Orienteering Australia

Competitors entered to Melbourne Sprint Weekend Race 2

Event informationShow entries by organisation

Name: Melbourne Sprint Weekend Race 2
Organisers: Nillumbik Emus Orienteering Club / Orienteering Victoria
Date: Saturday 7 March 2020

The entry list is updated every five minutes.

100 competitors entered in total.

M21E (14)

NameOrganisationPunching card number
Bruce ArthurVIC Victoria8654850
Devon BeckmanHawkes Bay7777710
Robert BennettNSW Stingers8652589
Simeon BurrillQLD Cyclones8670506
Aidan DawsonNSW Stingers8140796
Riley de JongQLD Cyclones9101998
Elliott MeelenQLD Cyclones8020194
Stephen MelhuishCBR Cockatoos8061481
Brodie NankervisTAS Foresters8185590
Kurt NeumannQLD Cyclones8000883
Rob PrestonNSW Stingers8654982
Daniel StottYarra Valley Orienteering Club220935
Blair TrewinVIC Victoria1931330
Toby WilsonNSW Stingers8652590

W21E (11)

NameOrganisationPunching card number
Jenny CasanovaSA Arrows1392403
Anna DowlingTAS Foresters9005155
Zoe DowlingTAS Foresters9005159
Belinda LawfordCBR Cockatoos8290591
Krystal NeumannQLD Cyclones8009911
Winnie OakhillQLD Cyclones9201057
Kathryn PrestonVIC Victoria8655389
Briohny SeamanNSW Stingers8643989
Anna SheldonQLD Cyclones8041226
Danielle StottYarra Valley Orienteering Club
Sophie ThomasQLD Cyclones7888883

M20E (10)

NameOrganisationPunching card number
Mason ArthurVIC Victoria8641499
Torren ArthurVIC Victoria8643988
Duncan CurrieNSW Stingers8646125
William DaveyVIC Victoria2082546
Andrew KerrCBR Cockatoos8000360
Michael LoughnanVIC Victoria8636573
Brody McCarthyVIC Victoria8657689
Blake ReinbottQLD Cyclones2068425
Grant ReinbottQLD Cyclones2068426
Hadyn TangVIC Victoria2101878

W20E (4)

NameOrganisationPunching card number
Ellie de JongQLD Cyclones2068532
Abigail GeorgeSA Arrows9201051
Joanna GeorgeSA Arrows8654974
Melissa MaillotCO28655392

M12 (1)

NameOrganisationPunching card number
Joel CrothersDandenong Ranges Orienteering Club2110773

W12 (1)

NameOrganisationPunching card number
Angelina KozmaBayside Kangaroos Orienteers8065050

Junior Boys (1)

NameOrganisationPunching card number
Henri du ToitMelbourne Forest Racers8680057

Junior Girls (1)

NameOrganisationPunching card number
Cecilia MaillotCO22054397

Senior Girls (1)

NameOrganisationPunching card number
Sally BarlowDandenong Ranges Orienteering Club8000169

M40 (7)

NameOrganisationPunching card number
Gary BuchanEureka Orienteers9002311
Alexander IkinBayside Kangaroos Orienteers7201559
Dion KeechMelbourne Forest Racers1405971
Christopher KentOrienteering Victoria
Laurent MaillotCO29173694
Glen WhiteYarra Valley Orienteering Club8001594
Warwick WilliamsEureka Orienteers8060165

W40 (3)

NameOrganisationPunching card number
Anne ArthurMelbourne Forest Racers8667940
Ilse du ToitMelbourne Forest Racers
Anna HasanParawanga Orienteers8103238

M50 (7)

NameOrganisationPunching card number
Geoff AdamsBayside Kangaroos Orienteers9101375
Bill BorrieEureka Orienteers353273
David GeorgeTintookies Orienteers9101323
David PrenticeNillumbik Emus Orienteering Club406659
Lance ReadUgly Gully Orienteers8118018
Mark ShinglerBig Foot Orienteers8040162
Greg WilsonBushflyers8181070

W50 (7)

NameOrganisationPunching card number
Jane BarnettBushflyers2054787
Barbara DawsonGaringal Orienteers8006162
Susan GeorgeTintookies Orienteers1395956
Susan HallissyBushflyers8241070
Airdrie LongGaringal Orienteers2103600
Ingrid MaillotCO22054383
Wendy ReadUgly Gully Orienteers8230866

M60 (8)

NameOrganisationPunching card number
Russell BlatchfordNewcastle Orienteering Club8001545
Bruce BowenParawanga Orienteers8657688
Colin CurrieGaringal Orienteers1399380
Alex DaveyWagga and Riverina Occasional Orienteers8001599
Ian DoddDandenong Ranges Orienteering Club8000167
Robert EdmondsNillumbik Emus Orienteering Club7003154
Ian ProsserAbominable O-Men8391060
Greg TamblynBayside Kangaroos Orienteers9102279

W60 (8)

NameOrganisationPunching card number
Liz AbbottParawanga Orienteers8660483
Ainslie CumminsDandenong Ranges Orienteering Club
Debbie DaveyWagga and Riverina Occasional Orienteers8654855
Debbie DoddDandenong Ranges Orienteering Club8000172
Helen EdmondsNillumbik Emus Orienteering Club7003157
Elizabeth HatleyBayside Kangaroos Orienteers204284
Laurie NivenNillumbik Emus Orienteering Club1392595
Jenelle TempletonBayside Kangaroos Orienteers204155

M70 (6)

NameOrganisationPunching card number
Ian BakerOrienteering Victoria204001
David GoddardYarra Valley Orienteering Club2110752
Jeff HughesNillumbik Emus Orienteering Club204349
Peter SearleBendigo Orienteers8660484
Ewen TempletonBayside Kangaroos Orienteers7500500
Dennis TrewinYarra Valley Orienteering Club11162

W70 (4)

NameOrganisationPunching card number
Ruth GoddardYarra Valley Orienteering Club2128300
Kathy LileyYarra Valley Orienteering Club8636569
Barbara McCraeYarra Valley Orienteering Club8001516
Dianne SearleBendigo Orienteers8654975

M Open (2)

NameOrganisationPunching card number
Peter ChenDandenong Ranges Orienteering Club
Juha LehtonenGaringal Orienteers2120526

W Open (2)

NameOrganisationPunching card number
Nicole BaxterNillumbik Emus Orienteering Club7202844
Miia LehtonenGaringal Orienteers2118665

M/W Novice Open (2)

NameOrganisationPunching card number
Neo KozmaBayside Kangaroos Orienteers2037616
Lydia StottYarra Valley Orienteering Club