Orienteering Australia

Competitors entered to ACT Metro Series Season Pass

Event informationEnterShow entries by organisation

Name: ACT Metro Series Season Pass
Organiser: Orienteering ACT
Date: Saturday 4 May 2019

The entry list is updated every five minutes.

172 competitors entered in total.

Orange 1: Men: Open (4)

NameOrganisationPunching card number
Paul de JonghBushflyers8241193
Jesse PiiroinenBushflyers2014120
Matthew PurcellGrammar Senior9831124
Andrew SlatteryRed Roos8481848

Orange 1: M: Junior (17)

NameOrganisationPunching card number
Jordi CanadellBushflyers2118513
Tommy CharlesRed Roos2057058
Marcus GellelGrammar Senior2057566
Ben HobsonBushflyers7022310
Braedy JaugietisGrammar Senior
Tenzing JohnsonBushflyers2076512
Toby LangBushflyers9201055
Patrick MillerBushflyers8650360
Tristan MillerBushflyers8644933
Owen RadajewskiParawanga Orienteers8668968
Patrick Shelton AgarAbominable O-Men9041004
David StocksBushflyers8636575
Ryan StocksBushflyers8650871
William ThompsonGrammar Senior9200358
Brendan WilsonBushflyers8030202
Joseph WilsonBushflyers8021003
Toby WilsonGrammar Senior2057557

Orange 1: M: Masters (37)

NameOrganisationPunching card number
Bryant AllenParawanga Orienteers409735
Chris AndersenBushflyers2074211
Peter AntcliffBushflyers2057046
Narasimha Rao BandiParawanga Orienteers2074217
James BradleyParawanga Orienteers2113668
Martin CharlesRed Roos2075084
Kathie DentRed Roos8667936
Martin DentRed Roos8631650
James DerlackiRed Roos2095094
Keith FifieldRed Roos8654979
Jon GlanvilleParawanga Orienteers2052041
Nathan GuinnessParawanga Orienteers2025153
James HeyesParawanga Orienteers1400718
Andrew HobsonBushflyers7702906
Alison InglisBushflyers2038391
Rob JofordWeston Emus2140250
Andrew JohnsonBushflyers2076526
Ken MansellBushflyers2140208
Andre MayneOrienteering ACT
Peter MillerBushflyers2038400
Michael MontelibanoGrammar Junior
Tate NeedhamRed Roos9005194
Zsuzsanna PappAbominable O-Men
Morten PedersenParawanga Orienteers1600575
Ari PiiroinenBushflyers2024109
Michael RadajewskiParawanga Orienteers2108471
Jonathan RicksRed Roos2103867
Darren RossParawanga Orienteers2075031
John Shelton AgarAbominable O-Men9005341
Anthony SlatyerParawanga Orienteers9200780
Stephen StillAbominable O-Men2067702
Matthew StocksBushflyers8652588
Greg TerrillBushflyers2108453
Eric WainwrightRed Roos8655391
Kenji WalterBushflyers2140267
Greg WilsonBushflyers9181070
Geoff WoodParawanga Orienteers200093

Orange 1: W: Junior (5)

NameOrganisationPunching card number
Justine HobsonBushflyers7041810
Ellen JohnsonBushflyers2074210
Natalie MillerBushflyers1124327
Elise NorthcoteBushflyers2108452
Mia WithefordBushflyers2116433

Orange 1: W: Masters (6)

NameOrganisationPunching card number
Johanna BradleyParawanga Orienteers2116411
Cath ChalmersRed Roos8642221
Maureen DenmeadOrienteering ACT2052047
Shannan ForrestParawanga Orienteers2019384
Edith GrayAbominable O-Men9005192
Ana HercegParawanga Orienteers8655394

Orange 2: M: Junior (25)

NameOrganisationPunching card number
John AllenGrammar Senior2128280
Lincoln BattBushflyers2099371
Sébastien BouGrammar Senior2068672
Max BradleyParawanga Orienteers2101989
Nicholas BrennanGrammar Senior2050591
Archie ClearyGrammar Senior2057575
Alexander CresswellGrammar Senior
Nicholas CresswellGrammar Senior
Elye DentRed Roos8652596
Alex DerlackiGrammar Senior2110779
Kai DewarGrammar Senior2065091
Thomas FisherParawanga Orienteers2087822
Harry GibbsGrammar Senior2050559
Henry GotzingerGrammar Senior2110774
Aidan GuinnessParawanga Orienteers2019385
Angus KnowlesGrammar Senior2101879
Nicholas LawranceGrammar Senior2092816
Connor LineenGrammar Senior
Will MadlGrammar Senior2068675
Zack NoyesGrammar Senior2099389
Tom O'BrienGrammar Senior2068674
Nathan PearsonGrammar Senior2087811
Alex RicksRed Roos2091459
Josh RobardsBushflyers2118515
Charlie SeddonBushflyers2074266

Orange 2: M: Masters (7)

NameOrganisationPunching card number
Conor BendleAbominable O-Men2089791
Merv BendleDandenong Ranges Orienteering Club2118661
Robert FisherParawanga Orienteers2087834
John HardingParawanga Orienteers9101994
Robert MouattRed Roos41217
John SuominenWeston Emus2014115
Michael TedeschiRed Roos2048060

Orange 2: W: Junior (4)

NameOrganisationPunching card number
Lauren CharlesRed Roos2118520
Teagan GuinnessParawanga Orienteers2025154
Aoife RotheryRed Roos8645938
Ingrid Shelton AgarAbominable O-Men9062709

Orange 2: W: Masters (14)

NameOrganisationPunching card number
Valerie BarkerBushflyers1600556
Jane BarnettBushflyers2054787
Chris BendleDandenong Ranges Orienteering Club2080260
Helen FisherParawanga Orienteers2118670
Susan HallissyBushflyers9701024
Jo HobsonBushflyers7692803
Barbara MartinParawanga Orienteers9523399
Hind NeedhamRed Roos2053105
Shelley SeddonBushflyers2074263
Deirdre SharkeyParawanga Orienteers2101998
Silke SpeierBushflyers2020616
Chris StocksBushflyers2067714
Sally VardyBushflyers2108464
Jennifer WebbAbominable O-Men9201060

Green: Men: Junior (30)

NameOrganisationPunching card number
Peter AndersenBushflyers2089788
Campbell AngoveGrammar Junior2099252
Callum BennettGrammar Senior41082
Ellis BirrerGrammar Senior2075038
Charlton BishopGrammar Senior2066417
William CharlesRed Roos
Connor DentRed Roos8668728
Hayden DentRed Roos8667637
Miles EssexGrammar Junior2118899
Gianna GhirardelloBushflyers
Oliver GotzingerGrammar Junior2075040
Michael GuthrieParawanga Orienteers2086592
Lachlan HoGrammar Senior9082005
Dev JainGrammar Junior2118654
Ethan JoyceGrammar Junior2118658
Henry LhuedeBushflyers2036802
Robert MageeGrammar Senior2110765
Kristian MaksanGrammar Junior2108300
Ben MansellBushflyers2125697
Joshua MansellBushflyers2118885
Ambrose PhelpsGrammar Senior
Oliver PracyGrammar Junior
James RobertsonGrammar Senior2073091
Daniel RossParawanga Orienteers2075032
Josh SchneiderGrammar Senior
Kaelen SorensenGrammar Senior
Samuel StrangeGrammar Junior2118642
Bodie TerrillBushflyers2108472
Felix von OertzenBushflyers2140235
Aidan YeatesBushflyers

Green: Men: Masters (1)

NameOrganisationPunching card number
Richard BattBushflyers2095091

Green: Women: Open (1)

NameOrganisationPunching card number
Eleanor BruceBushflyers2118537

Green: Women: Junior (14)

NameOrganisationPunching card number
Alice BegbieBushflyers2140219
Annaliese BennettGrammar Junior2118689
Genevieve BradleyParawanga Orienteers
Sydney DayalGrammar Junior
Layla GoshtiParawanga Orienteers44142
Katherine HinchcliffeBushflyers2095084
Charlotte KoopmansRed Roos
Annette LescinskyBushflyers
Chloe MillerBushflyers2118664
Mika MoorParawanga Orienteers
Alice RadajewskiParawanga Orienteers2108294
Kaylee SchneiderGrammar Junior
Zoe TerrillBushflyers2108456
Amber WalterBushflyers2140211

Green: Women: Master (2)

NameOrganisationPunching card number
Janice BattBushflyers2095082
Lil Bryant-JohnsonBushflyers

Blue: Men: Junior (1)

NameOrganisationPunching card number
Arlan LeaneParawanga Orienteers2108465

Blue: Women: Junior (4)

NameOrganisationPunching card number
Layla DentRed Roos1418747
Emily HinchcliffeBushflyers2140204
Aurelie LeaneParawanga Orienteers2110775
Tessa RadajewskiParawanga Orienteers2118685