Orienteering Australia

Competitors entered to 2021 Aust 3 Days - Non Elite Entry

Event informationShow entries by organisation

Name: 2021 Aust 3 Days - Non Elite Entry
Organisers: Bennelong Northside Orienteers / Central Coast Orienteers / Goldseekers Orienteers / Orienteering NSW
Date: Saturday 3 April 2021 - Monday 5 April 2021

The entry list is updated every five minutes.

431 competitors entered in total.

M/W10Shadow (13)

NameOrganisationPunching card number
Layla DentRed Roos1418747
Veronika IskhakovaRed Roos1399374
George KinneallyWestern and Hills Orienteers2096703
Hamilton KinneallyWestern and Hills Orienteers2037132
Neo KozmaBayside Kangaroos Orienteers2037616
Marta LinehanRed Roos2089798
Aiden McQuillanWestern and Hills Orienteers
Elliott McQuillanWestern and Hills Orienteers2037153
Logan SeamanWagga and Riverina Occasional Orienteers1602078
Ryder SeamanWagga and Riverina Occasional Orienteers1602074
Euan SheddenSouthern Highlands Orienteers41322
Victoria SherlockBig Foot Orienteers
Alma WalterRed Roos41249

Men 10A (6)

NameOrganisationPunching card number
Callum BryantEnoggeroos8062010
Connor DentRed Roos8668728
Hayden DentRed Roos8667637
Baxter PeelNewcastle Orienteering Club44154
Rory SheddenSouthern Highlands Orienteers414413
Shay SweeneyWestern and Hills Orienteers2116424

Women 10A (1)

NameOrganisationPunching card number
Angelina KozmaBayside Kangaroos Orienteers8065050

Men 12A (4)

NameOrganisationPunching card number
Elye DentRed Roos8652596
Alton FreemanBig Foot Orienteers8020199
Adrian GarbelliniEnoggeroos2082217
Kari MarshBig Foot Orienteers2064909

Women 12A (6)

NameOrganisationPunching card number
Ruby DowdellNo club membership
Amy DuftyBibbulmun Orienteers1470356
Katy HoggParawanga Orienteers264033
Luca HoggParawanga Orienteers8004570
Ariadna IskhakovaRed Roos8002027
Mira WalterRed Roos2110776

Men 14A (15)

NameOrganisationPunching card number
Eckart BosmanSouth-West Orienteering Trekkers8061433
Dylan BryantEnoggeroos8022006
Miles BryantEnoggeroos8032008
Austin ClemLincoln Orienteers8001136
Liam DuftyBibbulmun Orienteers1407376
Paul GarbelliniEnoggeroos2084718
Makhaya HoggParawanga Orienteers8090101
Cooper HorleyGaringal Orienteers8652437
Kieran JosephGaringal Orienteers8001269
Jamie MarshBig Foot Orienteers2064908
Oliver McFarlaneBig Foot Orienteers8007037
Jonathan NolanUringa Orienteers2056434
Eddie StonerAustralopers8650370
Bodie TerrillBushflyers8103219
Callum WalandKnox Grammar School8061416

Women 14A (10)

NameOrganisationPunching card number
Erika EnderbyNewcastle Orienteering Club8654972
Mara ErneNo club membership8080607
Ella HoggParawanga Orienteers264032
Jessica JarvisWallaringa Orienteering Club2075090
Milla KeyMelbourne Forest Racers8002097
Abigail McGheeBennelong Northside Orienteers2086607
Aoife RotheryRed Roos8645938
Ingrid Shelton AgarAbominable O-Men8092706
Lyra SimpsonBig Foot Orienteers8649289
Savanna SweeneyWestern and Hills Orienteers2116436

Men 16A (8)

NameOrganisationPunching card number
Aldo BosmanSouth-West Orienteering Trekkers8670337
Toby CazzolatoTjuringa Orienteers8300104
Charlie CooperAustralopers8664058
Oliver FreemanBig Foot Orienteers8001141
Lochlann HoganBullecourt Boulder Bounders8680021
Jett McCombAustralopers8652440
Niko StonerAustralopers8642013
Seth SweeneyWestern and Hills Orienteers2116412

Women 16A (10)

NameOrganisationPunching card number
Julia BarbourBig Foot Orienteers8030605
Louise BarbourBig Foot Orienteers8362005
Mikayla EnderbyNewcastle Orienteering Club8652435
Sara GarbelliniEnoggeroos8680014
Mikaela GrayUgly Gully Orienteers8650376Aust 3 Days - Day 2- Non Elites
Zali McCombAustralopers8652432
Natalie MillerBushflyers1124327
Julia Powell-DaviesAustralopers8654971
Nea ShinglerBig Foot Orienteers8080405
Zoe TerrillBushflyers8103240

Men 20A (5)

NameOrganisationPunching card number
Clyde McGheeBennelong Northside Orienteers8652434
Leith SodenOnkaparinga Hills Orienteering Club8045131
Selwyn SweeneyWestern and Hills Orienteers8667932
Brendan WilsonBushflyers8220202
Joseph WilsonBushflyers8021003

Women 20A (1)

NameOrganisationPunching card number
Laura de JongRange Runners Orienteering Club2068530

Men 21A (1)

NameOrganisationPunching card number
Daniel Del DotBushflyers2086748

Women 21A (1)

NameOrganisationPunching card number
Sally-Anne TodkillNewcastle Orienteering Club8220992

SLEDGE (23)

NameOrganisationPunching card number
Fergus FitzwaterMelbourne Forest Racers44540
Lachlan HallettTop End Orienteers1392405
Barbara HillGaringal Orienteers8652439
Sam HillNo club membership2108292
Tony HillGaringal Orienteers8650870
Adam HorleyGaringal Orienteers8644571
Stuart LawrieNo club membership1391770
Hamish MackieBig Foot Orienteers8645940
Dan MartinCentral Coast Orienteers402189
David McGheeBennelong Northside Orienteers8655393
Luke OvertonWallaringa Orienteering Club8001592
Bruce PatersonVictorian ARDF Group7676767
Clinton RussellGoldseekers Orienteers8001736
John Shelton AgarAbominable O-Men8051665
Patrick Shelton AgarAbominable O-Men8100404
Matthew SherlockBig Foot Orienteers1405977
Mark ShinglerBig Foot Orienteers8040162
Andrew SlatteryRed Roos8481848
Luke WilmottCentral Coast Orienteers2052044
Mark WilmottNo club membership2073076
Nick WilmottUringa Orienteers8002279
Andrew WisniewskiBig Foot Orienteers8660006
Jose ZapataRed Roos1602058

Women 21AS (1)

NameOrganisationPunching card number
Nicola MarshallAustralopers9200635

Women 35A (4)

NameOrganisationPunching card number
Phoebe DentRed Roos1602090
Natalya FilippovaIllawarra Kareelah Orienteers1006956
Moira KüfferYarra Valley Orienteering Club7204445
Mace NeveRed Roos8650367

Men 35AS (5)

NameOrganisationPunching card number
Emile AltmannNewcastle Orienteering Club8004597
Tony BryantEnoggeroos8021977
Steve DoyleAbominable O-Men352044
Alan KüfferYarra Valley Orienteering Club1392591
Dan SmithWestern and Hills Orienteers8670353

Women 35AS (6)

NameOrganisationPunching card number
Saacha DonaldsonBig Foot Orienteers2082554
Caroline JenkinsNewcastle Orienteering Club7300063
Jenna LinehanRed Roos8126544
Alice MartinCentral Coast Orienteers402190
Nerise McQuillanWestern and Hills Orienteers2041041
Kirrilee RussellNo club membership251295

Men 40A (5)

NameOrganisationPunching card number
Damien EnderbyNewcastle Orienteering Club8643987
Fedor IskhakovRed Roos8667631
Ben RattrayRed Roos8663331
Simon RouseDandenong Ranges Orienteering Club8122218
Angus SheddenSouthern Highlands Orienteers8260176

Women 40A (8)

NameOrganisationPunching card number
Susanne CasanovaTop End Orienteers1392404
Kathie DentRed Roos8667936
Cathy HoggParawanga Orienteers8103008
Samantha HoweNewcastle Orienteering Club1392478
Allison JonesRed Roos1200903
Belinda KinneallyWestern and Hills Orienteers8001143
Ruth SheddenSouthern Highlands Orienteers8197703
Rachel WestBibbulmun Orienteers1391620

Men 45A (12)

NameOrganisationPunching card number
Phil ClemLincoln Orienteers7207819
Paul CuthbertParawanga Orienteers9200624
Craig DuftyBibbulmun Orienteers1391619
Miles EllisBig Foot Orienteers8667636
Brenton GrayUgly Gully Orienteers1601731
Andy HoggParawanga Orienteers7204447
Douglas JaySouthern Highlands Orienteers8652565
Tate NeedhamRed Roos9005194
Ant NolanUringa Orienteers7002144
Matthew StocksOrienteering ACT8652588
Anthony StonerAustralopers8646165
Blair TrewinYarra Valley Orienteering Club8641490

Women 45A (8)

NameOrganisationPunching card number
Meisha AustinAustralopers9101506
Jenny CasanovaWallaringa Orienteering Club1392403
Melanie ChristieUringa Orienteers2103587Aust 3 Days - Day 1- Non Elites, Aust 3 Days - Day 2- Non Elites
Meredith GrayUgly Gully Orienteers9201052
Melissa JosephGaringal Orienteers8001277
Tracy MarshBig Foot Orienteers2019520
Natalie SmithParawanga Orienteers7205854
Silke SpeierBushflyers8103227

Men 45AS (6)

NameOrganisationPunching card number
Jaco BosmanSouth-West Orienteering Trekkers9201562
Shane JenkinsNewcastle Orienteering Club7300060
Kris PattersonBullecourt Boulder Bounders258464
Paul SweeneyWestern and Hills Orienteers2116431
Bill VandendoolBayside Kangaroos Orienteers7204446
Greg WilsonBushflyers8181070

Women 45AS (6)

NameOrganisationPunching card number
Marlize BosmanSouth-West Orienteering Trekkers9201563
Elise ClemLincoln Orienteers7208033
Sally DevenishGoldseekers Orienteers9101026
Edith GrayAbominable O-Men8116911
Suzanne O'CallaghanBayside Kangaroos Orienteers1392689
Saffron SweeneyWestern and Hills Orienteers2116417

Men 50A (13)

NameOrganisationPunching card number
Andrew CheffersWeston Emus8002256
Jock DavisBig Foot Orienteers8668786
Wim de JongRange Runners Orienteering Club1601732
Shane DoyleUringa Orienteers8646162
Lukas ErneNo club membership8012269
Mark FreemanBig Foot Orienteers8641070
Joseph GarbelliniEnoggeroos2082542
Rohan HyslopParawanga Orienteers8090125
Paul MarshBig Foot Orienteers2025157
Jonathan McCombAustralopers8647255
Peter MillerBushflyers2038400
Edward PlummerLOST1392439
Scott SimsonNewcastle Orienteering Club8667363

Women 50A (13)

NameOrganisationPunching card number
Cath ChalmersRed Roos8642221
Jennifer EnderbyNewcastle Orienteering Club8660003
Martina ErneNo club membership8050870
Susan GeorgeTintookies Orienteers1395956
Alison InglisBushflyers2038391
Cathy McCombAustralopers8650877
Margaret PeelNewcastle Orienteering Club7668668
Hermione Powell-DaviesAustralopers8654984
Wendy ReadUgly Gully Orienteers8230866
Linda SestaUringa Orienteers8667371
Zara SodenOnkaparinga Hills Orienteering Club2134502
Chris StocksBushflyers8103211
Alexa TroedsonBig Foot Orienteers2026305

Men 55A (19)

NameOrganisationPunching card number
Greg BarbourBig Foot Orienteers8645226
John CarberryNillumbik Emus Orienteering Club2082533
Mick CooperAustralopers8636571
Steve CooperYalanga Orienteers8133148
Jemery DayAustralopers8004565
David GeorgeTintookies Orienteers9101323
Simon GeorgeBig Foot Orienteers8657536
Jon GlanvilleParawanga Orienteers2052041
David GreenIllawarra Kareelah Orienteers8253300
Peter HopperBennelong Northside Orienteers8001139
Martin KozmaBayside Kangaroos Orienteers8654856
Regis MainotConvergence1963081
Cormac McCarthyYarra Valley Orienteering Club2800629
Mark OvertonWallaringa Orienteering Club8001518
Lance ReadUgly Gully Orienteers8118018
Andy SimpsonBig Foot Orienteers8645939
Greg TerrillBushflyers8103212
Michael WarltersUringa Orienteers8654985
Martin WehnerWeston Emus44163

Women 55A (14)

NameOrganisationPunching card number
Toni BrownBushflyers8051962
Felicity CrosatoRange Runners Orienteering Club7212028
Nicola DalheimMelbourne Forest Racers8655397
Vanessa FreemanBig Foot Orienteers9010999
Sue GarrParawanga Orienteers8001552
Sue HancockAustralopers405084
Amanda MackieBig Foot Orienteers8667624
Christine MarshallAustralopers1391799
Nicola NyghBig Foot Orienteers250493
Jo ParrBig Foot Orienteers2026307
Gayle QuantockNewcastle Orienteering Club8668788
Paula ShinglerBig Foot Orienteers8080563
Tara SutherlandParawanga Orienteers2066404
Su Yan TayUgly Gully Orienteers1602118

Men 55AS (6)

NameOrganisationPunching card number
Mark BesleyDandenong Ranges Orienteering Club7418067
Robert BradleyWestern and Hills Orienteers9201742
Ian JessupGaringal Orienteers1931387
Andrew Mac DonaldBig Foot Orienteers8090363
Peter OrrNewcastle Orienteering Club1400061
Garry StewartSouthern Highlands Orienteers2036808

Women 55AS (10)

NameOrganisationPunching card number
Debbie DoddDandenong Ranges Orienteering Club8000172
Philippa Lohmeyer-CollinsBayside Kangaroos Orienteers2099379
Teri McCombOnkaparinga Hills Orienteering Club407937
Maria OrrNewcastle Orienteering Club2053130
Andrea SchiwyAustralopers8212502
Gayle ShepherdUringa Orienteers1400073
Julie ShepherdIllawarra Kareelah Orienteers2121098Aust 3 Days - Day 1- Non Elites
Sandra StewartSouthern Highlands Orienteers1395366
Jocelyn WattsYarra Valley Orienteering Club8007040
Vicki WilmottIllawarra Kareelah Orienteers8140956

Men 60A (30)

NameOrganisationPunching card number
Russell BlatchfordNewcastle Orienteering Club8001545
Roger BourneNo club membership
Michael BurtRed Roos8654977
Stephen CollinsBayside Kangaroos Orienteers8668722
Melvyn CoxBennelong Northside Orienteers402378
Andrew Cumming ThomOrienteering ACT8652599
Carl DalheimMelbourne Forest Racers8652436
Alex DaveyWagga and Riverina Occasional Orienteers8001599
Jeff DunnAustralopers8664056
Peter EffeneyUgly Gully Orienteers9101508
Tony GarrParawanga Orienteers8001554
Michael HalmyBennelong Northside Orienteers8200560
Tim HatleyBayside Kangaroos Orienteers8667937
Cliff HowardEnoggeroos258863
Warren KeyMelbourne Forest Racers8031878
David KnightBayside Kangaroos Orienteers8411006
Peter MayNorthern Tablelands Orienteering Club9101520
Andrew McCombOnkaparinga Hills Orienteering Club8630823
Bob MorganBennelong Northside Orienteers2052055
Geoff PeelNewcastle Orienteering Club8655036
Dom PitotBennelong Northside Orienteers8045209
David PolandBushflyers1600561
Ian ProsserAbominable O-Men8391060
Eoin RotheryBig Foot Orienteers8640950
Jim RussellBendigo Orienteers8626796
Noel SchoknechtLOST9005325
Greg SmithGoldseekers Orienteers402454
Peter ThomasonBennelong Northside Orienteers2026311
Geoff TodkillNewcastle Orienteering Club8061057
Robert VincentNewcastle Orienteering Club2053113

Women 60A (14)

NameOrganisationPunching card number
Liz BourneBullecourt Boulder Bounders2068482
Chris BrownEsk Valley1406101
Debbie DaveyWagga and Riverina Occasional Orienteers8654855
Juliana de NooyUgly Gully Orienteers1399601
Prue DobbinBayside Kangaroos Orienteers8668724
Elizabeth DunbarParawanga Orienteers2118894
Maureen FitzpatrickWestern and Hills Orienteers335381
Julie FlynnBendigo Orienteers8631306
Margi FreemantleYarra Valley Orienteering Club8643993
Carol HardingBushflyers8001505
Carolyn JacksonBayside Kangaroos Orienteers8269014
Meredith RaschWallaringa Orienteering Club8001546
Sally WayteAustralopers8625606
Margaret WilmottUringa Orienteers8667931

Men 65A (17)

NameOrganisationPunching card number
Geoff ArmstrongNillumbik Emus Orienteering Club8065045
Tim AshmanLincoln Orienteers2080253
Neil BarrBendigo Orienteers888244
Ian DempseyNewcastle Orienteering Club2066403
Bert ElsonAustralopers8664060
John HardingParawanga Orienteers8001134
Peter KomyshanWullundigong Orienteers of the West2045590
Rudi LandsiedelNewcastle Orienteering Club8020390
James LithgowGaringal Orienteers8652598
David MarshallAustralopers1391798
Paul PacqueEsk Valley1406110
Rodney ParkinBennelong Northside Orienteers8660008Aust 3 Days - Day 2- Non Elites, Aust 3 Days - Day 3 -Non Elites
Roch PrendergastEureka Orienteers8000170
Colin PriceCentral Coast Orienteers8636570
John ScownAbominable O-Men8643990
Ted van GeldermalsenYarra Valley Orienteering Club8643994
Rob WestBibbulmun Orienteers1391611

Women 65A (16)

NameOrganisationPunching card number
Judy AllisonRed Roos1044244
Valerie BarkerBushflyers8007027
Elizabeth BicevskisAustralopers8643992
Carol BrownlieWullundigong Orienteers of the West1400702
Lynn DabbsWestern and Hills Orienteers9200063
Jan HardyAustralopers1418737
Kerryne JonesRed Roos9200773
Sue KeyMelbourne Forest Racers8002282
Pamela KingDandenong Ranges Orienteering Club8652591
Pat MiethkeParawanga Orienteers1403161
Robyn PallasCentral Coast Orienteers8650866
Judy PrendergastEureka Orienteers2042971
Jacquie RandUgly Gully Orienteers1602144
Lynda RapkinsEnoggeroos8646163
Ann ScownAbominable O-Men8654854
Robin UppillOnkaparinga Hills Orienteering Club8518808

Men 65AS (7)

NameOrganisationPunching card number
Renny DuckettAustralopers1391781
Dave LottyUringa Orienteers2056432
Peter ShepherdIllawarra Kareelah Orienteers2058322
Dennis SparlingGaringal Orienteers2026303
Robert SprySouthern Highlands Orienteers1602109
Kevin WilliamsWestern and Hills Orienteers9200062
Peter YeatesDandenong Ranges Orienteering Club8641493

Women 65AS (6)

NameOrganisationPunching card number
Cheryl BluettBennelong Northside Orienteers2038381
Elizabeth HatleyBayside Kangaroos Orienteers204284
Sandra HoggParawanga Orienteers41214
Jenny KomyshanWullundigong Orienteers of the West7207404
Alison RadfordBendigo Orienteers8655037
Carolyn RigbyNewcastle Orienteering Club402338

Men 70A (25)

NameOrganisationPunching card number
Robert AllisonRed Roos7441447
Ross BarrGaringal Orienteers8660005
Martin BicevskisAustralopers8633235
Russell CandyKulgun 225 Orienteers8654981
Russell CreedToohey Forest Orienteers1399620
Peter DalwoodDandenong Ranges Orienteering Club8664850
Keith FifieldRed Roos8654979
Steve FlickBennelong Northside Orienteers8664300
Ron FrederickNillumbik Emus Orienteering Club502598
Bob HawkinsNorthern Tablelands Orienteering Club9101378
Bill JonesRed Roos1602092
Jim LeeNewcastle Orienteering Club409747
Noel McVeyTuckonie Orienteering Club2042993
James MitchellUgly Gully Orienteers258436
Robert PrestonNewcastle Orienteering Club402472
Tony RadfordBendigo Orienteers8643991
Robert RapkinsEnoggeroos8061949
Tom SchultsUgly Gully Orienteers258900
Warwick SelbyGaringal Orienteers8652594
Vincent SinickasYarra Valley Orienteering Club204207
Robert SmithTintookies Orienteers2080255
Alan ThompsonOrienteering ACT249556
Adrian UppillOnkaparinga Hills Orienteering Club8001520
Eric WainwrightRed Roos8655391
Richard WornerROC9101558

Women 70A (15)

NameOrganisationPunching card number
Ann BaylisOrienteering ACT249547
Janet BushAustralopers1391780
Jan CandyKulgun 225 Orienteers1407398
Leone CarberryNillumbik Emus Orienteering Club430847
Val HodsdonSouthern Highlands Orienteers8001142
Carol JacobsonGaringal Orienteers2037097
Barbara JunghansGaringal Orienteers8652586
Linda KohnNo club membership981686
Kathy LileyYarra Valley Orienteering Club8636569
Mary Jane MahonyUringa Orienteers8667625
Toy MartinNewcastle Orienteering Club8640284
Pam PrimeTuckonie Orienteering Club204032
Joan SheldonUgly Gully Orienteers403518
Christine SinickasYarra Valley Orienteering Club204327
Lois WestBibbulmun Orienteers1391612

Men 75A (19)

NameOrganisationPunching card number
Maurice AnkerNorthern Tablelands Orienteering Club2090976
Ken BrownlieWullundigong Orienteers of the West1392056
Kevin CurbyIllawarra Kareelah Orienteers2099388
Bruce DawkinsBennelong Northside Orienteers1200901
Darryl ErbacherParawanga Orienteers8641497
David GoddardYarra Valley Orienteering Club2110752
Wayne GriggsAustralopers1403672
David HoggParawanga Orienteers8020195
Frank IngwersenParawanga Orienteers2103590
Ken JacobsonGaringal Orienteers2037096
Ron JunghansGaringal Orienteers8650869
Ross KellyAustralopers334999
John Le CarpentierSouthern Highlands Orienteers7200202
Jim MerchantGaringal Orienteers8020296
Barry PearceWestern and Hills Orienteers44206
Peter PrimeTuckonie Orienteering Club1931322
Leigh PrivettAlbury-Wodonga Orienteering Club8641488
Peter SearleBendigo Orienteers8660484
Alex TarrYarra Valley Orienteering Club7207987

Women 75A (11)

NameOrganisationPunching card number
Jean BaldwinGoldseekers Orienteers9200643
Valerie BrammallEsk Valley1391841
Carolyn ChalmersNewcastle Orienteering Club44209
Ruth GoddardYarra Valley Orienteering Club2128300
Helena GriggsAustralopers8664309
Jenny HawkinsBushflyers9101013
Judi HerkesBayside Kangaroos Orienteers8664848
Ann IngwersenParawanga Orienteers9200777
Dianne SearleBendigo Orienteers8654975
Ann SuttonRed Roos2108478
Janet TarrYarra Valley Orienteering Club204083

Men 80A (5)

NameOrganisationPunching card number
Frank AndersonCentral Coast Orienteers9200646
Basil BaldwinGoldseekers Orienteers9200642
Brian ClelandUringa Orienteers8388040
John HodsdonSouthern Highlands Orienteers8000628
John SuttonRed Roos200094

Women 80A (2)

NameOrganisationPunching card number
Helen AlexanderBayside Kangaroos Orienteers502570
Janet MorrisWestern and Hills Orienteers2054788

Men 85A (1)

NameOrganisationPunching card number
Barry HanlonWestern and Hills Orienteers402493

Men Junior B (3)

NameOrganisationPunching card number
William NolanUringa Orienteers2042977
Daniel SherlockBig Foot Orienteers402410
Lachlan SherlockBig Foot Orienteers402411

Women Junior B (1)

NameOrganisationPunching card number
Tiia MarshBig Foot Orienteers2064904

Men Open B (2)

NameOrganisationPunching card number
Thomas CarterNo club membership250497
Trent SeamanWagga and Riverina Occasional Orienteers1602089

Women Open B (14)

NameOrganisationPunching card number
Natalia BeliakovaBig Foot Orienteers235800
Esta BirdahicAustralopers8653195
Jane BolandUringa Orienteers2056451
Alison BryantEnoggeroos9200638
Ginaya DunnNewcastle Orienteering Club8007034
Josephine GarbelliniEnoggeroos2082549
Dayle GreenIllawarra Kareelah Orienteers9170965
Susan HallissyBushflyers8241070
Elizabeth LewisSouthern Highlands Orienteers9201786
Hind NeedhamRed Roos2053105
Sally QuillNewcastle Orienteering Club7207807
Stephanie SherlockBig Foot Orienteers1470373
Maryanne SmithGoldseekers Orienteers1392470Aust 3 Days - Day 1- Non Elites, Aust 3 Days - Day 3 -Non Elites
Ilze YeatesDandenong Ranges Orienteering Club8001524

M/W Easy B (3)

NameOrganisationPunching card number
Lisa de JongRange Runners Orienteering Club2068531
Sue HealyUringa Orienteers1931369
Lorna McGheeBennelong Northside Orienteers2086607