Orienteering Australia

Competitors entered to CSU - Public Sprint

Event informationEnterShow entries by organisation

Name: CSU - Public Sprint
Organisers: Bennelong Northside Orienteers / Goldseekers Orienteers / Orienteering NSW
Date: Friday 10 April 2020

The entry list is updated every five minutes.

165 competitors entered in total.

Men Long (45)

NameOrganisationPunching card number
Remi AfnanYalanga Orienteers9201365
Phil BestEsk Valley1391757
Aldo BosmanSouth-West Orienteering Trekkers9201509
Dylan BryantEnoggeroos8022006
Tony BryantEnoggeroos8021977
Michael BurtRed Roos8654977
Russell CandyKulgun 225 Orienteers8654981
Jean Paul CochereauCONVERGENCE1000213
Matthew CohenAustralopers8652433
Stephen CollinsBayside Kangaroos Orienteers8668722
Andrew Cumming ThomOrienteering ACT8652599
Paul CuthbertParawanga Orienteers9200624
Alex DaveyWagga and Riverina Occasional Orienteers8001599
Liam DuftyBibbulmun Orienteers1407376
Jeff DunnAustralopers8664056
Hans EgefalkBendigo Orienteers444681
Damien EnderbyNewcastle Orienteering Club8643987
Joseph GarbelliniEnoggeroos2082542
Tony GarrParawanga Orienteers9101123
David GeorgeTintookies Orienteers9101323
Jon GlanvilleParawanga Orienteers2052041
Tyson HillyardWallaringa Orienteering Club9101996
Peter HopperBennelong Northside Orienteers8001139
Cooper HorleyGaringal Orienteers8652437
Rohan HyslopParawanga Orienteers8090125
Fedor IskhakovRed Roos8667631
Warren KeyMelbourne Forest Racers8031878
Regis MainotCONVERGENCE1963081
Jett McCombAustralopers8652440
Jonathan McCombAustralopers8647255
Jean-Christophe MillotCONVERGENCE1000201
Bob MorganBennelong Northside Orienteers2052055
Ant NolanUringa Orienteers7002144
Paul PacqueEsk Valley1406110
Geoff PeelNewcastle Orienteering Club8655036
Edward PlummerLOST1392439
David PolandBushflyers1600561
Lance ReadUgly Gully Orienteers8118018
John ScownAbominable O-Men8643990
John Shelton AgarAbominable O-Men8051665
Mark ShinglerBig Foot Orienteers8040162
Andrew SlatteryRed Roos8481848
Leith SodenOnkaparinga Hills Orienteering Club8045131
Geoff TodkillNewcastle Orienteering Club8061057
Blair TrewinYarra Valley Orienteering Club8641490

Women Long (21)

NameOrganisationPunching card number
Jane BolandUringa Orienteers2056451
Toni BrownBushflyers8051962
Alison BryantEnoggeroos9200638
Jan CandyKulgun 225 Orienteers1407398
Juliana de NooyUgly Gully Orienteers1399601
Jennifer EnderbyNewcastle Orienteering Club8660003
Sara GarbelliniEnoggeroos8680014
Susan GeorgeTintookies Orienteers1395956
Edith GrayAbominable O-Men8116911
Fern HillyardWallaringa Orienteering Club1396886
Cathy HoggParawanga Orienteers8103008
Milla KeyMelbourne Forest Racers8002097
Philippa Lohmeyer-CollinsBayside Kangaroos Orienteers2099379
Toy MartinNewcastle Orienteering Club8640284
Cathy McCombAustralopers8650877
Zali McCombAustralopers8652432
Hermione Powell-DaviesAustralopers8654984
Julia Powell-DaviesAustralopers8654971
Wendy ReadUgly Gully Orienteers8230866
Zara SodenOnkaparinga Hills Orienteering Club2134502
Tara SutherlandParawanga Orienteers2066404

Men Middle (35)

NameOrganisationPunching card number
Ruhi AfnanYalanga Orienteers8641487
Robert AllisonRed Roos7441447
Ross BarrGaringal Orienteers8660005
Mark BesleyDandenong Ranges Orienteering Club7418067
Euan BestEsk Valley8667633
Martin BicevskisAustralopers8633235
Eckart BosmanSouth-West Orienteering Trekkers9201507
Miles BryantEnoggeroos8032008
Mike CalderAustralopers1391800
Brian ClelandUringa Orienteers8668727
Paul GarbelliniEnoggeroos2084718
Simon GeorgeBig Foot Orienteers8657536
Wayne GriggsAustralopers1403672
Barry HanlonWestern and Hills Orienteers402493
John HardingParawanga Orienteers8001134
David HoggParawanga Orienteers8020195
Makhaya HoggParawanga Orienteers8090101
Adam HorleyGaringal Orienteers8644571
Mike HoweLOST1400709
Ken JacobsonGaringal Orienteers2037096
Bill JonesRed Roos1602092
Kieran JosephGaringal Orienteers8001269
Peter KomyshanWullundigong Orienteers of the West2045590
Rudi LandsiedelNewcastle Orienteering Club8020390
Dave LottyUringa Orienteers2056432
Richard MatthewsLOST1391615
Cormac McCarthyYarra Valley Orienteering Club2800629
Jonathan NolanUringa Orienteers2056434
William NolanUringa Orienteers2042977
Bruce PatersonVictorian ARDF Group7676767
Robert PrestonNewcastle Orienteering Club402472
Peter SearleBendigo Orienteers8660484
Patrick Shelton AgarAbominable O-Men8100404
Rob WestBibbulmun Orienteers1391611
Peter YeatesDandenong Ranges Orienteering Club8641493

Women Middle (39)

NameOrganisationPunching card number
Judy AllisonRed Roos1044244
Sophie BestEsk Valley7207980
Sussan BestEsk Valley9102928
Marlize BosmanSouth-West Orienteering Trekkers9201563
Chris BrownEsk Valley1406101
Jane CalderAustralopers2009842
Jenny CasanovaWallaringa Orienteering Club1392403
Nicole DavisLOST1400711
Debbie DoddDandenong Ranges Orienteering Club8000172
Elizabeth DunbarParawanga Orienteers2118894
Mikayla EnderbyNewcastle Orienteering Club8652435
Josephine GarbelliniEnoggeroos2082549
Sue GarrParawanga Orienteers8001552
Helena GriggsAustralopers8664309
Carol HardingBushflyers8001505
Sandra HoggParawanga Orienteers41214
Ariadna IskhakovaRed Roos8002027
Carol JacobsonGaringal Orienteers2037097
Kerryne JonesRed Roos9200773
Melissa JosephGaringal Orienteers8001277
Jenna LinehanRed Roos8126544
Mary Jane MahonyUringa Orienteers8667625
Nerise McQuillanWestern and Hills Orienteers2041041
Janet MorrisWestern and Hills Orienteers2054788
Suzanne O'CallaghanBayside Kangaroos Orienteers1392689
Miriam PalmerAustralopers8633237
Joanna ParrBig Foot Orienteers2026307
Margaret PeelNewcastle Orienteering Club7668668
Ann ScownAbominable O-Men8654854
Dianne SearleBendigo Orienteers8654975
Linda SestaUringa Orienteers8667371
Ingrid Shelton AgarAbominable O-Men8092706
Nea ShinglerBig Foot Orienteers8080405
Su Yan TayUgly Gully Orienteers1602118
Jocelyn WattsYarra Valley Orienteering Club8007040
Sally WayteAustralopers1398640
Lois WestBibbulmun Orienteers1391612
Rachel WestBibbulmun Orienteers1391620
Ilze YeatesDandenong Ranges Orienteering Club767949

Men Easy (11)

NameOrganisationPunching card number
Jaco BosmanSouth-West Orienteering Trekkers9201562
Callum BryantEnoggeroos8062010
Connor DentRed Roos8668728
Elye DentRed Roos8652596
Hayden DentRed Roos8667637
Adrian GarbelliniEnoggeroos2082217
Aiden HorleyGaringal Orienteers8045089
Ron JunghansGaringal Orienteers8650869
Aiden McQuillanWestern and Hills Orienteers
Elliott McQuillanWestern and Hills Orienteers2037153
Baxter PeelNewcastle Orienteering Club44154

Women Easy (14)

NameOrganisationPunching card number
Sandra AfnanYalanga Orienteers9101014
Elizabeth BicevskisAustralopers8643992
Debbie DaveyWagga and Riverina Occasional Orienteers8654855
Layla DentRed Roos1418747
Amy DuftyBibbulmun Orienteers1470356
Erika EnderbyNewcastle Orienteering Club8654972
Luca HoggParawanga Orienteers8004570
Iona HorleyGaringal Orienteers8644571
Kirsten HorleyGaringal Orienteers8045089
Veronika IskhakovaRed Roos1399374
Barbara JunghansGaringal Orienteers8652586
Jenny KomyshanWullundigong Orienteers of the West7207404
Andrea SchiwyOrienteering Tasmania8212502
Paula ShinglerBig Foot Orienteers8080563