Orienteering Australia

Competitors entered to Vic Autumn Series 4 - Eppalock South

Event informationShow entries by organisation

Name: Vic Autumn Series 4 - Eppalock South
Organiser: Yarra Valley Orienteering Club
Date: Sunday 5 May 2019

The entry list is updated every five minutes.

101 competitors entered in total.

1 M (11)

NameOrganisationPunching card number
David BrownridgeBendigo Orienteers9200065
William DaveyMelbourne Forest Racers2082546
Ian DaviesDandenong Ranges Orienteering Club658076
Tim HatleyBayside Kangaroos Orienteers2042980
Geoff LawfordEureka Orienteers8291030
Brody McCarthyYarra Valley Orienteering Club8657689
Archie NeylonBendigo Orienteers8636568
Simon RouseDandenong Ranges Orienteering Club7011107
Jim RussellBendigo Orienteers7003014
Dennis TrewinYarra Valley Orienteering Club11162
Glen WhiteYarra Valley Orienteering Club1418740

2 M (29)

NameOrganisationPunching card number
Mark BaxterNillumbik Emus Orienteering Club7202843
Mark BesleyDandenong Ranges Orienteering Club7418067
Charles BrownridgeBendigo Orienteers7202838
Gary BuchanEureka Orienteers9002311
Russell BulmanYarra Valley Orienteering Club502924
Andrew CameronBendigo Orienteers8636572
John CarberryNillumbik Emus Orienteering Club2082533
John ChellewBendigo Orienteers1392684
Stephen CollinsBayside Kangaroos Orienteers364270
Ken DowlingEureka Orienteers8660487
Stephen DunbarBayside Kangaroos Orienteers204187
Lincoln ErmNillumbik Emus Orienteering Club7200122
David JaffeMelbourne Forest Racers8664853
Dion KeechMelbourne Forest Racers1405971
Matthew KingBayside Kangaroos Orienteers364265
David KnightBayside Kangaroos Orienteers502573
Martin KozmaBayside Kangaroos Orienteers8654856
Alan KüfferYarra Valley Orienteering Club1392591
Peter MaloneyVictorian ARDF Group2027096
Aidan MayallBayside Kangaroos Orienteers1253122
Cormac McCarthyYarra Valley Orienteering Club2800629
Stuart McWilliamDandenong Ranges Orienteering Club8636566
Bruce PatersonBayside Kangaroos Orienteers7676767
Lincoln PatersonYarra Valley Orienteering Club2086623
Roch PrendergastEureka Orienteers1931353
Tony RadfordBendigo Orienteers9101422
Damian SpencerDandenong Ranges Orienteering Club7207986
John SteerBendigo Orienteers1392446
Greg TamblynBayside Kangaroos Orienteers9102279

2 W (14)

NameOrganisationPunching card number
Jenny BourneEureka Orienteers8190854
Sarah DaviesDandenong Ranges Orienteering Club2053998
Prue DobbinBayside Kangaroos Orienteers1392686
Serryn EenjesBendigo Orienteers8641009
Margi FreemantleYarra Valley Orienteering Club9101377
Melissa GangemiOrienteering Victoria8657143
Liliia GlushchenkoBayside Kangaroos Orienteers416750
Ella JohnsonEsk Valley
Moira KüfferYarra Valley Orienteering Club7204445
Heather O'DonnellYarra Valley Orienteering Club1418743
Alison RadfordBendigo Orienteers9101411
Asha SteerDandenong Ranges Orienteering Club9005160
Caitlyn SteerBendigo Orienteers7202842
Sophie TavernaCentral Highlands Orienteering Club8652593

3 M (15)

NameOrganisationPunching card number
Geoff AdamsBayside Kangaroos Orienteers9101375
Richard BiceEureka Orienteers204080
Peter BlackYarra Valley Orienteering Club2042670
Ian ChennellEureka Orienteers641226
Henk DeJongBayside Kangaroos Orienteers2041034
Darren EenjesBendigo Orienteers8631305
Blake GordonEureka Orienteers7200210
Murray HannaBayside Kangaroos Orienteers2086609
Andrew HunterBayside Kangaroos Orienteers683113
John MeekingYarra Valley Orienteering Club204257
Kevin MorrisBayside Kangaroos Orienteers7200119
Vincent SinickasYarra Valley Orienteering Club204207
Dale TavernaCentral Highlands Orienteering Club1601480
Lindsay ThomasTuckonie Orienteering Club204267
Peter YeatesDandenong Ranges Orienteering Club530946

3 W (20)

NameOrganisationPunching card number
Helen AlexanderBayside Kangaroos Orienteers502570
Heather BiceEureka Orienteers7200212
Anitra DowlingEureka Orienteers204045
Raelee EenjesBendigo Orienteers1392428
Ruth GoddardYarra Valley Orienteering Club2128300
Dale Ann GordonEureka Orienteers7200211
Victoria GreenhanNillumbik Emus Orienteering Club7207981
Elizabeth HatleyBayside Kangaroos Orienteers204284
Judi HerkesBayside Kangaroos Orienteers204009
Janet KingBayside Kangaroos Orienteers2082555
Kathryn KnightBayside Kangaroos Orienteers2082537
Kathy LileyYarra Valley Orienteering Club1931331
Philippa Lohmeyer-CollinsBayside Kangaroos Orienteers2099379
Libby MeekingYarra Valley Orienteering Club2048028
Suzanne O'CallaghanBayside Kangaroos Orienteers1392689
Judy PrendergastEureka Orienteers2042971
Christine SinickasYarra Valley Orienteering Club204327
Wendy TavernaCentral Highlands Orienteering Club8664845
Jenelle TempletonVictorian ARDF Group204155
Jan ThomasTuckonie Orienteering Club204268

4 M (5)

NameOrganisationPunching card number
Joshua FeuerherdtBendigo Orienteers1411332
Luke FeuerherdtBendigo Orienteers1405975
Greg PalmerNillumbik Emus Orienteering Club7207405
Alexander RowlandsBayside Kangaroos Orienteers9201352
Ashley WhiteYarra Valley Orienteering Club1414986

4 W (2)

NameOrganisationPunching card number
Hannah AdamsBayside Kangaroos Orienteers406657
Jocelyn WattsYarra Valley Orienteering Club2080250

5 M (1)

NameOrganisationPunching card number
Neo KozmaBayside Kangaroos Orienteers2037616

5 W (1)

NameOrganisationPunching card number
Angelina KozmaBayside Kangaroos Orienteers9070411

Score (3)

NameOrganisationPunching card number
Nicole BaxterNillumbik Emus Orienteering Club7202844
Lachlan FeuerherdtBendigo Orienteers1400074
Richard SallmannNillumbik Emus Orienteering Club