Orienteering Australia

Competitors entered to Queens Birthday 3 Days - 2019 SL6 "Arthursleigh" entry only

Event informationShow entries by organisation

Name: Queens Birthday 3 Days - 2019 SL6 "Arthursleigh" entry only
Organisers: Central Coast Orienteers / Uringa Orienteers
Date: Sunday 9 June 2019

The entry list is updated every five minutes.

73 competitors entered in total.

M/W10N (2)

NameOrganisationPunching card number
Veronika IskhakovaRed Roos2062824
Baxter PeelNewcastle Orienteering Club44154

Women 12A (1)

NameOrganisationPunching card number
Ariadna IskhakovaRed Roos8002027

Women 14A (3)

NameOrganisationPunching card number
Julia BarbourBig Foot Orienteers1007733
Louise BarbourBig Foot Orienteers2062816
Abigail McGheeBennelong Northside Orienteers2086607

Men 16A (1)

NameOrganisationPunching card number
Clyde McGheeBennelong Northside Orienteers8652434

Women 20A (1)

NameOrganisationPunching card number
Ivy ProsserBushflyers1600558

Men 21A (3)

NameOrganisationPunching card number
Matthew CraneAbominable O-Men8657700
Artis JansonsNo club membership
Maris JansonsOzons

Women 21A (2)

NameOrganisationPunching card number
Jo AllisonRed Roos8630940
Grace CraneAbominable O-Men1006143

Women 21AS (1)

NameOrganisationPunching card number
Serena DoyleUringa Orienteers9101317

Women 35A (1)

NameOrganisationPunching card number
Liga ArnieceOzons 896937

Men 35AS (2)

NameOrganisationPunching card number
Darren SlatteryBennelong Northside Orienteers2026319
Dan SmithWestern and Hills Orienteers2096703

Women 35AS (1)

NameOrganisationPunching card number
Alitia DougallBennelong Northside Orienteers9101687

Men 40A (3)

NameOrganisationPunching card number
Vivien de Remy de CourcellesWestern and Hills Orienteers2037131
Fedor IskhakovRed Roos8667631
Owen ShepherdUringa Orienteers2024110

Women 40A (5)

NameOrganisationPunching card number
Mary FienBig Foot Orienteers2025155
Marina IskhakovaOrienteering ACT8670914
Belinda KinneallyWestern and Hills Orienteers2037132
Danielle KoprivaUringa Orienteers2057054
Kerrie MurphyNo club membership

Men 45A (2)

NameOrganisationPunching card number
Greg BarbourBig Foot Orienteers8645226
Stuart DeaneGaringal Orienteers2037731

Women 45A (2)

NameOrganisationPunching card number
Monica BrockmyreUringa Orienteers2075058
Shannan ForrestParawanga Orienteers2019384

Men 45AS (3)

NameOrganisationPunching card number
Robert BradleyWestern and Hills Orienteers9201742
David McGheeBennelong Northside Orienteers8655393
Dmitry StukovWestern and Hills Orienteers8654859

Women 45AS (1)

NameOrganisationPunching card number
Maureen FitzpatrickWestern and Hills Orienteers335381

Men 50A (3)

NameOrganisationPunching card number
Shane DoyleUringa Orienteers9201059
Ross MorrisonGaringal Orienteers2037092
Gareth ProsserNo club membership2125686

Women 50A (1)

NameOrganisationPunching card number
Alexa TroedsonBig Foot Orienteers2026305

Men 55A (3)

NameOrganisationPunching card number
John BrayanGaringal Orienteers2073095
Graeme DawsonGaringal Orienteers1602105
Jon GlanvilleParawanga Orienteers2052041

Women 55A (2)

NameOrganisationPunching card number
Elaine BennettNewcastle Orienteering Club7003013
Sue GarrParawanga Orienteers9101030

Men 55AS (1)

NameOrganisationPunching card number
David JenkinsBushflyers9200776

Women 55AS (2)

NameOrganisationPunching card number
Carolyn DaviesGaringal Orienteers1602088
Barbara DawsonGaringal Orienteers1931363

Men 60A (3)

NameOrganisationPunching card number
Kerry BennettNewcastle Orienteering Club7003012
Rod EckelsGaringal Orienteers364438
Bob MorganBennelong Northside Orienteers2052055

Women 60A (4)

NameOrganisationPunching card number
Sarah GarnettUringa Orienteers2053101
Pat MiethkeParawanga Orienteers1403161
Colleen MockParawanga Orienteers41246
Margaret WilmottUringa Orienteers213681

Men 65A (5)

NameOrganisationPunching card number
Ian DempseyNewcastle Orienteering Club2066403
Bill JonesRed Roos1602092
Johnny PetersenGaringal Orienteers7001111
Paul PrudhoeCentral Coast Orienteers1931386
Rick SteeleUringa Orienteers2056449

Women 65A (2)

NameOrganisationPunching card number
Lynn DabbsWestern and Hills Orienteers9200063
Kerryne JonesRed Roos9200773

Men 65AS (3)

NameOrganisationPunching card number
Dave LottyUringa Orienteers2056432
Terry MurphyUringa Orienteers2053119
Kevin WilliamsWestern and Hills Orienteers9200062

Women 65AS (1)

NameOrganisationPunching card number
Helen MurphyUringa Orienteers2053128

Men 70A (1)

NameOrganisationPunching card number
Bob HawkinsNorthern Tablelands Orienteering Club9101378

Women 70A (2)

NameOrganisationPunching card number
Jenny HawkinsNorthern Tablelands Orienteering Club9101013
Jitka KoprivaUringa Orienteers2056437

Women 75A (2)

NameOrganisationPunching card number
Jean BaldwinGoldseekers Orienteers9200643
Christa SchaferGaringal Orienteers402336

Men 80A (2)

NameOrganisationPunching card number
Basil BaldwinGoldseekers Orienteers9200642
Alan FienNo club membership44146

Women Open B (1)

NameOrganisationPunching card number
Natalia BeliakovaBig Foot Orienteers235800

Open Easy (1)

NameOrganisationPunching card number
Kirsten HorleyGaringal Orienteers