Orienteering Australia

Competitors entered to Oceania 2019 - Event 4b Riverina Run 3 Days - Day 1 Single day entry only

Event informationShow entries by organisation

Name: Oceania 2019 - Event 4b Riverina Run 3 Days - Day 1 Single day entry only
Organisers: Orienteering ACT / Orienteering NSW
Date: Tuesday 1 October 2019

The entry list is updated every five minutes.

49 competitors entered in total.

Men A (13)

NameOrganisationPunching card number
Bruce ArthurMelbourne Forest Racers8654850
Philip BaxterLagan Valley Orienteers8521206
Jordi CanadellBushflyers2118513
Riley de JongQLD Cyclones9101998
Callum FarmerCounties Manukau2017741
Geoff LawfordEureka Orienteers8291030
Michael LoughnanBendigo Orienteers8636573
Wayne LoveDandenong Ranges Orienteering Club8664299
Adrian MarschallTintookies Orienteers2056605
Alex RicksRed Roos2091459
Jonathan RicksRed Roos2103867
John RobinsonNo club membership2033499
Peter ShepherdIllawarra Kareelah Orienteers2058322

Women A (6)

NameOrganisationPunching card number
Anne ArthurMelbourne Forest Racers1398400
Olivia BaxterLagan Valley Orienteers8900411
Ellie de JongRange Runners Orienteering Club2068532
Justine EdwardsCounties Manukau8666186
Sarah LoveDandenong Ranges Orienteering Club8664310
Valerie RobinsonCounties Manukau2033485

Men B (4)

NameOrganisationPunching card number
Nick DentCentral Coast Orienteers8655032
Colin PriceCentral Coast Orienteers8636570
Michael RadajewskiParawanga Orienteers2108471
Ross StewartBushflyers7207809

Women B (5)

NameOrganisationPunching card number
Valerie BarkerBushflyers1600556
Fiona CaristoEnoggeroos9102822
Janet FletcherLOST1400704
Joanna HillGaringal Orienteers8650867
Robyn PallasCentral Coast Orienteers8650866

Men C (2)

NameOrganisationPunching card number
Peter CuttenWallaringa Orienteering Club407965
James LloydTintookies Orienteers2125690

Women C (4)

NameOrganisationPunching card number
Helen BaxterLagan Valley Orienteers8550914
Robyn CuttenWallaringa Orienteering Club407925
Rosemary KullmannLOST1399622
Helen PostWullundigong Orienteers of the West7208040

Men D (1)

NameOrganisationPunching card number
Dave LottyUringa Orienteers2056432

Women D (1)

NameOrganisationPunching card number
Deirdre SharkeyParawanga Orienteers2101998

Men E (2)

NameOrganisationPunching card number
Xavier CanadellBushflyers2119142
Peter ZinzanPeninsula and Plains8300646

Women E (4)

NameOrganisationPunching card number
Amy DuftyBibbulmun Orienteers1470356
Julia LloydTintookies Orienteers2130409
Sammy LoveDandenong Ranges Orienteering Club2110755
Melisa ZinzanPeninsula and Plains2097761

Men F (2)

NameOrganisationPunching card number
Thomas CaristoEnoggeroos9201787
Thomas ZinzanPeninsula and Plains9180808

Women F (2)

NameOrganisationPunching card number
Sue HealyUringa Orienteers1931369
Annabel LloydTintookies Orienteers2084705

Men G (1)

NameOrganisationPunching card number
Hamish ZinzanPeninsula and Plains9190710

Women G (2)

NameOrganisationPunching card number
Alice RadajewskiParawanga Orienteers2108294
Tessa RadajewskiParawanga Orienteers2118685