Orienteering Australia

Competitors entered to Vic Autumn Series 5 - Irishtown, Vaughan

Event informationShow entries by organisation

Name: Vic Autumn Series 5 - Irishtown, Vaughan
Organiser: Bayside Kangaroos Orienteers
Date: Sunday 26 May 2019

The entry list is updated every five minutes.

106 competitors entered in total.

1 M (14)

NameOrganisationPunching card number
Ian CollinsTuckonie Orienteering Club364264
William DaveyMelbourne Forest Racers2082546
Ian DaviesDandenong Ranges Orienteering Club658076
Tim HatleyBayside Kangaroos Orienteers2042980
Patrick JaffeMelbourne Forest Racers8260498
Teemu KarjalainenMelbourne Forest Racers9201886
Jensen KeyMelbourne Forest Racers8644508
Geoff LawfordEureka Orienteers8291030
Brodie NankervisEsk Valley8185590
Archie NeylonBendigo Orienteers8636568
Artem OsmerkinYarra Valley Orienteering Club1421097
Simon RouseDandenong Ranges Orienteering Club7011107
Blair TrewinYarra Valley Orienteering Club1931330
Ted van GeldermalsenYarra Valley Orienteering Club9101366

1 W (2)

NameOrganisationPunching card number
Natasha KeyMelbourne Forest Racers8642236
Aislinn PrendergastEureka Orienteers8645246

2 M (26)

NameOrganisationPunching card number
Mark BaxterNillumbik Emus Orienteering Club7202843
Mark BesleyDandenong Ranges Orienteering Club7418067
Gary BuchanEureka Orienteers9002311
John CarberryNillumbik Emus Orienteering Club2082533
Stephen CollinsBayside Kangaroos Orienteers364270
Toby CooperEureka Orienteers9102001
Stephen DunbarBayside Kangaroos Orienteers204187
Lincoln ErmNillumbik Emus Orienteering Club7200122
Mark HennessyCentral Highlands Orienteering Club1602698
Geoff HudsonNillumbik Emus Orienteering Club9200101
David JaffeMelbourne Forest Racers8664853
Dion KeechMelbourne Forest Racers1405971
Matthew KingBayside Kangaroos Orienteers364265
David KnightBayside Kangaroos Orienteers502573
Martin KozmaBayside Kangaroos Orienteers8654856
James LoveDandenong Ranges Orienteering Club2110755
Wayne LoveDandenong Ranges Orienteering Club2099369
Aidan MayallBayside Kangaroos Orienteers1253122
Stuart McWilliamDandenong Ranges Orienteering Club8636566
Bruce PatersonVictorian ARDF Group7676767
Lincoln PatersonYarra Valley Orienteering Club2086623
Roch PrendergastEureka Orienteers8000170
Vic SedunaryBayside Kangaroos Orienteers9101379
Damian SpencerDandenong Ranges Orienteering Club7207986
Alex TarrYarra Valley Orienteering Club7207987
Callum WhiteYarra Valley Orienteering Club1418746

2 W (9)

NameOrganisationPunching card number
Jemima Bradfield SmithCentral Highlands Orienteering Club1100998
Sarah DaviesDandenong Ranges Orienteering Club2053998
Prue DobbinBayside Kangaroos Orienteers1392686
Serryn EenjesBendigo Orienteers8641009
Margi FreemantleYarra Valley Orienteering Club9101377
Liliia GlushchenkoBayside Kangaroos Orienteers416750
Carolyn JacksonBayside Kangaroos Orienteers8633225
Venla-Linnea KarjalainenMelbourne Forest Racers9201890
Heather O'DonnellYarra Valley Orienteering Club1418743

3 M (19)

NameOrganisationPunching card number
John ChellewBendigo Orienteers1392684
Ian ChennellEureka Orienteers641226
Ken DowlingEureka Orienteers8660487
Darren EenjesBendigo Orienteers8631305
Ron FrederickNillumbik Emus Orienteering Club502598
Blake GordonEureka Orienteers7200210
Peter JonesEureka Orienteers2099400
Rob LewisMelbourne Forest Racers204193
Eric LouwDandenong Ranges Orienteering Club2110764
Peter MaloneyVictorian ARDF Group2027096
John MeekingYarra Valley Orienteering Club204257
Dennis MewsBayside Kangaroos Orienteers7200125
Kevin MorrisBayside Kangaroos Orienteers7200119
David PrenticeNillumbik Emus Orienteering Club406659
David RowlandsBayside Kangaroos Orienteers9201360
Peter SearleBendigo Orienteers8660484
Lindsay ThomasTuckonie Orienteering Club204267
Bill VandendoolBayside Kangaroos Orienteers7204446
Peter YeatesDandenong Ranges Orienteering Club530946

3 W (20)

NameOrganisationPunching card number
Helen AlexanderBayside Kangaroos Orienteers502570
Anitra DowlingEureka Orienteers204045
Raelee EenjesBendigo Orienteers1392428
Victoria GreenhanNillumbik Emus Orienteering Club7207981
Elizabeth HatleyBayside Kangaroos Orienteers204284
Judi HerkesBayside Kangaroos Orienteers8664848
Päivi KarjalainenMelbourne Forest Racers9201885
Janet KingBayside Kangaroos Orienteers2082555
Kathryn KnightBayside Kangaroos Orienteers2082537
Kathy LileyYarra Valley Orienteering Club1931331
Philippa Lohmeyer-CollinsBayside Kangaroos Orienteers2099379
Amber LouwDandenong Ranges Orienteering Club2110778
Libby MeekingYarra Valley Orienteering Club2048028
Suzanne O'CallaghanBayside Kangaroos Orienteers1392689
Dianne SearleBendigo Orienteers8654975
Anna SkarbekMelbourne Forest Racers349666
Janet TarrYarra Valley Orienteering Club204083
Sophie TavernaCentral Highlands Orienteering Club8652593
Wendy TavernaCentral Highlands Orienteering Club8664845
Jan ThomasTuckonie Orienteering Club204268

4 M (5)

NameOrganisationPunching card number
Anttijussi KarjalainenMelbourne Forest Racers9201893
Greg PalmerNillumbik Emus Orienteering Club7207405
Ian ParryNillumbik Emus Orienteering Club7207406
Alexander RowlandsBayside Kangaroos Orienteers9201352
Ashley WhiteYarra Valley Orienteering Club1414986

4 W (3)

NameOrganisationPunching card number
Schon HudsonNillumbik Emus Orienteering Club9200102
Milla KeyMelbourne Forest Racers8002097
Pat MewsBayside Kangaroos Orienteers223431

5 M (2)

NameOrganisationPunching card number
Neo KozmaBayside Kangaroos Orienteers2037616
Oscar WallisBayside Kangaroos Orienteers

5 W (2)

NameOrganisationPunching card number
Debbie DoddDandenong Ranges Orienteering Club600777
Angelina KozmaBayside Kangaroos Orienteers9190313

Score (4)

NameOrganisationPunching card number
Nicole BaxterNillumbik Emus Orienteering Club7202844
James GrayEureka Orienteers9102006
Rod GrayEureka Orienteers9040455
Richard SallmannNillumbik Emus Orienteering Club