Orienteering Australia

Competitors entered to Sydney Metro League #1

Event informationShow entries by organisation

Name: Sydney Metro League #1
Organiser: Garingal Orienteers
Date: Sunday 30 June 2019

The entry list is updated every five minutes.

168 competitors entered in total.

Div 1 (21)

NameOrganisationPunching card number
Peter AnnettsGaringal Orienteers1392476
Toni BachvarovaGaringal Orienteers8656768
Karl BicevskisWestern and Hills Orienteers8664302
Brian BlackBennelong Northside Orienteers8667373
Benjamin HanleyBig Foot Orienteers9101696
Andrew HillWestern and Hills Orienteers8654849
Peter HopperBennelong Northside Orienteers2037106
Angus LeungGaringal Orienteers2062803
Clyde McGheeBennelong Northside Orienteers8652434
Ian McKenzieUringa Orienteers2056431
Richard MorrisBennelong Northside Orienteers8645941
Joel PutnamBennelong Northside Orienteers2095093
Serje RobidouxUringa Orienteers2800872
Matthew SherlockBig Foot Orienteers1405977
Ewan ShinglerBig Foot Orienteers8250602
Andy SimpsonBig Foot Orienteers8645939
Darren SlatteryBennelong Northside Orienteers2026319
Andrew SmithGaringal Orienteers8646110
Dan SmithWestern and Hills Orienteers8670353
Tristan WhiteGaringal Orienteers2054758
Toby WilsonGaringal Orienteers8652590

Div 2 (36)

NameOrganisationPunching card number
Joshua BraidwoodWestern and Hills Orienteers2062817
David BrayGaringal Orienteers1398386
John BrayanGaringal Orienteers2073095
Niamh CassarWestern and Hills Orienteers2116437
Vivien de Remy de CourcellesWestern and Hills Orienteers8680013
Stuart DeaneGaringal Orienteers2037731
Shane DoyleUringa Orienteers9201059
Miles EllisBig Foot Orienteers8667636
Sebastian FroudeIllawarra Kareelah Orienteers402483
Rebecca GeorgeBig Foot Orienteers8655395
Simon GeorgeBig Foot Orienteers8657536
Riley GraingerGaringal Orienteers2084712
Nikolett HalmaiGaringal Orienteers9121083
Barbara HillGaringal Orienteers8652439
Tony HillGaringal Orienteers8650870
Benny HolmgrenWestern and Hills Orienteers2054770
Tshinta HopperBennelong Northside Orienteers8657696
Adam HorleyGaringal Orienteers8644571
Cooper HorleyGaringal Orienteers8652437
Douglas JaySouthern Highlands Orienteers8652565
Alexander KaravaevIllawarra Kareelah Orienteers1006958
Tom KennedyGaringal Orienteers2024103
Hamish MackieBig Foot Orienteers8645940
David McGheeBennelong Northside Orienteers8655393
Zoe MellingUringa Orienteers8647249
Ross MorrisonGaringal Orienteers2037092
Helen ParkerWestern and Hills Orienteers9200782
Richard PattisonBennelong Northside Orienteers8651704
Wayne PepperBennelong Northside Orienteers402177
Michael Ridley-SmithGaringal Orienteers8641492
Brett SewellBennelong Northside Orienteers9101118
Paula ShinglerBig Foot Orienteers8080563
Melissa ThomasBennelong Northside Orienteers44124
Michael WarltersUringa Orienteers8654985
Cameron WillIllawarra Kareelah Orienteers2080261
Dean WilliamsonSouthern Highlands Orienteers9005182

Div 3 (38)

NameOrganisationPunching card number
Melissa AnnettsGaringal Orienteers2024107
Russell BlatchfordIllawarra Kareelah Orienteers1398393
Jackson BoothKnox Grammar School2144989
John BulmanGaringal Orienteers8664846
Colin BurnettGaringal Orienteers7037113
Serena DoyleUringa Orienteers9101317
Ian FroudeIllawarra Kareelah Orienteers402480
Nina GannonRange Runners Orienteering Club8644926
Tom GordonKnox Grammar School2144983
David GreenIllawarra Kareelah Orienteers9650130
Ori GudesUringa Orienteers8657693
Barry HanlonWestern and Hills Orienteers402493
Robert HerkesGaringal Orienteers1799488
Melissa JosephGaringal Orienteers402387
Jamie KennedyGaringal Orienteers8664304
Tania KennedyGaringal Orienteers8657692
Belinda KinneallyWestern and Hills Orienteers8001143
Alex Koch-LowndesKnox Grammar School2144981
Julian LedgerBennelong Northside Orienteers1931337
Andra LeungGaringal Orienteers2101984
Ellis LeungGaringal Orienteers2084719
William LiuKnox Grammar School2144986
Airdrie LongGaringal Orienteers2103600
Jim MackayUringa Orienteers7002150
Ken MillsIllawarra Kareelah Orienteers2067708
Bob MorganBennelong Northside Orienteers2052055
Simon NashBennelong Northside Orienteers8667361
Dick OgilvieUringa Orienteers2036820
Rodney ParkinBennelong Northside Orienteers8660008
Jay SeehoWestern and Hills Orienteers1200915
Warwick SelbyGaringal Orienteers8652594
Linda SestaUringa Orienteers2037723
Ruth SheddenSouthern Highlands Orienteers895155
Peter ThomasonBennelong Northside Orienteers2026311
Kathryn VaughanWestern and Hills Orienteers2125701
Bart VonhoffBig Foot Orienteers8668790
Stephan WagnerSouthern Highlands Orienteers1602125
Heath WallaceKnox Grammar School2144990

Div 4 (37)

NameOrganisationPunching card number
Terry BluettBennelong Northside Orienteers1931383
Kristie CarrollSouthern Highlands Orienteers7207812
Ben CumminsSouthern Highlands Orienteers1406080
Carolyn DaviesGaringal Orienteers1602088
Alitia DougallBennelong Northside Orienteers9101687
Rod EckelsGaringal Orienteers364438
Sue FroudeIllawarra Kareelah Orienteers7205855
Melissa GrantBennelong Northside Orienteers
Joanna HillGaringal Orienteers8650867
Carol JacobsonGaringal Orienteers2037097
Ken JacobsonGaringal Orienteers2037096
Ron JunghansGaringal Orienteers8650869
Sharon LambertBennelong Northside Orienteers2037091
Karen LanganWestern and Hills Orienteers2064910
Anette LarssonWestern and Hills Orienteers2054789
Ethan LeeGaringal Orienteers406166
Jamie LeeGaringal Orienteers2086612
Andrew Mac DonaldBig Foot Orienteers8090363
Amanda MackieBig Foot Orienteers8667624
Joanna ParrBig Foot Orienteers2026307
Curtis PepperBennelong Northside Orienteers2101976
Rachael PovahBennelong Northside Orienteers2048814
Dan RedfernGaringal Orienteers2065559
Holly RobertsGaringal Orienteers2075060
Kevin RobertsGaringal Orienteers2052030
Janice SeehoWestern and Hills Orienteers2036850
Daniel SherlockBig Foot Orienteers402410
Lachlan SherlockBig Foot Orienteers402411
Lyra SimpsonBig Foot Orienteers8649289
Robert SprySouthern Highlands Orienteers1602109
Garry StewartSouthern Highlands Orienteers2036808
Sandra StewartSouthern Highlands Orienteers1395366
James StuartIllawarra Kareelah Orienteers2073087
Aurelie ValaisWestern and Hills Orienteers2108279
Martine ValaisWestern and Hills Orienteers2101974
Shiona WillIllawarra Kareelah Orienteers2076504
Andrew WisniewskiBig Foot Orienteers8660006

Div 5 (36)

NameOrganisationPunching card number
Ian BlaydenGaringal Orienteers2131127
Jacinta BraidwoodWestern and Hills Orienteers2087812
Louise BrooksSouthern Highlands Orienteers2087840
Elizabeth BulmanGaringal Orienteers2037114
Melanie ChristieUringa Orienteers2103587
Kevin CurbyIllawarra Kareelah Orienteers2099388
Margaret DuguidIllawarra Kareelah Orienteers2056443
Ross DukerGaringal Orienteers9005183
John GilesGaringal Orienteers2101975
Keith GoodeBig Foot Orienteers8649293
Natalie GraingerGaringal Orienteers2086600
Stephen HollowayWestern and Hills Orienteers2087836
Kieran JosephGaringal Orienteers2037623
Will KayWestern and Hills Orienteers2108298
Adrienne KirbyUringa Orienteers2037721
YC LeeGaringal Orienteers8020888
Elizabeth LewisSouthern Highlands Orienteers9201786
Dave LottyUringa Orienteers2056432
Maggie MackayUringa Orienteers2056455
Lyn MalmgronSouthern Highlands Orienteers1931316
Oliver McFarlaneBig Foot Orienteers41000
Peter MeyerSouthern Highlands Orienteers9005206
Janet MorrisWestern and Hills Orienteers2054788
Robert NewmanGaringal Orienteers2095100
Katie RobinsonGaringal Orienteers2076514
Michael RoylanceBig Foot Orienteers417917
Dan SchofieldKnox Grammar School2144982
Henry ShortisKnox Grammar School2144987
Alex SmithKnox Grammar School2144984
Dennis SparlingGaringal Orienteers2026303
Maria StankovaWestern and Hills Orienteers9200645
Constance ValaisWestern and Hills Orienteers2125694
Callum WalandKnox Grammar School2144985
Margaret WaughGaringal Orienteers2041042
Vicki WilmottIllawarra Kareelah Orienteers402322
Lachlan YeldsKnox Grammar School2144988