Orienteering Australia

Competitors entered to The Tadpole SST

Event informationShow entries by organisation

Name: The Tadpole SST
Organiser: Lincoln Orienteers
Date: Monday 10 June 2019

The entry list is updated every five minutes.

82 competitors entered in total.

1Male (19)

NameOrganisationPunching card number
Dante AfnanYalanga Orienteers
Remi AfnanYalanga Orienteers
Tim AshmanLincoln Orienteers
Michael BurtRed Roos
Ben CazzolatoOrienteering SA
Toby CazzolatoTjuringa Orienteers
Phil ClemLincoln Orienteers
Steve CooperYalanga Orienteers
Max FaulknerTjuringa Orienteers
David GeorgeTintookies Orienteers
Eric HarrisTintookies Orienteers
Jack MarschallTintookies Orienteers
Brett MerchantNo club membership
Jason MundaySaltbush Orienteers
Ethan PenckYalanga Orienteers
Andrew SlatteryRed Roos
Leith SodenOnkaparinga Hills Orienteering Club
Blair TrewinYarra Valley Orienteering Club
Simon UppillOnkaparinga Hills Orienteering Club

1Female (5)

NameOrganisationPunching card number
Bridget AndersonOnkaparinga Hills Orienteering Club
Jenny CasanovaWallaringa Orienteering Club
Susan GeorgeTintookies Orienteers
Poh LingTintookies Orienteers
Zara SodenOnkaparinga Hills Orienteering Club

2Male (14)

NameOrganisationPunching card number
John BrockhurstSaltbush Orienteers
Craig ColwellOnkaparinga Hills Orienteering Club
Warren DickieLincoln Orienteers
Nigel DobsonYalanga Orienteers
Paul HoopmannTjuringa Orienteers
Aylwin LimTjuringa Orienteers
Greg MorcomTjuringa Orienteers
Dave NicolsonYalanga Orienteers
John NieuwenhovenTintookies Orienteers
John PatersonSaltbush Orienteers
Michael RoundOrienteering SA
Greg RowberryWallaringa Orienteering Club
Adrian UppillOnkaparinga Hills Orienteering Club
Barry WheelerTintookies Orienteers

2Female (9)

NameOrganisationPunching card number
Elise ClemLincoln Orienteers
Evelyn ColwellOnkaparinga Hills Orienteering Club
Sylvia DansieLincoln Orienteers
Abigail GeorgeTintookies Orienteers
Joanna GeorgeTintookies Orienteers
Leila HendersonYalanga Orienteers
Kate MarschallTintookies Orienteers
Ana PenckYalanga Orienteers
Robin UppillOnkaparinga Hills Orienteering Club

3Male (5)

NameOrganisationPunching card number
Peter KreminskiWallaringa Orienteering Club
John LyonTintookies Orienteers
Gordon PopeLincoln Orienteers
Al SankauskasOnkaparinga Hills Orienteering Club
John SuchOnkaparinga Hills Orienteering Club

3Female (9)

NameOrganisationPunching card number
Lucy BurleyYalanga Orienteers
Portia ClemLincoln Orienteers
Cathryn DickieLincoln Orienteers
Keren FaulknerTjuringa Orienteers
Jemima LloydTintookies Orienteers
Ruth NicolsonYalanga Orienteers
Zita SankauskasOnkaparinga Hills Orienteering Club
Helen SmithTintookies Orienteers
Jacqueline StephensYalanga Orienteers

4Male (4)

NameOrganisationPunching card number
Austin ClemLincoln Orienteers
Daniel MorcomTjuringa Orienteers
Mitchell MorcomTjuringa Orienteers
Mitchell StephensYalanga Orienteers

4Female (8)

NameOrganisationPunching card number
Sandra AfnanYalanga Orienteers
Julie BasshamLincoln Orienteers
Abbie FaulknerTjuringa Orienteers
Tonia MundaySaltbush Orienteers
Bronwyn SaintLincoln Orienteers
Carol SuchOnkaparinga Hills Orienteering Club
Paquita WhiteLincoln Orienteers
Sienna WhiteLincoln Orienteers

4Group (2)

NameOrganisationPunching card number
Gregory HancockSaltbush Orienteers
Ruth HancockSaltbush Orienteers

5Male (1)

NameOrganisationPunching card number
James LloydTintookies Orienteers

5Female (1)

NameOrganisationPunching card number
Lan KellyTjuringa Orienteers

6Male (2)

NameOrganisationPunching card number
Marcus CazzolatoTjuringa Orienteers
Ben MarschallTintookies Orienteers

6Female (3)

NameOrganisationPunching card number
Annabel LloydTintookies Orienteers
Julia LloydTintookies Orienteers
Bella WhiteLincoln Orienteers