Orienteering Australia

Competitors entered to Coffin Bay

Event informationShow entries by organisation

Name: Coffin Bay
Organiser: Lincoln Orienteers
Date: Saturday 8 June 2019

The entry list is updated every five minutes.

68 competitors entered in total.

1Male (15)

NameOrganisationPunching card number
Dante AfnanYalanga Orienteers
Remi AfnanYalanga Orienteers
Tim AshmanLincoln Orienteers
Ben CazzolatoOrienteering SA
Toby CazzolatoTjuringa Orienteers
Phil ClemLincoln Orienteers
Nigel DobsonYalanga Orienteers
Eric HarrisTintookies Orienteers
Jack MarschallTintookies Orienteers
Brett MerchantNo club membership
Jason MundaySaltbush Orienteers
Michael RoundOrienteering SA
Leith SodenOnkaparinga Hills Orienteering Club
Blair TrewinYarra Valley Orienteering Club
Simon UppillOnkaparinga Hills Orienteering Club

1Female (6)

NameOrganisationPunching card number
Sandra AfnanYalanga Orienteers
Bridget AndersonOnkaparinga Hills Orienteering Club
Jenny CasanovaWallaringa Orienteering Club
Evelyn ColwellOnkaparinga Hills Orienteering Club
Poh LingTintookies Orienteers
Zara SodenOnkaparinga Hills Orienteering Club

2Male (18)

NameOrganisationPunching card number
John BrockhurstSaltbush Orienteers
Michael BurtRed Roos
Craig ColwellOnkaparinga Hills Orienteering Club
Peter KreminskiWallaringa Orienteering Club
Aylwin LimTjuringa Orienteers
James LloydTintookies Orienteers
John LyonTintookies Orienteers
Dave NicolsonYalanga Orienteers
John NieuwenhovenTintookies Orienteers
John PatersonSaltbush Orienteers
Gordon PopeLincoln Orienteers
Greg RowberryWallaringa Orienteering Club
Al SankauskasOnkaparinga Hills Orienteering Club
Andrew SlatteryRed Roos
John SuchOnkaparinga Hills Orienteering Club
Adrian UppillOnkaparinga Hills Orienteering Club
Kevin VigarLincoln Orienteers
Barry WheelerTintookies Orienteers

2Female (9)

NameOrganisationPunching card number
Elise ClemLincoln Orienteers
Sylvia DansieLincoln Orienteers
Keren FaulknerTjuringa Orienteers
Leila HendersonYalanga Orienteers
Kate MarschallTintookies Orienteers
Ruth NicolsonYalanga Orienteers
Zita SankauskasOnkaparinga Hills Orienteering Club
Jacqueline StephensYalanga Orienteers
Robin UppillOnkaparinga Hills Orienteering Club

3Male (2)

NameOrganisationPunching card number
Austin ClemLincoln Orienteers
Mitchell StephensYalanga Orienteers

3Female (8)

NameOrganisationPunching card number
Portia ClemLincoln Orienteers
Abbie FaulknerTjuringa Orienteers
Lan KellyTjuringa Orienteers
Jemima LloydTintookies Orienteers
Tonia MundaySaltbush Orienteers
Bronwyn SaintLincoln Orienteers
Carol SuchOnkaparinga Hills Orienteering Club
Sienna WhiteLincoln Orienteers

3Group (4)

NameOrganisationPunching card number
Gregory HancockSaltbush Orienteers
Ruth HancockSaltbush Orienteers
Bella WhiteLincoln Orienteers
Paquita WhiteLincoln Orienteers

4Male (3)

NameOrganisationPunching card number
Marcus CazzolatoTjuringa Orienteers
Max FaulknerTjuringa Orienteers
Ben MarschallTintookies Orienteers

4Female (3)

NameOrganisationPunching card number
Julie BasshamLincoln Orienteers
Annabel LloydTintookies Orienteers
Julia LloydTintookies Orienteers