Orienteering Australia

Competitors entered to Event 3 : Rock Oyster North Day 2 Long Distance Event & SST

Event informationShow entries by organisation

Name: Event 3 : Rock Oyster North Day 2 Long Distance Event & SST
Organiser: Tintookies Orienteers
Date: Sunday 14 July 2019

The entry list is updated every five minutes.

56 competitors entered in total.

Course 1 Female (4)

NameOrganisationPunching card number
Bridget AndersonOnkaparinga Hills Orienteering Club8666126
Jenny CasanovaWallaringa Orienteering Club1392403
Olivia SprodTintookies Orienteers9101752
Lanita SteerDandenong Ranges Orienteering Club9005187

Course 1 Male (5)

NameOrganisationPunching card number
Steve CooperYalanga Orienteers352038
Max GrivellTintookies Orienteers2099394
Jack MarschallTintookies Orienteers2056604
Ethan PenckYalanga Orienteers8668787
Simon UppillOnkaparinga Hills Orienteering Club8655407

Course 2 Female (3)

NameOrganisationPunching card number
Abigail GeorgeTintookies Orienteers9201051
Susan GeorgeTintookies Orienteers1395956
Zara SodenOnkaparinga Hills Orienteering Club348036

Course 2 Male (7)

NameOrganisationPunching card number
Remi AfnanYalanga Orienteers9201365
Toby CazzolatoTjuringa Orienteers8300104
Phil HazellTintookies Orienteers1392481
Oscar JohnstonTjuringa Orienteers8111005
Greg MorcomTjuringa Orienteers8647252
Dave NicolsonYalanga Orienteers407975
Leith SodenOnkaparinga Hills Orienteering Club348029

Course 2 Groups (1)

NameOrganisationPunching card number
Doug JohnstonTjuringa Orienteers7031270

Course 3 Female (4)

NameOrganisationPunching card number
Zoe CarterTjuringa Orienteers2128296
Kate MarschallTintookies Orienteers2056605
Ana PenckYalanga Orienteers8654857
Robin UppillOnkaparinga Hills Orienteering Club1392401

Course 3 Male (7)

NameOrganisationPunching card number
Ruhi AfnanYalanga Orienteers8641487
Lewis CarterTjuringa Orienteers2082214
Ben CazzolatoTjuringa Orienteers8300469
Robin EnglishWallaringa Orienteering Club229982
Robert KrieslTintookies Orienteers352017
Robert SmithTintookies Orienteers2080255
Adrian UppillOnkaparinga Hills Orienteering Club1395959

Course 3 Groups (1)

NameOrganisationPunching card number
Michelle ChamalaunOnkaparinga Hills Orienteering Club407905

Course 4 Female (4)

NameOrganisationPunching card number
Sandra AfnanYalanga Orienteers9101014
Jemima LloydTintookies Orienteers9102050
Ruth NicolsonYalanga Orienteers407976
Jacqueline StephensYalanga Orienteers2099374

Course 4 Male (8)

NameOrganisationPunching card number
John AndersonOnkaparinga Hills Orienteering Club354668
Jeffrey DinningOnkaparinga Hills Orienteering Club1395957
Aylwin LimTjuringa Orienteers2065558
Daniel MorcomTjuringa Orienteers1398395
Mitchell MorcomTjuringa Orienteers8657137
George ReevesTintookies Orienteers437265
Mitchell StephensYalanga Orienteers7300427
Frank TomasWallaringa Orienteering Club407968

Course 5 Female (2)

NameOrganisationPunching card number
Lucy BurleyYalanga Orienteers2118883
Jill CongediOnkaparinga Hills Orienteering Club1395960

Course 5 Groups (1)

NameOrganisationPunching card number
Tara ChapmanNo club membership

Course 6 Female (4)

NameOrganisationPunching card number
Noelene AndersonOnkaparinga Hills Orienteering Club354659
Lan KellyTjuringa Orienteers7300068
Ann NolanTjuringa Orienteers352020
Carol SuchOnkaparinga Hills Orienteering Club405750

Course 6 Male (1)

NameOrganisationPunching card number
Marcus CazzolatoTjuringa Orienteers2086602

Course 7 Female (2)

NameOrganisationPunching card number
Annabel LloydTintookies Orienteers2084705
Julia LloydTintookies Orienteers2130409

Course 7 Male (2)

NameOrganisationPunching card number
Ben MarschallTintookies Orienteers2082219
James StephensYalanga Orienteers