Orienteering Australia

Competitors entered to Melbourne Sprint Weekend Race 4

Event informationShow entries by class

Name: Melbourne Sprint Weekend Race 4
Organisers: Dandenong Ranges Orienteering Club / Orienteering Victoria
Date: Sunday 8 March 2020

The entry list is updated every five minutes.

91 competitors entered in total.

Abominable O-Men (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Ian ProsserAbominable O-MenM608391060

Bayside Kangaroos Orienteers (7)

NameOrganisationClassPunching card number
Zoe FlemingBayside Kangaroos OrienteersW Open
Desmond GregoryBayside Kangaroos OrienteersM70
Tim HatleyBayside Kangaroos OrienteersM608667937
Rosie SalvarisBayside Kangaroos OrienteersW702042999
Ewen TempletonBayside Kangaroos OrienteersM707500500
Jenelle TempletonBayside Kangaroos OrienteersW60204155
Toby van der PeetBayside Kangaroos OrienteersM/W Novice Open7409777

Big Foot Orienteers (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Mark ShinglerBig Foot OrienteersM508040162

Bushflyers (3)

NameOrganisationClassPunching card number
Jane BarnettBushflyersW502054787
Susan HallissyBushflyersW508241070
Greg WilsonBushflyersM508181070

CBR Cockatoos (3)

NameOrganisationClassPunching card number
Andrew KerrCBR CockatoosM20E8000360
Belinda LawfordCBR CockatoosW21E8290591
Stephen MelhuishCBR CockatoosM21E8061481

CO2 (4)

NameOrganisationClassPunching card number
Cecilia MaillotCO2Junior Girls2054397
Ingrid MaillotCO2W502054383
Laurent MaillotCO2M409173694
Melissa MaillotCO2W20E8655392

Dandenong Ranges Orienteering Club (5)

NameOrganisationClassPunching card number
Sally BarlowDandenong Ranges Orienteering ClubSenior Girls8000169
Tim BarlowDandenong Ranges Orienteering ClubM50
Mark BesleyDandenong Ranges Orienteering ClubM607418067
Daniel SchneiderDandenong Ranges Orienteering ClubM21E
Elijah SpencerDandenong Ranges Orienteering ClubM/W Novice Open

Eureka Orienteers (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Warwick WilliamsEureka OrienteersM408060165

Garingal Orienteers (3)

NameOrganisationClassPunching card number
Colin CurrieGaringal OrienteersM601399380
Barbara DawsonGaringal OrienteersW508006162
Airdrie LongGaringal OrienteersW502103600

Hawkes Bay (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Devon BeckmanHawkes BayM21E7777710

Melbourne Forest Racers (4)

NameOrganisationClassPunching card number
Anne ArthurMelbourne Forest RacersW408667940
Sophie ArthurMelbourne Forest RacersJunior Girls8650878
Henri du ToitMelbourne Forest RacersJunior Boys8680057
Ilse du ToitMelbourne Forest RacersW40

Newcastle Orienteering Club (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Russell BlatchfordNewcastle Orienteering ClubM608001545

Nillumbik Emus Orienteering Club (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Jeff HughesNillumbik Emus Orienteering ClubM70204349

NSW Stingers (7)

NameOrganisationClassPunching card number
Robert BennettNSW StingersM21E8652589
Duncan CurrieNSW StingersM20E8646125
Aidan DawsonNSW StingersM21E8140796
Rebecca GeorgeNSW StingersW21E8655395
Rob PrestonNSW StingersM21E8654982
Briohny SeamanNSW StingersW21E8643989
Toby WilsonNSW StingersM21E8652590

Orienteering Victoria (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Ian BakerOrienteering VictoriaM70204001
Christopher KentOrienteering VictoriaM40

Parawanga Orienteers (7)

NameOrganisationClassPunching card number
Liz AbbottParawanga OrienteersW608660483
Bruce BowenParawanga OrienteersM608657688
Alice RadajewskiParawanga OrienteersW128103225
Michael RadajewskiParawanga OrienteersM408103231
Owen RadajewskiParawanga OrienteersJunior Boys8668968
Tessa RadajewskiParawanga OrienteersM/W Novice Open2118685
Deirdre SharkeyParawanga OrienteersW408103239

QLD Cyclones (11)

NameOrganisationClassPunching card number
Simeon BurrillQLD CyclonesM21E8670506
Ellie de JongQLD CyclonesW20E2068532
Riley de JongQLD CyclonesM21E9101998
Elliott MeelenQLD CyclonesM21E8020194
Krystal NeumannQLD CyclonesW21E8009911
Kurt NeumannQLD CyclonesM21E8000883
Winnie OakhillQLD CyclonesW21E9201057
Blake ReinbottQLD CyclonesM20E2068425
Grant ReinbottQLD CyclonesM20E2068426
Anna SheldonQLD CyclonesW21E8041226
Sophie ThomasQLD CyclonesW21E7888883

SA Arrows (3)

NameOrganisationClassPunching card number
Jenny CasanovaSA ArrowsW21E1392403
Abigail GeorgeSA ArrowsW20E9201051
Joanna GeorgeSA ArrowsW20E8654974

TAS Foresters (3)

NameOrganisationClassPunching card number
Anna DowlingTAS ForestersW21E9005155
Zoe DowlingTAS ForestersW21E9005159
Brodie NankervisTAS ForestersM21E8185590

Tintookies Orienteers (2)

NameOrganisationClassPunching card number
David GeorgeTintookies OrienteersM509101323
Susan GeorgeTintookies OrienteersW501395956

Tuckonie Orienteering Club (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Warwick DavisTuckonie Orienteering ClubM608654983

Ugly Gully Orienteers (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Lance ReadUgly Gully OrienteersM508118018
Wendy ReadUgly Gully OrienteersW508230866

VIC Victoria (9)

NameOrganisationClassPunching card number
Bruce ArthurVIC VictoriaM21E8654850
Mason ArthurVIC VictoriaM20E8641499
Torren ArthurVIC VictoriaM20E8643988
William DaveyVIC VictoriaM20E2082546
Michael LoughnanVIC VictoriaM20E8636573
Brody McCarthyVIC VictoriaM20E8657689
Kathryn PrestonVIC VictoriaW21E8655389
Blair TrewinVIC VictoriaM21E1931330
Erin van der PeetVIC VictoriaW21E

Wagga and Riverina Occasional Orienteers (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Alex DaveyWagga and Riverina Occasional OrienteersM608001599
Debbie DaveyWagga and Riverina Occasional OrienteersW608654855

Yarra Valley Orienteering Club (7)

NameOrganisationClassPunching card number
Sheila CollsYarra Valley Orienteering ClubW40502921
Ruth GoddardYarra Valley Orienteering ClubW702128300
Ralph KochYarra Valley Orienteering ClubM702042674
Kathy LileyYarra Valley Orienteering ClubW708636569
Barbara McCraeYarra Valley Orienteering ClubW708001516
Barry McCraeYarra Valley Orienteering ClubM708020382
Glen WhiteYarra Valley Orienteering ClubM408001594