Orienteering Australia

Competitors entered to BendigO-Ringen

Event informationShow entries by organisation

Name: BendigO-Ringen
Organiser: Bendigo Orienteers
Date: Sunday 28 July 2019

The entry list is updated every five minutes.

53 competitors entered in total.

Course 1 (17)

NameOrganisationPunching card number
Bruce ArthurMelbourne Forest Racers8654850
Mason ArthurMelbourne Forest Racers8641499
Clare BakerNo club membership8260680
Charles BrownridgeBendigo Orienteers7202838
Clare BrownridgeBendigo Orienteers7200204
David BrownridgeBendigo Orienteers9200065
Gary BuchanEureka Orienteers9002311
Jenny CasanovaWallaringa Orienteering Club1392403
Ian DaviesDandenong Ranges Orienteering Club658076
Craig FeuerherdtBendigo Orienteers683124
Dion KeechMelbourne Forest Racers1405971
Martin KozmaBayside Kangaroos Orienteers8654856
Brody McCarthyYarra Valley Orienteering Club8657689
Christopher NauntonBendigo Orienteers8200577
Archie NeylonBendigo Orienteers8636568
Tony RadfordBendigo Orienteers9101422
Blair TrewinYarra Valley Orienteering Club1931330

Course 2 (19)

NameOrganisationPunching card number
Geoff AdamsBayside Kangaroos Orienteers9101375
Sarah DaviesDandenong Ranges Orienteering Club2053998
Serryn EenjesBendigo Orienteers8641009
Don FellNillumbik Emus Orienteering Club880003
Carolyn JacksonBayside Kangaroos Orienteers8633225
David JaffeMelbourne Forest Racers8664853
Amber LouwDandenong Ranges Orienteering Club2110778
Eric LouwDandenong Ranges Orienteering Club2110764
James LoveDandenong Ranges Orienteering Club8564858
Sarah LoveDandenong Ranges Orienteering Club8664310
Wayne LoveDandenong Ranges Orienteering Club2099369
Cormac McCarthyYarra Valley Orienteering Club2800629
David NeylonBendigo Orienteers1422033
Suzanne O'CallaghanBayside Kangaroos Orienteers1392689
Peter PrimeTuckonie Orienteering Club1931322
Dale TavernaCentral Highlands Orienteering Club1601480
Sophie TavernaCentral Highlands Orienteering Club8652593
Bill VandendoolBayside Kangaroos Orienteers7204446
Callum WhiteYarra Valley Orienteering Club1418746

Course 3 (16)

NameOrganisationPunching card number
Helen AlexanderBayside Kangaroos Orienteers502570
Sophie ArthurMelbourne Forest Racers8650878
Raelee EenjesBendigo Orienteers1392428
Fiona FellNillumbik Emus Orienteering Club502591
David GoddardYarra Valley Orienteering Club2110752
Ruth GoddardYarra Valley Orienteering Club2128300
Judi HerkesBayside Kangaroos Orienteers8664848
Sammy LoveDandenong Ranges Orienteering Club2110755
John MeekingYarra Valley Orienteering Club204257
Libby MeekingYarra Valley Orienteering Club2048028
Heather O'DonnellYarra Valley Orienteering Club1418743
Pam PrimeTuckonie Orienteering Club204032
Anne RobinsonBendigo Orienteers1395369
Geoff RobinsonBendigo Orienteers888159
Wendy TavernaCentral Highlands Orienteering Club8664845
Jocelyn WattsYarra Valley Orienteering Club8007040

Course 4 (1)

NameOrganisationPunching card number
Ashley WhiteYarra Valley Orienteering Club1414986