Orienteering Australia

Competitors entered to Snap Sprint Series Race 4 - Stirling (NEW MAP from Angus Haines)

Event informationShow entries by class

Name: Snap Sprint Series Race 4 - Stirling (NEW MAP from Angus Haines)
Organiser: SA Arrows
Date: Friday 21 February 2020

The entry list is updated every five minutes.

51 competitors entered in total.

Bendigo Orienteers (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Jim RussellBendigo OrienteersM Vet Long8626796

Esk Valley (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Brodie NankervisEsk ValleyM Open Long8185590

Melbourne Forest Racers (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Aston KeyMelbourne Forest RacersM Open Long8642133

No club membership (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Catherine LoyeNo club membershipW Open Long407931

Onkaparinga Hills Orienteering Club (11)

NameOrganisationClassPunching card number
Noelene AndersonOnkaparinga Hills Orienteering ClubW Vet Short354659
Evelyn ColwellOnkaparinga Hills Orienteering ClubW Vet Long2099390
Lucinda FogartyOnkaparinga Hills Orienteering ClubW Jun Short2082215
Rhys FogartyOnkaparinga Hills Orienteering ClubM Vet Long2075077
Sandra McKeanOnkaparinga Hills Orienteering ClubW Vet Long2075071
Al SankauskasOnkaparinga Hills Orienteering ClubM Vet Short405727
Zita SankauskasOnkaparinga Hills Orienteering ClubW Vet Short405726
Zara SodenOnkaparinga Hills Orienteering ClubW Vet Long8045131
David TilbrookOnkaparinga Hills Orienteering ClubM Vet Short245681
Adrian UppillOnkaparinga Hills Orienteering ClubM Vet Long1395959
Robin UppillOnkaparinga Hills Orienteering ClubW Vet Long1392401

Parawanga Orienteers (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Tara MelhuishParawanga OrienteersW Open Long8650352

Tintookies Orienteers (7)

NameOrganisationClassPunching card number
Erica DimentTintookies OrienteersW Vet Long2133876
Max GrivellTintookies OrienteersM Open Long2099394
Phil HazellTintookies OrienteersM Vet Long1392481
Annabel LloydTintookies OrienteersW Jun Short2084705
Jemima LloydTintookies OrienteersW Jun Long9102050
Julia LloydTintookies OrienteersW Vet Short2130409
Robert SmithTintookies OrienteersM Vet Short2080255

Tjuringa Orienteers (8)

NameOrganisationClassPunching card number
Zoe CarterTjuringa OrienteersW Jun Long2075080
Ben CazzolatoTjuringa OrienteersM Vet Short8300469
Marcus CazzolatoTjuringa OrienteersM Jun Short2086602
Toby CazzolatoTjuringa OrienteersM Jun Long8300104
Jordi FigarolaTjuringa OrienteersM Vet Long8655272
Lan KellyTjuringa OrienteersW Vet Short7300068
Aylwin LimTjuringa OrienteersM Vet Long2065558
Desmond NormanTjuringa OrienteersM Vet Long9561007

Ugly Gully Orienteers (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Daniel GrayUgly Gully OrienteersM Open Long8644940
Ryan GrayUgly Gully OrienteersM Open Long8650366

VIC Victoria (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Frédéric TranchandVIC VictoriaM Open Long8005025

Wallaringa Orienteering Club (7)

NameOrganisationClassPunching card number
Fern HillyardWallaringa Orienteering ClubW Open Long1396886
Tyson HillyardWallaringa Orienteering ClubM Open Long9101996
Jessica JarvisWallaringa Orienteering ClubW Jun Short2075090
Luke OvertonWallaringa Orienteering ClubM Open Long8001592
Mark OvertonWallaringa Orienteering ClubM Vet Long8001518
Meredith RaschWallaringa Orienteering ClubW Vet Long8001546
Greg RowberryWallaringa Orienteering ClubM Vet Long2099373

Yalanga Orienteers (10)

NameOrganisationClassPunching card number
Dante AfnanYalanga OrienteersM Open Long8641498
Remi AfnanYalanga OrienteersM Jun Long9201365
Ruhi AfnanYalanga OrienteersM Vet Long8641487
Sandra AfnanYalanga OrienteersW Vet Long9101014
Steve CooperYalanga OrienteersM Vet Long352038
Nigel DobsonYalanga OrienteersM Vet Long245678
Leila HendersonYalanga OrienteersW Vet Long2136077
Ethan PenckYalanga OrienteersM Open Long8668787
Jacqueline StephensYalanga OrienteersW Open Long2099374
Mitchell StephensYalanga OrienteersM Jun Long8072005