Orienteering Australia

Competitors entered to Tas Sprint Distance Championship OST 7 - LWSE #4 - TAFE, Alanvale

Event informationShow entries by organisation

Name: Tas Sprint Distance Championship OST 7 - LWSE #4 - TAFE, Alanvale
Organiser: Esk Valley
Date: Sunday 9 June 2019

The entry list is updated every five minutes.

60 competitors entered in total.

W14 (2)

NameOrganisationPunching card number
Sophie BestEsk Valley7207980
Tara PowellNo club membership4410004

W16 (2)

NameOrganisationPunching card number
Zali McCombAustralopers8652432
Julia Powell-DaviesAustralopers8654971

W17-20 (2)

NameOrganisationPunching card number
Eleanor McLeanEsk Valley1398650
Arabella PhillipsEsk Valley8653103

W21 (3)

NameOrganisationPunching card number
Quinn BissettPathfinders1407951
Mikayla CooperAustralopers8636565
Cathy McCombAustralopers8650877

W40 (2)

NameOrganisationPunching card number
Meisha AustinAustralopers9101506
Sussan BestEsk Valley9102928

W45 (3)

NameOrganisationPunching card number
Kim EnkelaarAustralopers9101693
Miriam PalmerAustralopers8633237
Sandi PowellAustralopers

W50 (3)

NameOrganisationPunching card number
Hermione Powell-DaviesAustralopers8654984
Gayle WestAustralopers1391807
Karen Wild-AllenAustralopers8660010

W55 (3)

NameOrganisationPunching card number
Chris BrownEsk Valley1406101
Donelda NilesEsk Valley1418735
Sally WayteAustralopers1398640

W60 (3)

NameOrganisationPunching card number
Jo-Anne BissettPathfinders8651722
Jane CalderAustralopers2009842
Rosie RutledgeAustralopers1391783

W65 (2)

NameOrganisationPunching card number
Jan HardyAustralopers1418737
Barbara TassellAustralopers1391751

W70 (1)

NameOrganisationPunching card number
Janet BushAustralopers1391780

M10 (1)

NameOrganisationPunching card number
Callum DegenaarAustralopers4640925

M12 (2)

NameOrganisationPunching card number
Will EnkelaarAustralopers2101985
Logan KerrEsk Valley8664849

M14 (6)

NameOrganisationPunching card number
Euan BestEsk Valley8667633
Charlie CooperAustralopers9200578
Marcus DegenaarAustralopers4640923
Riley KerrEsk Valley8660481
Jett McCombAustralopers8652440
Eddie StonerAustralopers8650370

M16 (1)

NameOrganisationPunching card number
Niko StonerAustralopers8642013

M17-20 (3)

NameOrganisationPunching card number
Joshua AllenAustralopers8625462
Bayley FisherEsk Valley2068753
Will WhittingtonAustralopers8633224

M21 (3)

NameOrganisationPunching card number
Matthew CohenAustralopers8652433
Jonathan McCombAustralopers8647255
Kenneth McLeanEsk Valley1391848

M45 (3)

NameOrganisationPunching card number
Phil BestEsk Valley1391757
Paul EnkelaarAustralopers9102041
Anthony StonerAustralopers8646165

M50 (4)

NameOrganisationPunching card number
Simon AllenAustralopers1398634
Jeff DunnAustralopers2009883
Russell KerrEsk Valley9101754
Mark WestAustralopers1391806

M55 (2)

NameOrganisationPunching card number
Mick CooperAustralopers8636571
Dirk NankervisEsk Valley2009871

M60 (1)

NameOrganisationPunching card number
Simon PhillipsEsk Valley1391842

M65 (4)

NameOrganisationPunching card number
Rod BissettPathfinders9101368
Mike CalderAustralopers1391800
Renny DuckettAustralopers1391781
Bert ElsonAustralopers9200580

M70 (2)

NameOrganisationPunching card number
James LaverAustralopers1398630
Warwick MooreAustralopers1391816

M/W Open B (2)

NameOrganisationPunching card number
Esta BirdahicAustralopers8653195
Lynnda CoffeyEsk Valley7211162