Orienteering Australia

Competitors entered to Para Wirra Conservation Park

Event informationShow entries by organisation

Name: Para Wirra Conservation Park
Organiser: Tintookies Orienteers
Date: Sunday 23 June 2019

The entry list is updated every five minutes.

55 competitors entered in total.

Course 1 Female (2)

NameOrganisationPunching card number
Abigail GeorgeTintookies Orienteers9201051
Joanna GeorgeTintookies Orienteers8654974

Course 1 Male (7)

NameOrganisationPunching card number
Dante AfnanYalanga Orienteers8641498
Toby CazzolatoTjuringa Orienteers8300104
Steve CooperYalanga Orienteers352038
Angus HainesOnkaparinga Hills Orienteering Club8008500
Jack MarschallTintookies Orienteers2056604
Robert TuckerYalanga Orienteers352009
Harrison WaughOnkaparinga Hills Orienteering Club

Course 2 Female (2)

NameOrganisationPunching card number
Susan GeorgeTintookies Orienteers1395956
Zara SodenOnkaparinga Hills Orienteering Club348036

Course 2 Male (6)

NameOrganisationPunching card number
Nigel DobsonYalanga Orienteers245678
Robin EnglishWallaringa Orienteering Club229982
David GeorgeTintookies Orienteers9101323
Greg MorcomTjuringa Orienteers8647252
Dave NicolsonYalanga Orienteers407975
Mark OvertonWallaringa Orienteering Club2056610

Course 3 Female (6)

NameOrganisationPunching card number
Evelyn ColwellOnkaparinga Hills Orienteering Club2099390
Leila HendersonYalanga Orienteers2136077
Fern HillyardWallaringa Orienteering Club1396886
Kate MarschallTintookies Orienteers2056605
Ana PenckYalanga Orienteers8654857
Robin UppillOnkaparinga Hills Orienteering Club1392401

Course 3 Male (6)

NameOrganisationPunching card number
Remi AfnanYalanga Orienteers9201365
Ben CazzolatoOrienteering SA8300469
Phil HazellTintookies Orienteers1392481
Tyson HillyardWallaringa Orienteering Club9101996
Greg RowberryWallaringa Orienteering Club2099373
Adrian UppillOnkaparinga Hills Orienteering Club1395959

Course 4 Female (6)

NameOrganisationPunching card number
Lucy BurleyOrienteering SA2118883
Jemima LloydTintookies Orienteers9102050
Ruth NicolsonYalanga Orienteers407976
Fiorella PahorTintookies Orienteers407979
Meredith RaschWallaringa Orienteering Club2056609
Zita SankauskasOnkaparinga Hills Orienteering Club405726

Course 4 Male (5)

NameOrganisationPunching card number
Aylwin LimTjuringa Orienteers2065558
James LloydTintookies Orienteers9102049
Doug McMurrayYalanga Orienteers407951
Al SankauskasOnkaparinga Hills Orienteering Club405727
Frank TomasWallaringa Orienteering Club407968

Course 4 Groups (1)

NameOrganisationPunching card number
Sandra AfnanYalanga Orienteers9101014

Course 5 Female (1)

NameOrganisationPunching card number
Elizabeth HughesOnkaparinga Hills Orienteering Club

Course 5 Male (2)

NameOrganisationPunching card number
Daniel MorcomTjuringa Orienteers1398395
Mitchell MorcomTjuringa Orienteers8657137

Course 6 Female (6)

NameOrganisationPunching card number
Gemma BurleyOrienteering SA2134503
Janet HillyardTjuringa Orienteers44228
Jessica JarvisWallaringa Orienteering Club2075090
Lan KellyTjuringa Orienteers7300068
Julia LloydTintookies Orienteers2130409
Carol SuchOnkaparinga Hills Orienteering Club405750

Course 6 Male (1)

NameOrganisationPunching card number
Marcus CazzolatoTjuringa Orienteers2086602

Course 7 Female (1)

NameOrganisationPunching card number
Annabel LloydTintookies Orienteers2084705

Course 7 Male (1)

NameOrganisationPunching card number
Ben MarschallTintookies Orienteers2082219

Course 8 Male (2)

NameOrganisationPunching card number
Patrick HillyardWallaringa Orienteering Club44226
David LawTintookies Orienteers2046696