Orienteering Australia

Competitors entered to Oceania 2019 - Junior Invitational Tour

Event informationShow entries by organisation

Name: Oceania 2019 - Junior Invitational Tour
Organisers: Bold Horizons Event Organiser / Orienteering ACT
Date: Saturday 28 September 2019

The entry list is updated every five minutes.

104 competitors entered in total.

Activities Only (86)

NameOrganisationPunching card number
Greg BarbourBig Foot Orienteers
Louise BarbourBig Foot Orienteers
Harry BortonAuckland
Kate BortonAuckland
Louise BortonAuckland
Paul BortonAuckland
Hugh BradleyNo club membership
Jordi CanadellBushflyers
Xavier CanadellBushflyers
Ben CazzolatoTjuringa Orienteers
Marcus CazzolatoTjuringa Orienteers
Austin ClemLincoln Orienteers
Phil ClemLincoln Orienteers
Juliette CollaGoldseekers Orienteers
Loretta CollaGoldseekers Orienteers
Leo CroxfordNelson
Michael CroxfordNelson
Juliana de NooyUgly Gully Orienteers
Connor DentRed Roos
Elye DentRed Roos
Hayden DentRed Roos
Martin DentRed Roos
Jake EvansKnox Grammar School
Joshua FeuerherdtBendigo Orienteers
Luke FeuerherdtBendigo Orienteers
Alton FreemanBig Foot Orienteers
Vanessa FreemanBig Foot Orienteers
Michael GuthrieParawanga Orienteers
Daniel HaipolaBushflyers
Shauna HaipolaBushflyers
Dhruv HariharanKnox Grammar School
Aliana HendersonNo club membership
Joanna HillGaringal Orienteers
Tony HillGaringal Orienteers
Fedor IskhakovRed Roos
Ariadna IskhakovaRed Roos
Marina IskhakovaRed Roos
Kieran JosephGaringal Orienteers
Melissa JosephGaringal Orienteers
Alex Koch-LowndesKnox Grammar School
Eino LehtonenGaringal Orienteers
Juha LehtonenGaringal Orienteers
Lilja LehtonenGaringal Orienteers
Miia LehtonenGaringal Orienteers
Jingni LiaoKnox Grammar School
Jim MackayUringa Orienteers
Maggie MackayUringa Orienteers
Joshua MansellBushflyers
Ken MansellBushflyers
Ben McConaghyGaringal Orienteers
Nicola McConaghyGaringal Orienteers
Peter McConaghyGaringal Orienteers
Timothy McConaghyGaringal Orienteers
Wendy McConaghyGaringal Orienteers
Oliver McFarlaneBig Foot Orienteers
Celina MillerBushflyers
Chloe MillerBushflyers
Jacob MillerBushflyers
Helen O'CallaghanBush n Beach Orienteering Club
Heather O'DonnellYarra Valley Orienteering Club
Tom O'SullivanKnox Grammar School
Nic PhillipsSouth-West Orienteering Trekkers
Maree PlattBendigo Orienteers
Alice RadajewskiParawanga Orienteers
Tessa RadajewskiParawanga Orienteers
Natalie SalmonNo club membership
Paul SalmonAuckland
Deirdre SharkeyParawanga Orienteers
Simon ShenKnox Grammar School
Dylan ShermanKnox Grammar School
Henry ShortisKnox Grammar School
Alex SmithKnox Grammar School
Sabrina SonntagBushflyers
Ethan SunKnox Grammar School
Savanna SweeneyWestern and Hills Orienteers
Seth SweeneyWestern and Hills Orienteers
Shay SweeneyWestern and Hills Orienteers
Su Yan TayUgly Gully Orienteers
Aurelie ValaisWestern and Hills Orienteers
Callum WalandKnox Grammar School
Ashley WhiteYarra Valley Orienteering Club
Andrew WisniewskiBig Foot Orienteers
Alex WoolfordBush n Beach Orienteering Club
Lachlan YeldsKnox Grammar School
Hamish ZinzanPeninsula and Plains
Thomas ZinzanPeninsula and Plains

Boarding and Activities (18)

NameOrganisationPunching card number
Jenni AdamsPeninsula and Plains
Toni BrownBushflyers
Mary BullockBushflyers
Tommi HaipolaBushflyers
Barbara HillGaringal Orienteers
Carsten JoergensenPeninsula and Plains
Torun JoergensenPeninsula and Plains
Aaron PrincePeninsula and Plains
Greta PrincePeninsula and Plains
Karin PrincePeninsula and Plains
Sara PrincePeninsula and Plains
Tor PrincePeninsula and Plains
Edmund ToomeyAlbany & Denmark Hinterland Orienteering Club
John ToomeyAlbany & Denmark Hinterland Orienteering Club
Anna WrightPeninsula and Plains
James WrightPeninsula and Plains
Sarah WrightPeninsula and Plains
Tim WrightPeninsula and Plains