peter Galvin204060
Bendigo Orienteers 2
1Kerryn Searle204254
2Lachlan Kent1601477
3Peter Searle8660484
Bendigo Orienteers 3
1Andrew Wallace1396792
2Lorraine Leversha204122
3Peter Forbes1602691
Bendigo Orienteers 4
1Louise Hall1204161
2Viv McMillan1396832
3Don Cherry1392424
Dandenong Ranges Orienteering Club 1
1Peter Yeates8641493
2Pamela King8652591
3Carl Stemp2042998
Melbourne Forest Racers 1
1Sophie Arthur8650878
2Milla Key9200357
3
Nillumbik Emus Orienteering Club 1
1Greg Palmer7207405
2Peter Hill1411335
3Ian Parry
Yarra Valley Orienteering Club 1
1Ruth Goddard2128300
2Belinda Dale502596
3David Goddard2110752

4 (1)

NameTeam lineup
Dandenong Ranges Orienteering Club 1
1Chris Riddiford204251
2Dan Pickering204397
3Miles Calvert473246

5-Mixed (9)

NameTeam lineup
Bayside Kangaroos Orienteers 1
1David Knight502573
2Aidan Mayall1253122
3Kathryn Knight2082537
Bendigo Orienteers 1
1Clementine Neylon1422053
2David Neylon1422033
3Rebecca Neylon1600058
Dandenong Ranges Orienteering Club 1
1Debbie Dodd600777
2
3
Eureka Orienteers 1
1Judy Prendergast2042971
2Roch Prendergast1931353
3Dale Ann Gordon7200211
Eureka Orienteers 2
1Eleanor Williams8240107
2Warwick Williams8060165
3Margaret Kertesz1406073
Nillumbik Emus Orienteering Club 1
1Nicole Baxter7202844
2Mark Baxter7202843
3Richard Sallmann7202843
Nillumbik Emus Orienteering Club 2
1Martine Barrot
2Andrew Johnston
3Dorothy Adrian204093
Victorian ARDF Group 1
1Henk DeJong2041034
2Bruce Paterson7676767
3Mark Besley7418067
Victorian ARDF Group 2
1Jenelle Templeton204155
2Kristian Ruuska8001008
3Ewen Templeton7500500